<< Vorige Week   WEEK 17    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Play offs 1e nationale Heren
BP008 Sat 28/4/18  20:15HC VISE B.M. - Sp. NeLo - 
BP007 Sat 28/4/18  20:15Hubo I. Hasselt - Ach. Bocholt - 
 
Play off 2 - 1e nationale Heren
BQ007 Sat 28/4/18  00:00SASJA HC 1 - Callant Tongeren - 
BQ008 Sat 28/4/18  20:00ESTUDIANTES HC TOURNAI - Atomix - 
 
Play down 1° Nationale heren
BR007 Sat 28/4/18  20:15Kr. Houthalen - HC EYNATTEN-RAEREN - 
BR008 Sun 29/4/18  17:00HC VISE B.M. - O. Merksem - 
 
Heren 2e Nationale
c103 Sat 28/4/18  18:00SASJA HC 2 - JEUNESSE JEMEPPE - 
c104 Sat 28/4/18  20:15KTSV EUPEN - HB St-Truiden - 
c102 Sat 28/4/18  20:30Ap. Kortrijk - UNION BEYNOISE - 
c101 Sat 28/4/18  20:30DB Gent - Grace-Hollogne - 
 
Play offs 1e nationale Dames
DP010 Sat 28/4/18  18:00HANDBALL FEMINA VISE - Ach. Bocholt - 
DP009 Sat 28/4/18  18:00Hubo I. Hasselt - HB St-Truiden - 
 
Play downs 1e nationale Dames
DQ010 Sat 28/4/18  18:30DB Gent - DHW Antwerpen - 
DQ009 Sat 28/4/18  20:15DHT Middelkerke/Izeg - DHC Waasmunster - 
 
Play offs Dames Reserven
DS009 Sat 28/4/18  16:00Hubo I. Hasselt - HB St-Truiden - 
DS010 Sat 28/4/18  16:15HANDBALL FEMINA VISE - Ach. Bocholt - 
 
Play downs Dames Reserven
DT010 Sat 28/4/18  16:30DB Gent - DHW Antwerpen - 
DT009 Sat 28/4/18  18:30DHT Middelkerke/Izeg - DHC Waasmunster - 
 
Dames 2e Nationale
E119 Sat 28/4/18  18:30Atomix - Rhino - 
E118 Sat 28/4/18  19:30HC BRESSOUX - DHC Overpelt - 
E116 Sat 28/4/18  20:15O. Merksem - HC EYNATTEN-RAEREN - 
E117 Sat 28/4/18  20:30RENAISSANCE MONTEGNEE - United Brussels HC - 
E120 Sat 28/4/18  20:30DHC Meeuwen - HC SPRIMONT - 
 
Heren Liga 1
F130 Sat 28/4/18  13:30Hubo I. Hasselt - HK Waasmunster  - 
F127 Sat 28/4/18  20:00HBC Dendermonde - Eeklo - 
F129 Sat 28/4/18  20:15E. Lebbeke - O. Merksem - 
F128 Sat 28/4/18  20:15Izegem - Uilenspiegel - 
F132 Sun 29/4/18  12:30Ach. Bocholt - Callant Tongeren - 
 
Heren Liga 2
G130 Sat 28/4/18  17:15Pent. Kortessem - HK Waasmunster  - 
G129 Sat 28/4/18  18:30E. Lebbeke - Lokeren - 
G131 Sat 28/4/18  19:00DB Gent - Overpelt - 
G132 Sat 28/4/18  20:00Brasschaat - HC Welta - 
G128 Sat 28/4/18  20:30KHT Roeselare - Uilenspiegel - 
G127 Sun 29/4/18  16:00Atomix - Desselgemse - 
 
Heren Liga 3
H132 Sat 28/4/18  18:00HBC Evergem - Rhino - 
H131 Sat 28/4/18  18:30HC Attila Temse - Ap. Kortrijk - 
H130 Sat 28/4/18  19:10Tessenderlo - Izegem - 
H129 Sat 28/4/18  20:15Aalst - O. Merksem - 
H128 Sat 28/4/18  20:45t Noorden - Uilenspiegel - 
H127 Sun 29/4/18  14:30O. Brugge - Groot-Bijgaarden - 
 
Play offs Liga Dames
IA006 Sat 28/4/18  15:30Schoten - HC Welta - 
IA009 Sun 29/4/18  15:20B. Denderbelle - Sp. NeLo - 
 
