<< Vorige Week   WEEK 4    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A068 Sat 02/2/19  19:30FIQAS Aalsmeer - Hurry Up - 
A012 Sat 02/2/19  20:00Herpertz Bevo HC - Sasja HC - 
A098 Sat 02/2/19  20:15Wematrans Quintus - HC Visé BM - 
A104 Sat 02/2/19  20:15Hubo I. Hasselt - Achilles Bocholt - 
A032 Sat 02/2/19  20:15Sporting NeLo - OCI Lions - 
A054 Sun 03/2/19  16:00Handbal Tongeren - HV KRAS Volendam - 
 
Heren 1e Nationale
B007 Sat 02/2/19  19:00VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - DB Gent - 
B019 Sat 02/2/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - HC VISE B.M. - 
B002 Sat 02/2/19  20:15Atomix - O. Merksem - 
B049 Sat 02/2/19  20:15Apolloon Kortrijk - ESTUDIANTES HC TOURNAI - 
 
Heren 2e Nationale
c036 Sat 02/2/19  20:00HK Waasmunster - Izegem - 
c056 Sat 02/2/19  20:15UNION BEYNOISE HANDBALL - Kr. Houthalen - 
c050 Sun 03/2/19  15:45HC AMAY - HC Kraainem - 
c033 Sun 03/2/19  17:00HB St-Truiden - KTSV EUPEN 1889 VOG - 
 
Dames 1e Nationale
D042 Sat 02/2/19  20:00DHC Overpelt - HANDBALL FEMINA VISE - 
D021 Sat 02/2/19  20:15DHW Antwerpen - Ach. Bocholt - 
D031 Sun 03/2/19  15:15HB St-Truiden - DHC Waasmunster - 
D020 Sun 03/2/19  17:00HC EYNATTEN-RAEREN - Hubo I. Hasselt - 
 
Dames 1e Nationale Reserven
DR040 Sat 02/2/19  18:15DHC Overpelt - HANDBALL FEMINA VISE - 
DR045 Sat 02/2/19  18:30DHW Antwerpen - Ach. Bocholt - 
DR056 Sun 03/2/19  00:00bye - Hubo I. Hasselt - 
DR014 Sun 03/2/19  13:30HB St-Truiden - DHC Waasmunster - 
 
Dames 2de nationale
E025 Sat 02/2/19  15:00DB Gent - DHC Meeuwen - 
E107 Sat 02/2/19  16:30Sp. NeLo - HC SPRIMONT - 
E109 Sat 02/2/19  17:30Schoten - O. Merksem - 
E131 Sat 02/2/19  18:30Uilenspiegel - KTSV EUPEN - 
E064 Sun 03/2/19  19:15BRUSSELS H.C. - LIEGE HANDBALL CLUB - 
E008 Sun 03/2/19  20:00ENTENTE DU CENTRE CLH - RENAISSANCE MONTEGNEE - 
 
Heren Liga 1
F072 Sat 02/2/19  14:00O. Merksem - K. Roeselare - 
F070 Sat 02/2/19  18:15Sp. NeLo - Overpelt - 
F071 Sat 02/2/19  20:15E. Lebbeke - Atomix - 
F069 Sat 02/2/19  20:30HHV Meeuwen - Sasja HC - 
F067 Sat 02/2/19  20:30Uilenspiegel - Ach. Bocholt - 
F068 Sun 03/2/19  13:45Handbal Tongeren - Hubo I. Hasselt - 
 
Heren Liga 2
G005 Sat 02/2/19  18:00HK Waasmunster - T Noorden - 
G071 Sat 02/2/19  18:15E. Lebbeke - Brasschaat - 
G070 Sat 02/2/19  18:30Apolloon Kortrijk - HC Welta - 
G072 Sat 02/2/19  19:15HBC Dendermonde - Eeklo - 
G067 Sun 03/2/19  15:30Lokeren - DB Gent - 
G069 Sun 03/2/19  17:30Uilenspiegel - Aalst - 
 
Heren Liga 3
H083 Sat 02/2/19  00:00HC Leuven - Bye - 
H082 Sat 02/2/19  14:30O. Brugge - Izegem - 
H084 Sat 02/2/19  16:00Schoten - Uilenspiegel - 
H079 Sun 03/2/19  13:10HBC Evergem - Apolloon Kortrijk - 
H080 Sun 03/2/19  16:30HC Attila Temse - Pent. Kortessem - 
H078 Sun 03/2/19  17:30Desselgemse - HC Rhino - 
H081 Sun 03/2/19  18:00Groot-Bijgaarden - K. Roeselare - 
 
