<< Vorige Week   WEEK 18    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Play offs 1e nationale Heren
BP009 Sat 05/5/18  18:00HC VISE B.M. - Ach. Bocholt - 
BP010 Sat 05/5/18  20:15Sp. NeLo - Hubo I. Hasselt - 
 
Play off 2 - 1e nationale Heren
BQ009 Sat 05/5/18  20:00ESTUDIANTES HC TOURNAI - Callant Tongeren - 
BQ006 Sun 06/5/18  15:00SASJA HC 1 - Atomix - 
 
Play down 1° Nationale heren
BR010 Sat 05/5/18  20:15O. Merksem - Kr. Houthalen - 
BR009 Sun 06/5/18  17:00HC VISE B.M. - HC EYNATTEN-RAEREN - 
 
Heren 2e Nationale
c105 Sat 05/5/18  18:00Grace-Hollogne - Ap. Kortrijk - 
c108 Sat 05/5/18  18:00HB St-Truiden - SASJA HC 2 - 
c107 Sat 05/5/18  18:00JEUNESSE JEMEPPE - KTSV EUPEN - 
c106 Sat 05/5/18  18:00UNION BEYNOISE - DB Gent - 
 
Play offs 1e nationale Dames
DP011 Sat 05/5/18  20:15Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt  - 
DP012 Sun 06/5/18  16:00HB St-Truiden - HANDBALL FEMINA VISE - 
 
Play downs 1e nationale Dames
DQ012 Sat 05/5/18  19:00DHC Waasmunster - DB Gent - 
DQ011 Sat 05/5/18  20:15DHW Antwerpen - DHT Middelkerke/Izeg - 
 
Play offs Dames Reserven
DS011 Sat 05/5/18  18:30Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt  - 
DS012 Sun 06/5/18  14:15HB St-Truiden - HANDBALL FEMINA VISE - 
 
Play downs Dames Reserven
DT012 Sat 05/5/18  17:00DHC Waasmunster - DB Gent - 
DT011 Sat 05/5/18  18:30DHW Antwerpen - DHT Middelkerke/Izeg - 
 
Dames 2e Nationale
E107 Tue 01/5/18  14:15Atomix - DHC Meeuwen - 
E055 Sat 05/5/18  18:00United Brussels HC - Uilenspiegel - 
E125 Sat 05/5/18  18:00HC BRESSOUX - Atomix - 
E126 Sat 05/5/18  18:15Rhino - DHC Meeuwen - 
E124 Sun 06/5/18  17:00DHC Overpelt - HC SPRIMONT - 
E122 Sun 06/5/18  19:15BRUSSELS H.C. - O. Merksem - 
 
Heren Liga 1
F110 Sat 05/5/18  16:00Hubo I. Hasselt - Ach. Bocholt - 
 
Play offs Liga Dames
IA012 Sat 05/5/18  16:30Sp. NeLo - HC Welta - 
 
Play downs Liga Dames
IB012 Sat 05/5/18  19:30Groot-Bijgaarden - DHC Waasmunster - 
IB011 Sun 06/5/18  13:30HBC Evergem - DHT Middelkerke/Izeg - 
 
VHV J16A
JC127 Sat 05/5/18  13:00Sp. NeLo - Ap. Kortrijk - 
JC128 Sat 05/5/18  13:30Ap. Kortrijk - Uilenspiegel - 
JC129 Sat 05/5/18  14:00Sp. NeLo - Uilenspiegel - 
JC130 Sat 05/5/18  14:30Sp. NeLo - Ap. Kortrijk - 
JC131 Sat 05/5/18  15:00Ap. Kortrijk - Uilenspiegel - 
JC132 Sat 05/5/18  15:30Sp. NeLo - Uilenspiegel - 
 
VHV J16B
JD070 Sat 05/5/18  14:30DB Gent - Brasschaat - 
JD071 Sat 05/5/18  15:00DB Gent - Brasschaat - 
JD072 Sat 05/5/18  15:30DB Gent - Brasschaat - 
 
Regio OostWest Heren
OA051 Sat 05/5/18  18:15Izegem B - Aalst - 
 
Regio OostWest J18
OC043 Sat 05/5/18  12:00Ap. Kortrijk - KHT Roeselare - 
OC044 Sat 05/5/18  12:01Ap. Kortrijk - KHT Roeselare - 
 
Regio OostWest JM12A
OL139 Sat 05/5/18  13:30HBC Evergem - HBC Dendermonde - 
OL140 Sat 05/5/18  13:31HBC Evergem - HBC Dendermonde - 
OL141 Sat 05/5/18  13:32HBC Evergem - HBC Dendermonde - 
 
Regio Limburg Heren
QA154 Sat 05/5/18  13:30Ach. Bocholt - Sp. NeLo 2 - 
QA119 Sat 05/5/18  20:30HHV Meeuwen - Pent. Kortessem - 
QA073 Sun 06/5/18  14:15Kr. Houthalen - HB St-Truiden - 
 
Regio Limburg J18
QD077 Sat 05/5/18  14:00H. I. Hasselt - Ach. Bocholt - 
 
Regio Limburg J16
QE053 Sun 06/5/18  13:30Ach. Bocholt - Hv Arena - 
 
Regio Limburg M16
QF038 Sat 05/5/18  15:15Ach. Bocholt - H. I. Hasselt  - 
 
Regio Limburg M14
QI043 Sat 05/5/18  12:20Hv Arena - HADES Hamont-Achel - 
 
Regio Limburg nacompetitie J14 D
QP026 Sat 05/5/18  10:15Kr. Houthalen 1 - Callant Tongeren - 
QP025 Sun 06/5/18  13:30HHV Meeuwen 2 - Kr. Houthalen 2 (b) - 
 
Beker van Limburg Dames
QY007 Tue 01/5/18  14:00DHC Overpelt - Callant Tongeren - 
 
Beker van Limburg Heren
QZ015 Tue 01/5/18  16:30Arena - Sp. NeLo -