<< Vorige Week   WEEK 17    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren Play-Offs 1
AP012 Sat 29/4/17  20:15Callant Tongeren - HC VISE B.M. - 
AP011 Sat 29/4/17  20:15Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt - 
 
Heren 1e Nationale Play-Offs 2
BP012 Sat 29/4/17  20:15KV Sasja - EHC TOURNAI - 
BP011 Sat 29/4/17  20:15O. Merksem - Sp. NeLo - 
 
Heren 1e Nationale Play-Downs
BQ012 Sat 29/4/17  20:15Kr. Houthalen - VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - 
BQ011 Sat 29/4/17  20:15HC VISE B.M. - HC EYNATTEN-RAEREN - 
 
Heren 2e Nationale
C105 Sat 29/4/17  18:00HB St-Truiden - HC AMAY - 
C108 Sat 29/4/17  18:00Atomix - Izegem - 
C107 Sat 29/4/17  18:00KTSV EUPEN - DB Gent - 
C106 Sat 29/4/17  18:00KV Sasja - UNION BEYNOISE - 
 
Dames 2e Nationale
E118 Sat 29/4/17  18:45Pent. Kortessem - Atomix - 
E117 Sat 29/4/17  20:00Rhino - HC SPRIMONT - 
E116 Sat 29/4/17  20:30DHC Meeuwen - HC EYNATTEN-RAEREN - 
E120 Sun 30/4/17  14:00HC BRESSOUX - DHC Overpelt - 
E119 Sun 30/4/17  15:00ROC Flemalle - BRUSSELS H.C. - 
E115 Sun 30/4/17  16:00KTSV EUPEN - Uilenspiegel - 
 
Heren Liga 1
F127 Sat 29/4/17  20:15Eeklo - Apolloon Kortrijk - 
F131 Sat 29/4/17  20:30Knack HT Roeselare - Elita Lebbeke - 
F132 Sat 29/4/17  20:45HV Uilenspiegel - Callant Tongeren - 
F129 Sun 30/4/17  14:00Hubo I. Hasselt - HKW Waasmunster - 
F130 Sun 30/4/17  17:00HHV Meeuwen - Olse Merksem - 
F128 Sun 30/4/17  18:00Achilles Bocholt - Sporting NeLo - 
 
Heren Liga 2
G130 Sat 29/4/17  17:15Pent. Kortessem - Handbal Lokeren - 
G127 Sat 29/4/17  19:30HC WELTA Mechelen - HV Uilenspiegel - 
G132 Sat 29/4/17  20:30DB Gent - HKW Waasmunster - 
G129 Sat 29/4/17  20:30HC Overpelt - Atomix - 
G128 Sun 30/4/17  17:30Desselgemse HC - Noorden - 
 
Heren Liga 3
H132 Sat 29/4/17  14:00E. Lebbeke - Brasschaat - 
H130 Sat 29/4/17  18:10Rhino - HV Uilenspiegel - 
H131 Sat 29/4/17  18:45Apolloon Kortrijk - Olva Brugge - 
H128 Sat 29/4/17  20:15HC Aalst - Izegem - 
H127 Sun 30/4/17  15:30Desselgemse HC - Groot-Bijgaarden - 
 
Liga Dames Play-Offs
IP007 Sat 29/4/17  16:30Sp. NeLo - Olse Merksem - 
IP008 Sat 29/4/17  18:20HBC Evergem - HBC Dendermonde - 
 
Dames Liga Play-Downs
IQ007 Sat 29/4/17  19:00DHT Middelkerke/Izeg - HC WELTA Mechelen - 
IQ008 Sat 29/4/17  20:00Schoten - DHC Waasmunster - 
 
