<< Vorige Week   WEEK 17    Volgende Week >>

 
 
Heren Play-Offs 1
AP012 Sat 29/4/17  20:15Callant Tongeren - HC VISE B.M.  Box M.-Claes P.(Sels)
AP011 Sat 29/4/17  20:15Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt  Cappa S.-Schreder E.(Uten)
 
Heren 1e Nationale Play-Offs 2
BP012 Sat 29/4/17  20:15KV Sasja - EHC TOURNAI  Steenwinckels C.-Steenwinckels S.(Cornelis)
BP011 Sat 29/4/17  20:15O. Merksem - Sp. NeLo  Beulakker L.-Gilis K.(Kerremans)
 
Heren 1e Nationale Play-Downs
BQ012 Sat 29/4/17  20:15Kr. Houthalen - VOO RHC Grace-Hollogne / Ans  Schmack T.-Thomassen S.(Mulleners)
BQ011 Sat 29/4/17  20:15HC VISE B.M. - HC EYNATTEN-RAEREN  George P.-Pierloot T.
 
Heren 2e Nationale
C108 Sat 29/4/17  18:00Atomix - Izegem  Kerremans K.-Moeneclaey M.
C107 Sat 29/4/17  18:00KTSV EUPEN - DB Gent  Broothaers B.-Gerets R.
C106 Sat 29/4/17  18:00KV Sasja - UNION BEYNOISE  Cutaia D.-El Harrak A.(Cornelis)
C105 Sat 29/4/17  18:00Sporthal TrudoHB St-Truiden - HC AMAY  Giuliano F.-Jaeckel B.(Hendrix)
 
Dames 2e Nationale
E118 Sat 29/4/17  18:45Pent. Kortessem - Atomix  Goven J.-Put D.
E117 Sat 29/4/17  20:00Rhino - HC SPRIMONT  Baita P.-Doise D.(Verelst)
E116 Sat 29/4/17  20:30DHC Meeuwen - HC EYNATTEN-RAEREN  Goddet J.-Peters R.
E120 Sun 30/4/17  14:00HC BRESSOUX - DHC Overpelt  Cols S.-Tonneau W.
E119 Sun 30/4/17  15:00ROC Flemalle - BRUSSELS H.C.  L'Hoest P.-Vaghaj Alipour A.
E115 Sun 30/4/17  16:00KTSV EUPEN - Uilenspiegel  Beckers C.-Vouillemin J.
 
Heren Liga 1
F127 Sat 29/4/17  20:15Eeklo - Apolloon Kortrijk  Rottiers K.-Wils S.
F131 Sat 29/4/17  20:30Knack HT Roeselare - Elita Lebbeke  Hannes L.-Houben G.
F132 Sat 29/4/17  20:45HV Uilenspiegel - Callant Tongeren  Smekens P.-Willekens B.
F129 Sun 30/4/17  14:00Hubo I. Hasselt - HKW Waasmunster  Aerts J.-Troonbeeckx K.
F130 Sun 30/4/17  17:00HHV Meeuwen - Olse Merksem  Claes C.-Daniels D.
F128 Sun 30/4/17  18:00Achilles Bocholt - Sporting NeLo  Kostic N.-Theyssens S.(Van Croonenborch)
 
Heren Liga 2
G130 Sat 29/4/17  17:15Pent. Kortessem - Handbal Lokeren  Goven J.-Put D.
G127 Sat 29/4/17  19:30HC WELTA Mechelen - HV Uilenspiegel  Mannaert D.
G132 Sat 29/4/17  20:30DB Gent - HKW Waasmunster  Pinxten M.-Willems D.
G129 Sat 29/4/17  20:30HC Overpelt - Atomix  Hermans P.-Loos C.
G128 Sun 30/4/17  17:30Desselgemse HC - Noorden  Stienen P.-Van Loock M.
 
Heren Liga 3
H132 Sat 29/4/17  14:00E. Lebbeke - Brasschaat  Kerremans K.-Kerremans G.
H130 Sat 29/4/17  18:10Rhino - HV Uilenspiegel  Baita P.-Doise D.
H131 Sat 29/4/17  18:45Apolloon Kortrijk - Olva Brugge  Degryse S.-Tanghe J.
H128 Sat 29/4/17  20:15HC Aalst - Izegem  De Smet W.-Janssens W.
H127 Sun 30/4/17  15:30Desselgemse HC - Groot-Bijgaarden  Verbeke B.-Verschelde J.
 
