<< Vorige Week   WEEK 50    Volgende Week >>

 
 
Heren BENE-League
A080 Sat 16/12/17  19:15FIQAS Aalsmeer - HC VISE B.M.  Schols Y.-Thomassen S.(Bol)
A084 Sat 16/12/17  20:15SASJA HC - Targos Bevo HC  Van de Beek F.-Egberts N.(Kerremans)
A079 Sat 16/12/17  20:15Quintus - Ach. Bocholt  Moeneclaey M.-Pondeville S.
A082 Sat 16/12/17  20:15Sp. NeLo - Hubo I. Hasselt  Cappa S.-Goffin L.(Hendrix)
A083 Sun 17/12/17  15:30Callant Tongeren - Hurry Up  Steenwinckels C.-Steenwinckels S.(Convents)
A081 Sun 17/12/17  16:00HV KRAS Volendam - OCI Lions  Box M.-Claes P.(Van der Pijll)
 
Heren 1e Nationale
B022 Sat 16/12/17  20:00ESTUDIANTES HC TOURNAI - O. Merksem  Beulakker L.-Gilis K.
B039 Sat 16/12/17  20:15HC VISE B.M. - HC EYNATTEN-RAEREN  Martens S.-Verdonck A.
B038 Sat 16/12/17  20:15Kr. Houthalen - Atomix  Evers S.-Tuinstra R.
 
Heren 2e Nationale
c028 Sat 16/12/17  18:00SASJA HC 2 - KTSV EUPEN  De Proft J.-Gerets R.
c053 Sat 16/12/17  20:15UNION BEYNOISE - Grace-Hollogne  George P.-Pierloot T.
c027 Sat 16/12/17  20:30JEUNESSE JEMEPPE - HB St-Truiden  Depoortere S.-Verschaeve W.
c054 Sat 16/12/17  20:30Ap. Kortrijk - DB Gent  Lechien A.-Tanasescu M.
 
Dames 1e Nationale
D037 Wed 13/12/17  20:30Sp. Complex SorghvliedtHB St-Truiden - DHW Antwerpen  Broothaers B.-Janssens S.
D040 Sat 16/12/17  18:00HANDBALL FEMINA VISE - DHC Waasmunster  Compere C.-Resimont B.
D039 Sat 16/12/17  18:45DB Gent - DHT Middelkerke/Izeg  Lechien A.-Tanasescu M.
D038 Sat 16/12/17  20:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - Ach. Bocholt  Bruneel F.-Melange W.
 
Dames 1e Nationale Reserven
DR040 Sat 16/12/17  16:15HANDBALL FEMINA VISE - DHC Waasmunster  
DR038 Sat 16/12/17  18:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - Ach. Bocholt  Theuwissen P.-Stevens Y.
DR039 Sat 16/12/17  20:30DB Gent - DHT Middelkerke/Izeg  Vanhoyweghen F.-Vanhoyweghen K.
 
Dames 2e Nationale
E066 Sat 16/12/17  18:15Rhino - HC SPRIMONT  Goven J.-Put D.
E061 Sat 16/12/17  18:30Uilenspiegel - O. Merksem  Baita P.-Doise D.
E063 Sat 16/12/17  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - United Brussels HC  L'Hoest P.-Vaghai A.
E065 Sun 17/12/17  14:00HC BRESSOUX - DHC Meeuwen  El Oueriaghli N.-Kerkeni I.
E064 Sun 17/12/17  17:00DHC Overpelt - Atomix  Houbrechts J.-Mirisola M.
E062 Sun 17/12/17  19:15BRUSSELS H.C. - RENAISSANCE MONTEGNEE  Cutaia D.-El Harrak A.
 
Heren Liga 1
F074 Sat 16/12/17  13:00Ach. Bocholt - Uilenspiegel  Van Hove W.-Van Mele E.
F076 Sat 16/12/17  16:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - Eeklo  Claes C.-Daniels D.
F077 Sat 16/12/17  18:00HK Waasmunster - Izegem  Stienen P.-Van Loock M.
F078 Sat 16/12/17  18:15Sp. NeLo - O. Merksem  Broothaers B.-Janssens S.
F075 Sat 16/12/17  20:30HHV Meeuwen - HBC Dendermonde  Delanghe W.-Peters R.
F073 Sun 17/12/17  13:30Callant Tongeren - E. Lebbeke  Kostic N.-Theyssens S.
 
Heren Liga 2
G073 Sat 16/12/17  15:00HC Welta - E. Lebbeke  Luxem M.-Mannaert D.
G078 Sat 16/12/17  17:00DB Gent - Lokeren  De Vos K.-Goddet J.
G077 Sat 16/12/17  20:00HK Waasmunster - KHT Roeselare  Stienen P.-Van Loock M.
G074 Sat 16/12/17  20:00Brasschaat - Uilenspiegel  Blanckaert K.-Voordeckers H.
G076 Sat 16/12/17  20:15Pent. Kortessem - Desselgemse  Hannes L.-Houben G.
G009 Sun 17/12/17  14:30Atomix - Overpelt  De Buck F.-Donea S.
 