VHV J18A
JA139 Sat 29/4/17  14:30Achilles Bocholt - Callant Tongeren - 
JA140 Sat 29/4/17  15:00Callant Tongeren - Sp. NeLo - 
JA141 Sat 29/4/17  15:30Achilles Bocholt - Sp. NeLo - 
JA142 Sat 29/4/17  16:00Achilles Bocholt - Callant Tongeren - 
JA143 Sat 29/4/17  16:30Callant Tongeren - Sp. NeLo - 
JA144 Sat 29/4/17  17:00Achilles Bocholt - Sp. NeLo - 
JA133 Sun 30/4/17  12:30HV Uilenspiegel - HBC Izegem - 
JA134 Sun 30/4/17  13:00DB Gent - HBC Izegem - 
JA135 Sun 30/4/17  13:30HV Uilenspiegel - DB Gent - 
JA136 Sun 30/4/17  14:00HV Uilenspiegel - HBC Izegem - 
JA127 Sun 30/4/17  14:00Ap. Kortrijk - Elita Lebbeke - 
JA137 Sun 30/4/17  14:30DB Gent - HBC Izegem - 
JA128 Sun 30/4/17  14:30Elita Lebbeke - Hubo I. Hasselt  - 
JA138 Sun 30/4/17  15:00HV Uilenspiegel - DB Gent - 
JA129 Sun 30/4/17  15:00Ap. Kortrijk - Hubo I. Hasselt  - 
JA130 Sun 30/4/17  15:30Ap. Kortrijk - Elita Lebbeke - 
JA131 Sun 30/4/17  16:00Elita Lebbeke - Hubo I. Hasselt  - 
JA132 Sun 30/4/17  16:30Ap. Kortrijk - Hubo I. Hasselt  - 
 
VHV J18B
JB026 Sat 29/4/17  00:00HKW Waasmunster - Brasschaat 5-0 
JB029 Sat 29/4/17  00:00HC Schoten - Brasschaat 5-0 
JB027 Sat 29/4/17  14:30Rhino - HC Schoten - 
JB028 Sat 29/4/17  15:30HBC Evergem - HKW Waasmunster - 
JB030 Sat 29/4/17  16:30Rhino - HBC Evergem - 
 
VHV J16A
JC139 Sat 29/4/17  13:00Sporting NeLo - Knack HT Roeselare - 
JC133 Sat 29/4/17  13:00Callant Tongeren - Elita Buggenhout - 
JC134 Sat 29/4/17  13:30Hubo I. Hasselt - Elita Buggenhout - 
JC140 Sat 29/4/17  13:30Knack HT Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC135 Sat 29/4/17  14:00Callant Tongeren - Hubo I. Hasselt  - 
JC141 Sat 29/4/17  14:00Sporting NeLo - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC142 Sat 29/4/17  14:30Sporting NeLo - Knack HT Roeselare - 
JC136 Sat 29/4/17  14:30Callant Tongeren - Elita Buggenhout - 
JC143 Sat 29/4/17  15:00Knack HT Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC137 Sat 29/4/17  15:00Hubo I. Hasselt - Elita Buggenhout - 
JC138 Sat 29/4/17  15:30Callant Tongeren - Hubo I. Hasselt  - 
JC144 Sat 29/4/17  15:30Sporting NeLo - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC127 Sun 30/4/17  13:30Handbal Lokeren - HBC Evergem - 
JC128 Sun 30/4/17  14:00HBC Evergem - Achilles Bocholt - 
JC129 Sun 30/4/17  14:30Handbal Lokeren - Achilles Bocholt - 
JC130 Sun 30/4/17  15:00Handbal Lokeren - HBC Evergem - 
JC131 Sun 30/4/17  15:30HBC Evergem - Achilles Bocholt - 
JC132 Sun 30/4/17  16:00Handbal Lokeren - Achilles Bocholt - 
 
VHV J16B
JD070 Sat 29/4/17  15:30KV Sasja - Ap. Kortrijk - 
JD071 Sat 29/4/17  16:00KV Sasja - Ap. Kortrijk - 
JD072 Sat 29/4/17  16:30KV Sasja - Ap. Kortrijk - 
JD076 Sat 29/4/17  18:00DB Gent - Atomix - 
JD077 Sat 29/4/17  18:30DB Gent - Atomix - 
JD078 Sat 29/4/17  19:00DB Gent - Atomix - 
 
VHV M19
JE079 Sun 30/4/17  12:30DHC Meeuwen - HV Uilenspiegel - 
JE080 Sun 30/4/17  13:00HV Uilenspiegel - HC Schoten - 
JE081 Sun 30/4/17  13:30DHC Meeuwen - HC Schoten - 
JE082 Sun 30/4/17  14:00DHC Meeuwen - HV Uilenspiegel - 
JE085 Sun 30/4/17  14:00DHC Waasmunster - BRABO Denderbelle - 
JE083 Sun 30/4/17  14:30HV Uilenspiegel - HC Schoten - 
JE086 Sun 30/4/17  14:30Sporting NeLo - BRABO Denderbelle - 
JE087 Sun 30/4/17  15:00DHC Waasmunster - Sporting NeLo - 
JE084 Sun 30/4/17  15:00DHC Meeuwen - HC Schoten - 
JE088 Sun 30/4/17  15:30DHC Waasmunster - BRABO Denderbelle - 
JE089 Sun 30/4/17  16:00Sporting NeLo - BRABO Denderbelle - 
JE090 Sun 30/4/17  16:30DHC Waasmunster - Sporting NeLo - 
 