Liga Dames
I047 Sat 02/2/19  15:30B. Denderbelle - Atomix - 
I048 Sat 02/2/19  16:30Uilenspiegel - Pent. Kortessem - 
I046 Sun 03/2/19  11:30O. Brugge - HBC Evergem - 
 
Regio OostWest Heren
OA026 Sat 02/2/19  18:20Aalst - Apolloon Kortrijk - 
OA054 Sat 02/2/19  21:00HBC Dendermonde - E. Lebbeke B - 
OA046 Sun 03/2/19  14:45HBC Evergem - Lokeren - 
 
Regio OostWest Dames
OB090 Sat 02/2/19  18:30Izegem - Brabo Denderbelle B - 
OB028 Sat 02/2/19  18:30Eeklo - K. Roeselare - 
OB016 Sat 02/2/19  20:20Aalst - Thor - 
OB042 Sat 02/2/19  20:30DB Gent B - Apolloon Kortrijk - 
OB017 Sun 03/2/19  16:15Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster - 
 
regio OostWest J18
OC015 Sat 02/2/19  13:30E. Lebbeke - HBC Evergem - 
OC016 Sat 02/2/19  13:31E. Lebbeke - HBC Evergem - 
OC031 Sat 02/2/19  15:30Ap. Kortrijk 1 - HK Waasmunster - 
OC032 Sat 02/2/19  15:31Ap. Kortrijk 1 - HK Waasmunster - 
OC009 Sat 02/2/19  17:00Ap. Kortrijk 2 - K. Roeselare - 
OC027 Sat 02/2/19  17:00DB Gent - Izegem - 
OC010 Sat 02/2/19  17:01Ap. Kortrijk 2 - K. Roeselare - 
OC028 Sat 02/2/19  17:01DB Gent - Izegem - 
 
regio OostWest M17B
OD007 Sat 02/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel wilrijk - 
OD008 Sat 02/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel wilrijk - 
OD043 Sat 02/2/19  11:30DHC Waasmunster - HC Leuven - 
OD044 Sat 02/2/19  11:31DHC Waasmunster - HC Leuven - 
OD019 Sun 03/2/19  14:50B. Denderbelle - Schoten - 
OD020 Sun 03/2/19  14:51B. Denderbelle - Schoten - 
 
regio OostWest J16A
OE057 Sat 02/2/19  13:30K. Roeselare - Izegem - 
OE058 Sat 02/2/19  13:31K. Roeselare - Izegem - 
OE055 Sun 03/2/19  10:00O. Brugge B - Ap. Kortrijk 2 - 
OE056 Sun 03/2/19  10:01O. Brugge B - Ap. Kortrijk 2 - 
OE059 Sun 03/2/19  10:45Thor B - Ap. Kortrijk 1 - 
OE060 Sun 03/2/19  10:46Thor B - Ap. Kortrijk 1 - 
 
Regio Oost West J16B
OF009 Sat 02/2/19  00:00Eeklo B - Bye  - 
OF010 Sat 02/2/19  00:00Eeklo B - Bye  - 
OF031 Sat 02/2/19  13:00Elita Buggenhout - HK Waasmunster - 
OF032 Sat 02/2/19  13:01Elita Buggenhout - HK Waasmunster - 
OF015 Sat 02/2/19  13:15DB Gent - HBC Evergem - 
OF016 Sat 02/2/19  13:16DB Gent - HBC Evergem - 
OF027 Sun 03/2/19  13:45Lokeren B - Aalst - 
OF028 Sun 03/2/19  13:46Lokeren B - Aalst - 
 
Regio Oost West J14 A
OG082 Sat 02/2/19  11:30DB Gent - Lokeren - 
OG083 Sat 02/2/19  11:31DB Gent - Lokeren - 
OG084 Sat 02/2/19  11:32DB Gent - Lokeren - 
OG118 Sat 02/2/19  14:15Elita Buggenhout - HK Waasmunster - 
OG119 Sat 02/2/19  14:16Elita Buggenhout - HK Waasmunster - 
OG120 Sat 02/2/19  14:17Elita Buggenhout - HK Waasmunster - 
OG100 Sat 02/2/19  15:00Eeklo - HBC Dendermonde - 
OG101 Sat 02/2/19  15:01Eeklo - HBC Dendermonde - 
OG102 Sat 02/2/19  15:02Eeklo - HBC Dendermonde - 
 