Play downs Liga Dames
IB010 Sun 29/4/18  19:00DHC Waasmunster - HBC Evergem - 
IB009 Sun 29/4/18  19:00DHT Middelkerke/Izeg - Groot-Bijgaarden - 
 
VHV J18A
JA127 Sun 29/4/18  11:00Callant Tongeren - Atomix - 
JA128 Sun 29/4/18  11:30Atomix - Izegem - 
JA129 Sun 29/4/18  12:00Callant Tongeren - Izegem - 
JA130 Sun 29/4/18  12:30Callant Tongeren - Atomix - 
JA131 Sun 29/4/18  13:00Atomix - Izegem - 
JA132 Sun 29/4/18  13:30Callant Tongeren - Izegem - 
JA133 Sun 29/4/18  14:00HK Waasmunster - Uilenspiegel - 
JA134 Sun 29/4/18  14:30Hubo I. Hasselt - Uilenspiegel - 
JA135 Sun 29/4/18  15:00HK Waasmunster - Hubo I. Hasselt - 
JA136 Sun 29/4/18  15:30HK Waasmunster - Uilenspiegel - 
JA139 Sun 29/4/18  16:00Ach. Bocholt - Ap. Kortrijk - 
JA137 Sun 29/4/18  16:00Hubo I. Hasselt - Uilenspiegel - 
JA140 Sun 29/4/18  16:30Ap. Kortrijk - Sp. NeLo - 
JA138 Sun 29/4/18  16:30HK Waasmunster - Hubo I. Hasselt - 
JA141 Sun 29/4/18  17:00Ach. Bocholt - Sp. NeLo - 
JA142 Sun 29/4/18  17:30Ach. Bocholt - Ap. Kortrijk - 
JA143 Sun 29/4/18  18:00Ap. Kortrijk - Sp. NeLo - 
JA144 Sun 29/4/18  18:30Ach. Bocholt - Sp. NeLo - 
 
VHV J18B
JB026 Sun 29/4/18  13:30KHT Roeselare - DB Gent - 
JB027 Sun 29/4/18  14:30Schoten - Kr. Houthalen - 
JB028 Sun 29/4/18  15:30E. Lebbeke - KHT Roeselare - 
JB029 Sun 29/4/18  16:30Kr. Houthalen - DB Gent - 
JB030 Sun 29/4/18  17:30Schoten - E. Lebbeke - 
 
VHV J16A
JC139 Sat 28/4/18  14:30HBC Evergem - Sasja HC - 
JC133 Sat 28/4/18  14:30Izegem - Elita Buggenhout - 
JC134 Sat 28/4/18  15:00Ach. Bocholt - Elita Buggenhout - 
JC140 Sat 28/4/18  15:00Sasja HC - Hubo I. Hasselt - 
JC135 Sat 28/4/18  15:30Izegem - Ach. Bocholt - 
JC141 Sat 28/4/18  15:30HBC Evergem - Hubo I. Hasselt - 
JC142 Sat 28/4/18  16:00HBC Evergem - Sasja HC - 
JC136 Sat 28/4/18  16:00Izegem - Elita Buggenhout - 
JC143 Sat 28/4/18  16:30Sasja HC - Hubo I. Hasselt - 
JC137 Sat 28/4/18  16:30Ach. Bocholt - Elita Buggenhout - 
JC138 Sat 28/4/18  17:00Izegem - Ach. Bocholt - 
JC144 Sat 28/4/18  17:00HBC Evergem - Hubo I. Hasselt - 
 
VHV J16B
JD076 Sat 28/4/18  12:45Atomix - Eeklo - 
JD077 Sat 28/4/18  13:15Atomix - Eeklo - 
JD078 Sat 28/4/18  13:45Atomix - Eeklo - 
JD073 Sat 28/4/18  16:30KHT Roeselare - Schoten - 
JD074 Sat 28/4/18  17:00KHT Roeselare - Schoten - 
JD075 Sat 28/4/18  17:30KHT Roeselare - Schoten - 
 