VHV M16
JF079 Sat 29/4/17  14:00HC Atomix - Pentagoon Kortessem - 
JF085 Sat 29/4/17  14:30HV Arena - HV Uilenspiegel - 
JF080 Sat 29/4/17  14:30Sporting NeLo - Pentagoon Kortessem - 
JF086 Sat 29/4/17  15:00HV Uilenspiegel - HC Tournai - 
JF081 Sat 29/4/17  15:00HC Atomix - Sporting NeLo - 
JF087 Sat 29/4/17  15:30HV Arena - HC Tournai - 
JF082 Sat 29/4/17  15:30HC Atomix - Pentagoon Kortessem - 
JF083 Sat 29/4/17  16:00Sporting NeLo - Pentagoon Kortessem - 
JF088 Sat 29/4/17  16:00HV Arena - HV Uilenspiegel - 
JF089 Sat 29/4/17  16:30HV Uilenspiegel - HC Tournai - 
JF084 Sat 29/4/17  16:30HC Atomix - Sporting NeLo - 
JF090 Sat 29/4/17  17:00HV Arena - HC Tournai - 
 
Regio OostWest Dames
OB088 Sat 29/4/17  17:00Knack HT Roeselare - Olva Brugge - 
OB090 Sat 29/4/17  19:45HBC Evergem R - BRABO Denderbelle B R - 
OB086 Sat 29/4/17  20:30Ap. Kortrijk R - BRABO Denderbelle A - 
OB087 Sun 30/4/17  19:00Desselgemse HC - HC AALST - 
 
Regio OostWest M17
ON063 Sat 29/4/17  18:00DHT Middelkerke/Izeg - Schoten - 
ON064 Sat 29/4/17  18:01DHT Middelkerke/Izeg - Schoten - 
 
Regio OostWest Heren NaComp
OX010 Sat 29/4/17  18:30Knack HT Roeselare - HBC Dendermonde - 
OX009 Sun 30/4/17  15:30HC AALST 2 - HBC Evergem - 
 
Regio OostWest Heren NaComp R
OY009 Sat 29/4/17  19:45Izegem R - Ap. Kortrijk R - 
 
Regio AVB Dames
PB083 Sun 30/4/17  17:00Atomix - O. Merksem 2R - 
PB082 Sun 30/4/17  18:00Groot-Bijgaarden - HC Leuven Tigers - 
 
Regio AVB J16
PD115 Sat 29/4/17  15:15HvH Zandvliet B - O. Merksem B - 
PD108 Sun 30/4/17  16:15HC Leuven Tigers 1 - Schoten 2 - 
 
Regio AVB J14 na com A
PI029 Fri 28/4/17  18:00Uilenspiegel Edegem B - Uilenspiegel Wilrijk - 
PI028 Sun 30/4/17  14:00HB Putte - Schoten-Zandvliet B - 
PI020 Sun 30/4/17  14:45Schoten 2 - Groot-Bijgaarden  - 
 
Regio AVB J14 na com B
PJ029 Sun 30/4/17  10:00Atomix B - Sasja 2 - 
PJ030 Sun 30/4/17  12:30HC Leuven Tigers 2B - Brasschaat  - 
PJ028 Sun 30/4/17  14:15HC Leuven Tigers 1 - Sasja 1 - 
 
Regio AVB J14 na com C
PK023 Sat 29/4/17  10:30HC WELTA Bonheiden - O. Merksem  - 
PK019 Sun 30/4/17  13:30Schoten M 1 - Heist-op-den-Berg B 5-0 
 