Heren Liga 3
H074 Sat 16/12/17  14:30HBC Evergem - Uilenspiegel  De Buck F.-Donea S.
H077 Sat 16/12/17  18:30Izegem - t Noorden  Adamczyk M.-Verschelde J.
H075 Sat 16/12/17  18:45Ap. Kortrijk - O. Brugge  Degryse S.-Verstraete J.
H073 Sat 16/12/17  20:00Rhino - Aalst  De Mot P.-Wouters K.
H076 Sat 16/12/17  20:20Tessenderlo - Groot-Bijgaarden  Miermans M.-Zablocki Z.
H078 Sun 17/12/17  16:30HC Attila Temse - O. Merksem  Luxem M.-De Proft J.
 
Dames Liga
I044 Sat 16/12/17  18:15HC Welta - Schoten  Koppen J.-Van Den Plas S.
I041 Sat 16/12/17  20:00B. Denderbelle - DHC Waasmunster  Bomon J.-Van Audenhove A.(De Boeck)
I043 Sun 17/12/17  18:15Groot-Bijgaarden - Sp. NeLo  Haazen J.-Janssens R.
I042 Sun 17/12/17  19:00De BamburgDHT Middelkerke/Izeg - HBC Evergem  Lefebvre J.-Verstraete J.
 
Regio OostWest Heren
OA045 Sat 16/12/17  17:00Sp. Camp. Lange MunteAp. Kortrijk B - Izegem B  Degryse S.-Vandoorne F.
 
Regio OostWest M14
OK014 Sat 16/12/17  16:30De Bist WilrijkUilenspiegel Edegem - Desselgemse  
OK015 Sat 16/12/17  16:31Uilenspiegel Edegem - Desselgemse  
OK016 Sat 16/12/17  16:32Uilenspiegel Edegem - Desselgemse  
 
Regio OostWest JM12B
OM136 Sun 17/12/17  10:00Sporthal De SpuikomThor handbal - Ap. Kortrijk 1  
OM137 Sun 17/12/17  10:01Thor handbal - Ap. Kortrijk 1  
OM138 Sun 17/12/17  10:02Thor handbal - Ap. Kortrijk 1  
OM001 Sun 17/12/17  13:30Julien SaelensO. Brugge - Desselgemse  
OM002 Sun 17/12/17  13:31O. Brugge - Desselgemse  
OM003 Sun 17/12/17  13:32O. Brugge - Desselgemse  
 
Regio AVB Heren
PA047 Sat 16/12/17  14:30VordensteynSchoten - Brasschaat HC B  Uten L.-Wouters K.
PA046 Sat 16/12/17  16:30PlaonHC WELTA Mechelen B - HC Duffel B  Koppen J.-Blanco r.
PA048 Sun 17/12/17  15:45Sportschuur WilseleHC Leuven - HC Noorden B  Van Hemelryck C.-Van Den Bergh S.
PA045 Sun 17/12/17  17:30Gem. Sp. KeerbergenHC Atomix B - Groot-Bijgaarden B  Vijgen J.-Vinckevleugel J.
 
Regio AVB Dames
PB047 Sat 16/12/17  14:00Sp. De Rode Loop MerksemO. Merksem B - Uilenspiegel   Verheyen W.-Versmissen D.
PB045 Sun 17/12/17  12:45Gem. Sp. KeerbergenAtomix B - Groot-Bijgaarden B  Deekens N.-Van Goubergen M.(Uten)
PB048 Sun 17/12/17  13:45Sportschuur WilseleHC Leuven - t Noorden B  Van Hemelryck C.-Van Den Bergh S.
 
Regio AVB U12 Noord
PG200 Sat 16/12/17  12:30Schoten 2 B - O. Merksem  
PG199 Sat 16/12/17  12:30VordensteynSchoten 2 B - O. Merksem  
PG201 Sat 16/12/17  12:30Schoten 2 B - O. Merksem  
 
Regio Limburg Heren
QA092 Sat 16/12/17  18:00Hubertushal CollegeSp. NeLo 1 - Ach. Bocholt  Mirisola M.-Houbrechts J.
QA096 Sat 16/12/17  18:30LakerveldKr. Houthalen - HC Maasmechelen  Troonbeeckx T.-Mertens J.
QA098 Sat 16/12/17  18:45Sportpark De WeyerPent. Kortessem - HC Overpelt  Blanco r.-Hannes L.
QA095 Sat 16/12/17  20:00Gem. Sp. EkselHv Arena - R. Kiewit  Paredis J.-Mikunda J.
QA093 Sat 16/12/17  20:00Sp. De Posthoorn Hamont-AchelHADES Hamont-Achel - Sp. NeLo 2  Herremans B.-Driljeux D.
QA094 Sun 17/12/17  16:30KA 2 HasseltH. I. Hasselt - HHV Meeuwen  Claes C.-Daniels D.
 
Regio Limburg J18
QD052 Fri 15/12/17  18:00de HaamenBFC Beek - H. I. Hasselt  
 
Regio Limburg J14 A
QG028 Sat 16/12/17  17:15Gem. Sp. MeeuwenHHV Meeuwen 2 - H. Tessenderlo  
 
Regio Limburg J14 B
QH039 Sat 16/12/17  18:30Gem. Sp. MeeuwenHHV Meeuwen 1 - Pent. Kortessem  
 
Regio Limburg Dames, aanvulling
QX042 Sat 16/12/17  18:30Gem. Sp. De VoordijckerKr. Houthalen / Tessenderlo - Callant Tongeren  Miermans M.-Zablocki Z.