VHV M19
JE020 Sun 29/4/18  10:00DB Gent - Sp. NeLo - 
JE021 Sun 29/4/18  10:30Sp. NeLo - DHC Waasmunster - 
JE022 Sun 29/4/18  11:00DB Gent - DHC Waasmunster - 
JE023 Sun 29/4/18  11:30DB Gent - Sp. NeLo - 
JE024 Sun 29/4/18  12:00Sp. NeLo - DHC Waasmunster - 
JE025 Sun 29/4/18  12:30DB Gent - DHC Waasmunster - 
JE014 Sun 29/4/18  13:00DHC Overpelt - Uilenspiegel - 
JE015 Sun 29/4/18  13:30HC Schoten - Uilenspiegel - 
JE016 Sun 29/4/18  14:00DHC Overpelt - HC Schoten - 
JE017 Sun 29/4/18  14:30DHC Overpelt - Uilenspiegel - 
JE018 Sun 29/4/18  15:00HC Schoten - Uilenspiegel - 
JE019 Sun 29/4/18  15:30DHC Overpelt - HC Schoten - 
 
VHV M16A
JG076 Sat 28/4/18  16:30Uilenspiegel - DHC Overpelt - 
JG077 Sat 28/4/18  17:00Uilenspiegel - DHC Overpelt - 
JG078 Sat 28/4/18  17:30Uilenspiegel - DHC Overpelt - 
JG070 Sat 28/4/18  18:00DHC Meeuwen - HC Schoten - 
JG071 Sat 28/4/18  18:30DHC Meeuwen - HC Schoten - 
JG072 Sat 28/4/18  19:00DHC Meeuwen - HC Schoten - 
JG073 Sun 29/4/18  14:15Ach. Bocholt - Izegem - 
JG074 Sun 29/4/18  14:45Ach. Bocholt - Izegem - 
JG075 Sun 29/4/18  15:15Ach. Bocholt - Izegem - 
 
VHV M16B
JH026 Sat 28/4/18  13:00Ap. Kortrijk - Hubo I. Hasselt  - 
JH027 Sat 28/4/18  14:00B. Denderbelle - Handbal Bilzen - 
JH028 Sat 28/4/18  15:00United Brussels HC - Ap. Kortrijk - 
JH029 Sat 28/4/18  16:00Handbal Bilzen - Hubo I. Hasselt  - 
JH030 Sat 28/4/18  17:00B. Denderbelle - United Brussels HC - 
 
Regio OostWest Heren
OA089 Sat 28/4/18  18:15HBC Dendermonde B - KHT Roeselare - 
OA090 Sat 28/4/18  18:30Izegem B - Ap. Kortrijk B - 
OA088 Sat 28/4/18  19:40HBC Evergem B - Ap. Kortrijk - 
OA086 Sun 29/4/18  13:30E. Lebbeke B - Aalst - 
 
Regio OostWest J18
OC051 Sat 28/4/18  18:00Ap. Kortrijk - DB Gent - 
OC052 Sat 28/4/18  18:01Ap. Kortrijk - DB Gent - 
 
Regio OostWest J14 Nacomp 1
OO063 Sat 28/4/18  00:00HBC Evergem - HC Tielt-Aarsele B - 
OO062 Sat 28/4/18  00:00HC Tielt-Aarsele B - DB Gent - 
OO066 Sat 28/4/18  00:00HBC Evergem - HC Tielt-Aarsele B - 
OO061 Sat 28/4/18  00:00HBC Evergem - DB Gent - 
OO065 Sat 28/4/18  00:00HC Tielt-Aarsele B - DB Gent - 
OO064 Sat 28/4/18  00:00HBC Evergem - DB Gent - 
OO055 Sat 28/4/18  10:00HK Waasmunster - Elita Buggenhout - 
OO056 Sat 28/4/18  10:20HCA Erpe-Mere B - Elita Buggenhout - 
OO057 Sat 28/4/18  10:40HK Waasmunster - HCA Erpe-Mere B - 
OO058 Sat 28/4/18  11:00HK Waasmunster - Elita Buggenhout - 
OO059 Sat 28/4/18  11:20HCA Erpe-Mere B - Elita Buggenhout - 
OO060 Sat 28/4/18  11:40HK Waasmunster - HCA Erpe-Mere B - 
OO067 Sun 29/4/18  09:00Ap. Kortrijk 2 - Izegem - 
OO068 Sun 29/4/18  09:20KHT Roeselare - Izegem - 
OO069 Sun 29/4/18  09:40Ap. Kortrijk 2 - KHT Roeselare - 
OO070 Sun 29/4/18  10:00Ap. Kortrijk 2 - Izegem - 
OO071 Sun 29/4/18  10:20KHT Roeselare - Izegem - 
OO072 Sun 29/4/18  10:40Ap. Kortrijk 2 - KHT Roeselare - 
 