Liga Dames Play-Offs
IP007 Sat 29/4/17  16:30Sp. NeLo - Olse Merksem  Claes C.-Daniels D.
IP008 Sat 29/4/17  18:20HBC Evergem - HBC Dendermonde  Vanhoyweghen F.-Luxem M.
 
Dames Liga Play-Downs
IQ007 Sat 29/4/17  19:00De BamburgDHT Middelkerke/Izeg - HC WELTA Mechelen  -Vanhaecke M.
IQ008 Sat 29/4/17  20:00De PolderSchoten - DHC Waasmunster  Blanco r.-Van Den Plas S.
 
VHV J18A
JA139 Sat 29/4/17  14:30Achilles Bocholt - Callant Tongeren  De Vocht A.-Giardina L.
JA140 Sat 29/4/17  15:00Callant Tongeren - Sp. NeLo  De Vocht A.-Miermans M.
JA141 Sat 29/4/17  15:30Achilles Bocholt - Sp. NeLo  Miermans M.-De Vocht A.
JA142 Sat 29/4/17  16:00Achilles Bocholt - Callant Tongeren  De Vocht A.-Giardina L.
JA143 Sat 29/4/17  16:30Callant Tongeren - Sp. NeLo  Miermans M.-Giardina L.
JA144 Sat 29/4/17  17:00Achilles Bocholt - Sp. NeLo  Giardina L.-Miermans M.
JA133 Sun 30/4/17  12:30De Bist WilrijkHV Uilenspiegel - HBC Izegem  Van Den Bergh S.-Van Hemelryck C.(Cornelis)
JA134 Sun 30/4/17  13:00DB Gent - HBC Izegem  Rottiers K.-Van Den Bergh S.(Cornelis)
JA135 Sun 30/4/17  13:30HV Uilenspiegel - DB Gent  Rottiers K.-Van Hemelryck C.(Cornelis)
JA127 Sun 30/4/17  14:00Sp. Camp. Lange MunteAp. Kortrijk - Elita Lebbeke  Baita P.-Doise D.
JA136 Sun 30/4/17  14:00HV Uilenspiegel - HBC Izegem  Van Den Bergh S.-Van Hemelryck C.(Cornelis)
JA128 Sun 30/4/17  14:30Elita Lebbeke - Hubo I. Hasselt   Doise D.-Corteville F.
JA137 Sun 30/4/17  14:30DB Gent - HBC Izegem  Rottiers K.-Van Den Bergh S.(Cornelis)
JA129 Sun 30/4/17  15:00Ap. Kortrijk - Hubo I. Hasselt   Baita P.-Corteville F.
JA138 Sun 30/4/17  15:00HV Uilenspiegel - DB Gent  Rottiers K.-Van Hemelryck C.(Cornelis)
JA130 Sun 30/4/17  15:30Ap. Kortrijk - Elita Lebbeke  Baita P.-Doise D.
JA131 Sun 30/4/17  16:00Elita Lebbeke - Hubo I. Hasselt   Corteville F.-Doise D.
JA132 Sun 30/4/17  16:30Ap. Kortrijk - Hubo I. Hasselt   Baita P.-Corteville F.
 
VHV J18B
JB026 Sat 29/4/17  00:00HKW Waasmunster - Brasschaat  
JB029 Sat 29/4/17  00:00HC Schoten - Brasschaat  
JB027 Sat 29/4/17  14:30Rhino - HC Schoten  
JB028 Sat 29/4/17  15:30HBC Evergem - HKW Waasmunster  
JB030 Sat 29/4/17  16:30Rhino - HBC Evergem  
 