Regio AVB J12 na com A
PL084 Sun 30/4/17  10:45HC Leuven Tigers 1 - Sasja - 
PL083 Sun 30/4/17  10:45HC Leuven Tigers 1 - Sasja - 
PL082 Sun 30/4/17  10:45HC Leuven Tigers 1 - Sasja - 
PL089 Sun 30/4/17  11:30HC Atomix - Schoten 1 - 
PL088 Sun 30/4/17  11:30HC Atomix - Schoten 1 - 
PL090 Sun 30/4/17  11:30HC Atomix - Schoten 1 - 
PL085 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet - 
PL087 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet - 
PL086 Sun 30/4/17  14:00Groot-Bijgaarden - HvH Zandvliet - 
 
Regio AVB J12 na com B
PM069 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk 3-9 
PM068 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk 5-12 
PM067 Mon 24/4/17  18:30HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel Wilrijk 8-7 
PM089 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk - 
PM088 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk - 
PM090 Sat 29/4/17  14:00Heist-op-den-Berg - Uilenspiegel Wilrijk - 
PM085 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B - 
PM087 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B - 
PM086 Sat 29/4/17  16:15HC WELTA Bonheiden - Rhino B - 
PM084 Sun 30/4/17  12:45HB Putte B - Schoten 2 - 
PM083 Sun 30/4/17  12:45HB Putte B - Schoten 2 - 
PM082 Sun 30/4/17  12:45HB Putte B - Schoten 2 - 
 
Regio AVB J12 na com C
PN084 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat  - 
PN083 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat  - 
PN082 Sat 29/4/17  13:00Uilenspiegel Edegem - Brasschaat  - 
PN087 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B - 
PN086 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B - 
PN085 Sat 29/4/17  14:30Uilenspiegel Antwerpen B - O. Merksem B - 
PN088 Sun 30/4/17  15:15HB Kampenhout - O. Merksem  3-0 
PN090 Sun 30/4/17  15:15HB Kampenhout - O. Merksem  3-0 
PN089 Sun 30/4/17  15:15HB Kampenhout - O. Merksem  3-0 
 
Regio Limburg Heren
QA178 Fri 28/4/17  21:20Tessenderlo (P) - HC Overpelt - 
QA177 Sat 29/4/17  12:45Achilles Bocholt - HB St-Truiden - 
QA182 Sat 29/4/17  14:00Callant Tongeren - HHV Meeuwen - 
QA179 Sat 29/4/17  16:45Kr. Houthalen - Sp. NeLo 2 - 
QA131 Sat 29/4/17  17:20Tessenderlo (P) - Hubo I. Hasselt  - 
QA181 Sat 29/4/17  18:00Hv Arena - Maasmechelen - 
QA176 Sat 29/4/17  20:00HADES Hamont-Achel - Real Kiewit - 
QA180 Sun 30/4/17  16:00Hubo I. Hasselt - Sp. NeLo 1 - 
 
Regio Limburg Dames
QB082 Sat 29/4/17  18:30Kr. Houthalen - DHC Overpelt 2 - 
QB055 Sat 29/4/17  18:45DHC Meeuwen (P) - Callant Tongeren (P) - 
 
Regio Limburg M19
QC003 Sun 30/4/17  15:00HB St-Truiden - Hubo I. Hasselt  - 
 
Regio Limburg J16
QE078 Sat 29/4/17  15:55Tessenderlo - HADES Hamont-Achel - 
QE074 Sun 30/4/17  16:15Bilzen-Kortessem - HADES Hamont-Achel - 
 
Regio Limburg M16
QF035 Wed 26/4/17  18:30Pent. Kortessem - DHC Overpelt - 
QF028 Wed 26/4/17  19:00HV Lommel - Sp. NeLo - 
QF039 Sat 29/4/17  12:30HADES Hamont-Achel - HV Lommel - 
 
Regio Limburg M14
QI045 Sat 29/4/17  11:30DHC Overpelt - DHC Meeuwen - 
QI043 Sun 30/4/17  12:30HB St-Truiden - Achilles Bocholt - 
 
Regio Limburg na comp J14 A
QM011 Sat 29/4/17  13:00Callant Tongeren - Hubo I. Hasselt 1 - 
 
Regio Limburg na comp J14 B
QN011 Sat 29/4/17  15:15Kr. Houthalen - Achilles Bocholt - 
QN012 Sun 30/4/17  15:30Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 3 - 
 
Regio Limburg na comp J14 C
QO012 Sat 29/4/17  11:00HADES Hamont-Achel - Tessenderlo - 
QO011 Sun 30/4/17  14:00HB St-Truiden - HHV Meeuwen - 
 