Regio OostWest J14 Nacomp 2
OP057 Sat 28/4/18  00:00Aalst - Bye E - 
OP061 Sat 28/4/18  00:00Eeklo - O. Brugge - 
OP065 Sat 28/4/18  00:00Thor handbal - O. Brugge - 
OP056 Sat 28/4/18  00:00Bye E - Lokeren - 
OP060 Sat 28/4/18  00:00Aalst - Bye E - 
OP064 Sat 28/4/18  00:00Eeklo - O. Brugge - 
OP055 Sat 28/4/18  00:00Aalst - Lokeren - 
OP059 Sat 28/4/18  00:00Bye E - Lokeren - 
OP063 Sat 28/4/18  00:00Eeklo - Thor handbal - 
OP058 Sat 28/4/18  00:00Aalst - Lokeren - 
OP062 Sat 28/4/18  00:00Thor handbal - O. Brugge - 
OP066 Sat 28/4/18  00:00Eeklo - Thor handbal - 
OP067 Sun 29/4/18  11:00Ap. Kortrijk 1 - Apolloon Kuurne - 
OP068 Sun 29/4/18  11:20Desselgemse - Apolloon Kuurne - 
OP069 Sun 29/4/18  11:40Ap. Kortrijk 1 - Desselgemse - 
OP070 Sun 29/4/18  12:00Ap. Kortrijk 1 - Apolloon Kuurne - 
OP071 Sun 29/4/18  12:20Desselgemse - Apolloon Kuurne - 
OP072 Sun 29/4/18  12:40Ap. Kortrijk 1 - Desselgemse - 
 
Regio OostWest Dames NaComp
OQ011 Sat 28/4/18  14:30O. Brugge - B. Denderbelle M19 B - 
OQ012 Sat 28/4/18  18:30KHT Roeselare - Ap. Kortrijk - 
OQ013 Sun 29/4/18  16:50B. Denderbelle 2 B - Aalst - 
OQ014 Sun 29/4/18  17:30Aalst - Eeklo - 
OQ015 Sun 29/4/18  18:20B. Denderbelle 2 B - Eeklo - 
 
Regio AVB Heren
PA084 Sat 28/4/18  17:30Schoten - HC Leuven - 
PA083 Sat 28/4/18  18:00 Brasschaat HC B - HC Noorden B - 
PA081 Sun 29/4/18  00:00Groot-Bijgaarden B - HC Duffel B 0-10 
PA082 Sun 29/4/18  18:30HC Atomix B - HC WELTA Mechelen B 0-0 
 
Regio AVB Dames
PB082 Sat 28/4/18  14:45Atomix B - HC WELTA Mechelen B 10-0 
PB084 Sat 28/4/18  18:30O. Merksem B - HC Leuven - 
PB083 Sat 28/4/18  18:30Uilenspiegel - t Noorden B - 
 
Regio AVB J18 B
PX006 Sun 29/4/18  13:45HC Leuven Tigers - Rhino - 
PX005 Sun 29/4/18  15:00Waterloo ASH - WELTA/Heist B - 
 
Regio AVB U16 B
PZ027 Sat 28/4/18  10:00HC Leuven Tigers - Sasja Antwerpen HC - 
PZ028 Sat 28/4/18  14:00Groot-Bijgaarden - Zandvliet - 
PZ025 Sat 28/4/18  18:00Brasschaat HC B - HC WELTA Bonheiden - 
 
Regio Limburg Heren
QA180 Sat 28/4/18  15:00HHV Meeuwen - Ach. Bocholt - 
QA178 Sat 28/4/18  15:45Pent. Kortessem - Kr. Houthalen - 
QA179 Sat 28/4/18  20:00HADES Hamont-Achel - HC Overpelt - 
QA177 Sat 28/4/18  20:00Hv Arena - Sp. NeLo 2 - 
QA176 Sun 29/4/18  14:00H. I. Hasselt - Sp. NeLo 1 - 
QA182 Sun 29/4/18  15:00HB St-Truiden - HC Maasmechelen - 
 
Regio Limburg Dames
QB086 Sun 29/4/18  14:00H. I. Hasselt - Pent. Kortessem - 
QB087 Sun 29/4/18  14:30C. Tongeren - Kr. Houthalen / Tessenderlo - 
 