VHV J16A
JC133 Sat 29/4/17  13:00Callant Tongeren - Elita Buggenhout  Troonbeeckx K.-Corvers I.
JC139 Sat 29/4/17  13:00Sporting NeLo - Knack HT Roeselare  Claes C.-Soors D.
JC134 Sat 29/4/17  13:30Hubo I. Hasselt - Elita Buggenhout  Corvers I.-Beckers S.
JC140 Sat 29/4/17  13:30Knack HT Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk  Soors D.-Daniels D.
JC141 Sat 29/4/17  14:00Sporting NeLo - Uilenspiegel Wilrijk  Daniels D.-Claes C.
JC135 Sat 29/4/17  14:00Callant Tongeren - Hubo I. Hasselt   Beckers S.-Troonbeeckx K.
JC142 Sat 29/4/17  14:30Sporting NeLo - Knack HT Roeselare  Claes C.-Soors D.
JC136 Sat 29/4/17  14:30Callant Tongeren - Elita Buggenhout  Troonbeeckx K.-Corvers I.
JC143 Sat 29/4/17  15:00Knack HT Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk  Soors D.-Daniels D.
JC137 Sat 29/4/17  15:00Hubo I. Hasselt - Elita Buggenhout  Corvers I.-Beckers S.
JC138 Sat 29/4/17  15:30Callant Tongeren - Hubo I. Hasselt   Beckers S.-Troonbeeckx K.
JC144 Sat 29/4/17  15:30Sporting NeLo - Uilenspiegel Wilrijk  Daniels D.-Claes C.
JC127 Sun 30/4/17  13:30Gem. Sp. BerlareHandbal Lokeren - HBC Evergem  Leys J.-Elouch K.
JC128 Sun 30/4/17  14:00HBC Evergem - Achilles Bocholt  Leys J.-De Boeck W.
JC129 Sun 30/4/17  14:30Handbal Lokeren - Achilles Bocholt  Elouch K.-De Boeck W.
JC130 Sun 30/4/17  15:00Handbal Lokeren - HBC Evergem  Leys J.-Elouch K.
JC131 Sun 30/4/17  15:30HBC Evergem - Achilles Bocholt  Leys J.-De Boeck W.
JC132 Sun 30/4/17  16:00Handbal Lokeren - Achilles Bocholt  Elouch K.-De Boeck W.
 
VHV J16B
JD070 Sat 29/4/17  15:30KV Sasja - Ap. Kortrijk  
JD071 Sat 29/4/17  16:00KV Sasja - Ap. Kortrijk  
JD072 Sat 29/4/17  16:30KV Sasja - Ap. Kortrijk  
JD076 Sat 29/4/17  18:00DB Gent - Atomix  
JD077 Sat 29/4/17  18:30DB Gent - Atomix  
JD078 Sat 29/4/17  19:00DB Gent - Atomix  
 
VHV M19
JE079 Sun 30/4/17  12:30DHC Meeuwen - HV Uilenspiegel  Swennen G.-Jaszczuk A.
JE080 Sun 30/4/17  13:00HV Uilenspiegel - HC Schoten  Jaszczuk A.-Herremans B.
JE081 Sun 30/4/17  13:30DHC Meeuwen - HC Schoten  Herremans B.-Swennen G.
JE082 Sun 30/4/17  14:00DHC Meeuwen - HV Uilenspiegel  Swennen G.-Jaszczuk A.
JE085 Sun 30/4/17  14:00DHC Waasmunster - BRABO Denderbelle  Janssens W.-Voordeckers H.
JE083 Sun 30/4/17  14:30HV Uilenspiegel - HC Schoten  Jaszczuk A.-Herremans B.
JE086 Sun 30/4/17  14:30Sporting NeLo - BRABO Denderbelle  Janssens W.-Voordeckers H.
JE084 Sun 30/4/17  15:00DHC Meeuwen - HC Schoten  Herremans B.-Swennen G.
JE087 Sun 30/4/17  15:00DHC Waasmunster - Sporting NeLo  Janssens W.-Voordeckers H.
JE088 Sun 30/4/17  15:30DHC Waasmunster - BRABO Denderbelle  Janssens W.-Voordeckers H.
JE089 Sun 30/4/17  16:00Sporting NeLo - BRABO Denderbelle  Janssens W.-Voordeckers H.
JE090 Sun 30/4/17  16:30DHC Waasmunster - Sporting NeLo  Janssens W.-Voordeckers H.
 