Regio Limburg na comp J14 D
QP011 Sat 29/4/17  14:15RS Gingelom - Handbal Bilzen - 
QP012 Sat 29/4/17  15:15Pent. Kortessem - Overpelt - 
 
Regio Limburg na comp JM12 A
QQ085 Sat 29/4/17  10:30HV Lommel - HV Arena 1  - 
QQ086 Sat 29/4/17  10:31HV Lommel - HV Arena 1  - 
QQ087 Sat 29/4/17  10:32HV Lommel - HV Arena 1  - 
QQ089 Sat 29/4/17  19:01HC Overpelt - HHV Meeuwen 5-4 
QQ090 Sat 29/4/17  19:02HC Overpelt - HHV Meeuwen 3-9 
 
Regio Limburg na comp JM12 B
QR088 Sat 29/4/17  10:00DHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen - 
QR089 Sat 29/4/17  10:01DHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen - 
QR090 Sat 29/4/17  10:02DHC Overpelt (m) - Kr. Houthalen - 
QR085 Sat 29/4/17  11:00Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1 - 
QR086 Sat 29/4/17  11:01Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1 - 
QR087 Sat 29/4/17  11:02Hubo I. Hasselt 2 - Hubo I. Hasselt 1 - 
QR082 Sat 29/4/17  13:20HV Arena 2 (m) - Callant Tongeren - 
QR083 Sat 29/4/17  13:21HV Arena 2 (m) - Callant Tongeren - 
QR084 Sat 29/4/17  13:22HV Arena 2 (m) - Callant Tongeren - 
 
Regio Limburg na comp JM12 C
QS085 Sat 29/4/17  14:00Pent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden - 
QS086 Sat 29/4/17  14:01Pent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden - 
QS087 Sat 29/4/17  14:02Pent. Kortessem 2 (m) - HB St-Truiden - 
QS088 Sat 29/4/17  14:30Handbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo - 
QS089 Sat 29/4/17  14:31Handbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo - 
QS090 Sat 29/4/17  14:32Handbal Bilzen 2 (m) - Sp. NeLo - 
QS082 Sat 29/4/17  16:00Handbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1 - 
QS083 Sat 29/4/17  16:01Handbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1 - 
QS084 Sat 29/4/17  16:02Handbal Bilzen 1 - Pent. Kortessem 1 - 
 
Regio OostWest J14O
WB064 Sat 29/4/17  16:45Eeklo 2 - HCA Erpe-Mere - 
WB065 Sat 29/4/17  16:46Eeklo 2 - HCA Erpe-Mere - 
WB066 Sat 29/4/17  16:47Eeklo 2 - HCA Erpe-Mere - 
WB061 Sun 30/4/17  12:30DHC Waasmunster - HBC Dendermonde - 
WB062 Sun 30/4/17  12:31DHC Waasmunster - HBC Dendermonde - 
WB063 Sun 30/4/17  12:32DHC Waasmunster - HBC Dendermonde - 
WB067 Sun 30/4/17  16:50HC Attila Temse - Eeklo 1 - 
WB068 Sun 30/4/17  16:51HC Attila Temse - Eeklo 1 - 
WB069 Sun 30/4/17  16:52HC Attila Temse - Eeklo 1 - 
 
Regio OostWest J14O2
WD070 Sat 29/4/17  11:00Izegem 2 - Kuurne - 
WD071 Sat 29/4/17  11:01Izegem 2 - Kuurne - 
WD072 Sat 29/4/17  11:02Izegem 2 - Kuurne - 
WD064 Sat 29/4/17  14:00Ap. Kortrijk M - Thor Handbal A - 
WD065 Sat 29/4/17  14:01Ap. Kortrijk M - Thor Handbal A - 
WD066 Sat 29/4/17  14:02Ap. Kortrijk M - Thor Handbal A - 
WD067 Sat 29/4/17  15:30Ap. Kortrijk B - Desselgemse HC - 
WD068 Sat 29/4/17  15:31Ap. Kortrijk B - Desselgemse HC - 
WD069 Sat 29/4/17  15:32Ap. Kortrijk B - Desselgemse HC - 
WD061 Sun 30/4/17  09:30Thor Handbal B - Izegem M - 
WD062 Sun 30/4/17  09:31Thor Handbal B - Izegem M - 
WD063 Sun 30/4/17  09:32Thor Handbal B - Izegem M -