Regio Limburg M19
QC023 Sat 28/4/18  12:45Pent. Kortessem - HV Lommel - Arena - 
 
Regio Limburg J18
QD088 Sat 28/4/18  14:15Pent. Kortessem - Handbal Bilzen - 
 
Regio Limburg J16
QE048 Wed 25/4/18  20:00HADES Hamont-Achel - H. I. Hasselt 2 - 
QE054 Sat 28/4/18  14:30C. Tongeren - H. Tessenderlo - 
QE055 Sun 29/4/18  17:30H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo - 
 
Regio Limburg M16
QF045 Sat 28/4/18  15:30Ach. Bocholt - HB St-Truiden - 
 
Regio Limburg M14
QI044 Sat 28/4/18  10:00DHC Overpelt - Handbal Bilzen - 
QI045 Sat 28/4/18  12:30Ach. Bocholt - Pent. Kortessem - 
 
Regio Limburg M12
QL130 Sat 28/4/18  11:30DHC Overpelt 1 - DHC Overpelt 2 - 
QL131 Sat 28/4/18  11:31DHC Overpelt 1 - DHC Overpelt 2 - 
QL132 Sat 28/4/18  11:32DHC Overpelt 1 - DHC Overpelt 2 - 
 
Regio Limburg nacompetitie J14 A
QM007 Tue 24/4/18  18:30HB St-Truiden 1 - Tessenderlo - 
QM011 Tue 24/4/18  19:20Hubo I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen 1 (B) - 
QM009 Sat 28/4/18  16:30HHV Meeuwen 1 (B) - Tessenderlo - 
QM010 Sun 29/4/18  15:45HB St-Truiden 1 - Hubo I. Hasselt 1 - 
 
Regio Limburg nacompetitie J14 B
QN009 Sat 28/4/18  14:00Ach. Bocholt - Sp. NeLo - 
QN010 Sun 29/4/18  15:00HC Overpelt - Handbal Bilzen - 
 
Regio Limburg nacompetitie J14 C
QO009 Sat 28/4/18  00:00Pent. Kortessem - HB St-Truiden (b) - 
QO010 Sat 28/4/18  13:15HV Lommel - Hv Arena - 
 
Regio Limburg nacompetitie J14 D
QP023 Sat 28/4/18  10:15Kr. Houthalen 2 (b) - Kr. Houthalen 1 - 
QP024 Sun 29/4/18  11:30Hubo I. Hasselt 2 - HHV Meeuwen 2 - 
 
Regio Limburg nacompetitie JM12 A
QS157 Sat 28/4/18  11:15Pent. Kortessem 1 - Hv Arena - 
QS158 Sat 28/4/18  11:16Pent. Kortessem 1 - Hv Arena - 
QS159 Sat 28/4/18  11:17Pent. Kortessem 1 - Hv Arena - 
QS166 Sat 28/4/18  11:40Kr. Houthalen - C. Tongeren - 
QS167 Sat 28/4/18  11:41Kr. Houthalen - C. Tongeren - 
QS168 Sat 28/4/18  11:42Kr. Houthalen - C. Tongeren - 
QS160 Sat 28/4/18  13:30HC Overpelt - H. I. Hasselt 1 - 
QS161 Sat 28/4/18  13:31HC Overpelt - H. I. Hasselt 1 - 
QS162 Sat 28/4/18  13:32HC Overpelt - H. I. Hasselt 1 - 
QS163 Sun 29/4/18  10:00DHC Overpelt - Ach. Bocholt - 
QS164 Sun 29/4/18  10:01DHC Overpelt - Ach. Bocholt - 
QS165 Sun 29/4/18  10:02DHC Overpelt - Ach. Bocholt - 
 
Regio Limburg nacompetitie JM12 B
QT163 Sat 28/4/18  11:00HV Lommel - Pent. Kortessem 2 - 
QT164 Sat 28/4/18  11:01HV Lommel - Pent. Kortessem 2 - 
QT165 Sat 28/4/18  11:02HV Lommel - Pent. Kortessem 2 - 
QT157 Sun 29/4/18  10:00H. I. Hasselt 2 - Handbal Bilzen - 
QT158 Sun 29/4/18  10:01H. I. Hasselt 2 - Handbal Bilzen - 
QT159 Sun 29/4/18  10:02H. I. Hasselt 2 - Handbal Bilzen - 
QT160 Sun 29/4/18  13:00HB St-Truiden - Sp. NeLo - 
QT161 Sun 29/4/18  13:01HB St-Truiden - Sp. NeLo - 
QT162 Sun 29/4/18  13:02HB St-Truiden - Sp. NeLo -