VHV M16
JF079 Sat 29/4/17  14:00HC Atomix - Pentagoon Kortessem  
JF085 Sat 29/4/17  14:30HV Arena - HV Uilenspiegel  
JF080 Sat 29/4/17  14:30Sporting NeLo - Pentagoon Kortessem  
JF086 Sat 29/4/17  15:00HV Uilenspiegel - HC Tournai  
JF081 Sat 29/4/17  15:00HC Atomix - Sporting NeLo  
JF082 Sat 29/4/17  15:30HC Atomix - Pentagoon Kortessem  
JF087 Sat 29/4/17  15:30HV Arena - HC Tournai  
JF088 Sat 29/4/17  16:00HV Arena - HV Uilenspiegel  
JF083 Sat 29/4/17  16:00Sporting NeLo - Pentagoon Kortessem  
JF089 Sat 29/4/17  16:30HV Uilenspiegel - HC Tournai  
JF084 Sat 29/4/17  16:30HC Atomix - Sporting NeLo  
JF090 Sat 29/4/17  17:00HV Arena - HC Tournai  
 
Regio OostWest Dames
OB088 Sat 29/4/17  17:00VMS SporthalKnack HT Roeselare - Olva Brugge  Verschelde J.-Corteville F.
OB090 Sat 29/4/17  19:45Sp. EvergemHBC Evergem R - BRABO Denderbelle B R  Vanhoyweghen F.
OB086 Sat 29/4/17  20:30Sp. Camp. Lange MunteAp. Kortrijk R - BRABO Denderbelle A  Degryse S.-Tanghe J.
OB087 Sun 30/4/17  19:00T LEIESTADION DesselgemDesselgemse HC - HC AALST  Demeulenaere M.-Verbeke B.
 
Regio OostWest M17
ON063 Sat 29/4/17  18:00Sp. De Krekel IzegemDHT Middelkerke/Izeg - Schoten  Depoortere S.-Verstraete J.
ON064 Sat 29/4/17  18:01Sp. De Krekel IzegemDHT Middelkerke/Izeg - Schoten  Depoortere S.-Verstraete J.
 
Regio OostWest Heren NaComp
OX010 Sat 29/4/17  18:30VMS SporthalKnack HT Roeselare - HBC Dendermonde  Adamczyk M.-Verschelde J.
OX009 Sun 30/4/17  15:30Sp. Ten Rozen AalstHC AALST 2 - HBC Evergem  Daeninck T.-Vanhoyweghen F.
 
Regio OostWest Heren NaComp R
OY009 Sat 29/4/17  19:45Sp. De Krekel IzegemIzegem R - Ap. Kortrijk R  Depoortere S.-Verstraete J.
 
Regio AVB Dames
PB083 Sun 30/4/17  17:00Gem. Sp. Klein BoomAtomix - O. Merksem 2R  Buelens W.-Janssens J.(Uten)
PB082 Sun 30/4/17  18:00Groot-Bijgaarden - HC Leuven Tigers  De Schepper J.-Goguta V.(Van Den Plas)
 
Regio AVB J16
PD115 Sat 29/4/17  15:15HvH Zandvliet B - O. Merksem B  Koppen J.
PD108 Sun 30/4/17  16:15Sportschuur WilseleHC Leuven Tigers 1 - Schoten 2  
 
Regio AVB J14 na com A
PI029 Fri 28/4/17  18:00Uilenspiegel Edegem B - Uilenspiegel Wilrijk  
PI028 Sun 30/4/17  14:00Gem. Sp. Klein BoomHB Putte - Schoten-Zandvliet B  
PI020 Sun 30/4/17  14:45Schoten 2 - Groot-Bijgaarden   
 
Regio AVB J14 na com B
PJ029 Sun 30/4/17  10:00Gem. Sp. Klein BoomAtomix B - Sasja 2  
PJ030 Sun 30/4/17  12:30Sportschuur WilseleHC Leuven Tigers 2B - Brasschaat   
PJ028 Sun 30/4/17  14:15Sportschuur WilseleHC Leuven Tigers 1 - Sasja 1  
 
Regio AVB J14 na com C
PK023 Sat 29/4/17  10:30HC WELTA Bonheiden - O. Merksem   
PK019 Sun 30/4/17  13:30Schoten M 1 - Heist-op-den-Berg B  
 
Regio AVB J12 na com A
PL084 Sun 30/4/17  10:45HC Leuven Tigers 1 - Sasja  
PL083 Sun 30/4/17  10:45HC Leuven Tigers 1 - Sasja  
PL082 Sun 30/4/17  10:45Sportschuur WilseleHC Leuven Tigers 1 - Sasja  
PL088 Sun 30/4/17  11:30Gem. Sp. Klein BoomHC Atomix - Schoten 1  
PL090 Sun 30/4/17  11:30HC Atomix - Schoten 1  
PL089 Sun 30/4/17  11:30HC Atomix - Schoten 1  
PL087 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet  
PL086 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet  
PL085 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet  
 
Regio AVB J12 na com B
PM069 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk  
PM068 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk  
PM067 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk  
PM090 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk  
PM089 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk  
PM088 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk  
PM085 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B  
PM087 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B  
PM086 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B  
PM084 Sun 30/4/17  12:45HB Putte B - Schoten 2  
PM083 Sun 30/4/17  12:45HB Putte B - Schoten 2  
PM082 Sun 30/4/17  12:45Gem. Sp. Klein BoomHB Putte B - Schoten 2  
 
Regio AVB J12 na com C
PN084 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat   
PN083 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat   
PN082 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat   
PN085 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B  
PN087 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B  
PN086 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B  
PN090 Sun 30/4/17  15:15HB Kampenhout - O. Merksem   
PN089 Sun 30/4/17  15:15HB Kampenhout - O. Merksem   
PN088 Sun 30/4/17  15:15Gem. Sp. Klein BoomHB Kampenhout - O. Merksem   
 
Regio Limburg Heren
QA178 Fri 28/4/17  21:20Gem. Sp. De VoordijckerTessenderlo (P) - HC Overpelt  Theuwissen P.-Stevens Y.
QA177 Sat 29/4/17  12:45De DamburgAchilles Bocholt - HB St-Truiden  Miermans M.-Giardina L.
QA182 Sat 29/4/17  14:00Sp.Eburons DomeCallant Tongeren - HHV Meeuwen  Theuwissen P.-Stevens Y.
QA179 Sat 29/4/17  16:45LakerveldKr. Houthalen - Sp. NeLo 2  Mirisola M.-Houbrechts J.
QA131 Sat 29/4/17  17:20Gem. Sp. De VoordijckerTessenderlo (P) - Hubo I. Hasselt   Driljeux D.
QA181 Sat 29/4/17  18:00Gem. Sp. EkselHv Arena - Maasmechelen  Paredis J.
QA176 Sat 29/4/17  20:00Sp. De Posthoorn Hamont-AchelHADES Hamont-Achel - Real Kiewit  Troonbeeckx K.-Houtmeyers K.
QA180 Sun 30/4/17  16:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - Sp. NeLo 1  Troonbeeckx K.-Aerts J.
 
Regio Limburg Dames
QB082 Sat 29/4/17  18:30LakerveldKr. Houthalen - DHC Overpelt 2  Mirisola M.-Houbrechts J.
QB055 Sat 29/4/17  18:45Gem. Sp. MeeuwenDHC Meeuwen (P) - Callant Tongeren (P)  Theuwissen P.-Stevens Y.
 
Regio Limburg M19
QC003 Sun 30/4/17  15:00Sporthal TrudoHB St-Truiden - Hubo I. Hasselt   Mirisola M.-Houbrechts J.
 
Regio Limburg J16
QE078 Sat 29/4/17  15:55Gem. Sp. De VoordijckerTessenderlo - HADES Hamont-Achel  
QE074 Sun 30/4/17  16:15Sportpark De WeyerBilzen-Kortessem - HADES Hamont-Achel  
 
Regio Limburg M16
QF035 Wed 26/4/17  18:30Sportpark De WeyerPent. Kortessem - DHC Overpelt  
QF028 Wed 26/4/17  19:00ProvilHV Lommel - Sp. NeLo  
QF039 Sat 29/4/17  12:30Sp. De Posthoorn Hamont-AchelHADES Hamont-Achel - HV Lommel  
 
Regio Limburg M14
QI045 Sat 29/4/17  11:30Gem. Sp. De BemvoortDHC Overpelt - DHC Meeuwen  
QI043 Sun 30/4/17  12:30Sporthal TrudoHB St-Truiden - Achilles Bocholt  
 
Regio Limburg na comp J14 A
QM011 Sat 29/4/17  13:00Sp.Eburons DomeCallant Tongeren - Hubo I. Hasselt 1  
 
Regio Limburg na comp J14 B
QN011 Sat 29/4/17  15:15LakerveldKr. Houthalen - Achilles Bocholt  
QN012 Sun 30/4/17  15:30Sp. AlverbergHubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 3  
 
Regio Limburg na comp J14 C
QO012 Sat 29/4/17  11:00HADES Hamont-Achel - Tessenderlo  
QO011 Sun 30/4/17  14:00Sporthal TrudoHB St-Truiden - HHV Meeuwen  
 
Regio Limburg na comp J14 D
QP011 Sat 29/4/17  14:15De WinningRS Gingelom - Handbal Bilzen  
QP012 Sat 29/4/17  15:15Sportpark De WeyerPent. Kortessem - Overpelt  
 
Regio Limburg na comp JM12 A
QQ085 Sat 29/4/17  10:30ProvilHV Lommel - HV Arena 1   
QQ086 Sat 29/4/17  10:31HV Lommel - HV Arena 1   
QQ087 Sat 29/4/17  10:32HV Lommel - HV Arena 1   
QQ089 Sat 29/4/17  19:01HC Overpelt - HHV Meeuwen  
QQ090 Sat 29/4/17  19:02HC Overpelt - HHV Meeuwen  
 
Regio Limburg na comp JM12 B
QR088 Sat 29/4/17  10:00Gem. Sp. De BemvoortDHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen  
QR089 Sat 29/4/17  10:01DHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen  
QR090 Sat 29/4/17  10:02DHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen  
QR085 Sat 29/4/17  11:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1  
QR086 Sat 29/4/17  11:01Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1  
QR087 Sat 29/4/17  11:02Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1  
QR082 Sat 29/4/17  13:20Gem. Sp. EkselHV Arena 2 (m) - Callant Tongeren  
QR083 Sat 29/4/17  13:21HV Arena 2 (m) - Callant Tongeren  
QR084 Sat 29/4/17  13:22HV Arena 2 (m) - Callant Tongeren  
 
Regio Limburg na comp JM12 C
QS085 Sat 29/4/17  14:00Sportpark De WeyerPent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden  
QS086 Sat 29/4/17  14:01Pent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden  
QS087 Sat 29/4/17  14:02Pent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden  
QS088 Sat 29/4/17  14:30ZonnehoeveHandbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo  
QS089 Sat 29/4/17  14:31Handbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo  
QS090 Sat 29/4/17  14:32Handbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo  
QS082 Sat 29/4/17  16:00ZonnehoeveHandbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1  
QS083 Sat 29/4/17  16:01Handbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1  
QS084 Sat 29/4/17  16:02Handbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1  
 
Regio OostWest J14O
WB064 Sat 29/4/17  16:45Sted. SporthalEeklo 2 - HCA Erpe-Mere  
WB065 Sat 29/4/17  16:46Eeklo 2 - HCA Erpe-Mere  
WB066 Sat 29/4/17  16:47Eeklo 2 - HCA Erpe-Mere  
WB061 Sun 30/4/17  12:30Sp. HoogendonckDHC Waasmunster - HBC Dendermonde  
WB062 Sun 30/4/17  12:31DHC Waasmunster - HBC Dendermonde  
WB063 Sun 30/4/17  12:32DHC Waasmunster - HBC Dendermonde  
WB067 Sun 30/4/17  16:50Sp. Het Gelaag SteendorpHC Attila Temse - Eeklo 1  
WB068 Sun 30/4/17  16:51HC Attila Temse - Eeklo 1  
WB069 Sun 30/4/17  16:52HC Attila Temse - Eeklo 1  
 
Regio OostWest J14O2
WD070 Sat 29/4/17  11:00Sp. De Krekel IzegemIzegem 2 - Kuurne  
WD071 Sat 29/4/17  11:01Izegem 2 - Kuurne  
WD072 Sat 29/4/17  11:02Izegem 2 - Kuurne  
WD064 Sat 29/4/17  14:00Sp. Camp. Lange MunteAp. Kortrijk M - Thor Handbal A  
WD065 Sat 29/4/17  14:01Ap. Kortrijk M - Thor Handbal A  
WD066 Sat 29/4/17  14:02Ap. Kortrijk M - Thor Handbal A  
WD067 Sat 29/4/17  15:30Sp. Camp. Lange MunteAp. Kortrijk B - Desselgemse HC  
WD068 Sat 29/4/17  15:31Ap. Kortrijk B - Desselgemse HC  
WD069 Sat 29/4/17  15:32Ap. Kortrijk B - Desselgemse HC  
WD061 Sun 30/4/17  09:30Sporthal De SpuikomThor Handbal B - Izegem M  
WD062 Sun 30/4/17  09:31Thor Handbal B - Izegem M  
WD063 Sun 30/4/17  09:32Thor Handbal B - Izegem M