Regio Oost West J14 B
OH082 Sat 02/2/19  10:15HC Tielt-Aarsele B - Izegem - 
OH083 Sat 02/2/19  10:16HC Tielt-Aarsele B - Izegem - 
OH084 Sat 02/2/19  10:17HC Tielt-Aarsele B - Izegem - 
OH118 Sun 03/2/19  09:15Thor - O. Brugge - 
OH119 Sun 03/2/19  09:16Thor - O. Brugge - 
OH120 Sun 03/2/19  09:17Thor - O. Brugge - 
OH163 Sun 03/2/19  14:00Desselgemse B - Ap. Kortrijk - 
OH164 Sun 03/2/19  14:01Desselgemse B - Ap. Kortrijk - 
OH165 Sun 03/2/19  14:02Desselgemse B - Ap. Kortrijk - 
 
Regio Oost West M14
OK085 Sat 02/2/19  11:30Schoten B - Uilenspiegel wilrijk - 
OK086 Sat 02/2/19  11:31Schoten B - Uilenspiegel wilrijk - 
OK087 Sat 02/2/19  11:32Schoten B - Uilenspiegel wilrijk - 
OK082 Sun 03/2/19  13:25B. Denderbelle - DHC Waasmunster - 
OK083 Sun 03/2/19  13:26B. Denderbelle - DHC Waasmunster - 
OK084 Sun 03/2/19  13:27B. Denderbelle - DHC Waasmunster - 
OK088 Sun 03/2/19  13:45HC Leuven - K. Roeselare - 
OK089 Sun 03/2/19  13:46HC Leuven - K. Roeselare - 
OK090 Sun 03/2/19  13:47HC Leuven - K. Roeselare - 
 
Regio Oost West J12 A
OL157 Sat 02/2/19  10:00HK Waasmunster - DB Gent - 
OL158 Sat 02/2/19  10:01HK Waasmunster - DB Gent - 
OL159 Sat 02/2/19  10:02HK Waasmunster - DB Gent - 
OL151 Sat 02/2/19  17:45HBC Dendermonde - B. Denderbelle - 
OL152 Sat 02/2/19  17:46HBC Dendermonde - B. Denderbelle - 
OL153 Sat 02/2/19  17:47HBC Dendermonde - B. Denderbelle - 
 
Regio Oost West J12 B
OM082 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem - 
OM084 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem - 
OM083 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem - 
OM163 Sat 02/2/19  14:00Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 - 
OM164 Sat 02/2/19  14:01Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 - 
OM165 Sat 02/2/19  14:02Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 - 
OM076 Sun 03/2/19  10:30O. Brugge - Eeklo - 
OM077 Sun 03/2/19  10:31O. Brugge - Eeklo - 
OM078 Sun 03/2/19  10:32O. Brugge - Eeklo - 
 
regio Oost West M17 A
ON043 Sat 02/2/19  15:15K. Roeselare - Izegem - 
ON044 Sat 02/2/19  15:16K. Roeselare - Izegem - 
ON007 Sat 02/2/19  18:45DB Gent B - Ap. Kortrijk 1 - 
ON008 Sat 02/2/19  18:46DB Gent B - Ap. Kortrijk 1 - 
ON019 Sun 03/2/19  15:30Desselgemse - Ap. Kortrijk 2 - 
ON020 Sun 03/2/19  15:31Desselgemse - Ap. Kortrijk 2 - 
 
Regio AVB Heren
PA036 Sat 02/2/19  16:00O. Merksem - Atomix - 
PA035 Sun 03/2/19  17:30Duffel R - Brasschaat R - 
 
Regio AVB Dames
PB031 Sat 02/2/19  20:00O. Merksem R - Atomix R - 
 
Regio AVB U18
PC052 Sat 02/2/19  14:15Schoten 1 - Uilenspiegel wilrijk - 
PC053 Sat 02/2/19  14:30Schoten 2 B - WELTA-HEIST - 
PC054 Sun 03/2/19  15:00Waterloo ASH - Sasja - 
 
Regio AVB U16 A
PD039 Sat 02/2/19  13:00Schoten 1 - Sasja - 
PD037 Sat 02/2/19  14:30Atomix - Brasschaat B - 
PD042 Sat 02/2/19  16:15HC Heist o/ Berg - Uilenspiegel  - 
PD040 Sun 03/2/19  16:00HC Leuven Tigers - HC WELTA Bonheiden - 
 
Regio AVB U16 B
PE008 Sun 03/2/19  16:15Groot-Bijgaarden - HC Heist o/ Berg - 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF061 Sun 03/2/19  11:30HC Aarschot - Groot-Bijgaarden - 
PF062 Sun 03/2/19  16:00Uilenspiegel Edegem B - HC Leuven Tigers - 
 
Regio AVB U14 Noord
PG016 Sat 02/2/19  12:30O. Merksem - Schoten 2 - 
PG064 Sat 02/2/19  15:45Zandvliet - HC Rhino B - 
PG065 Sat 02/2/19  16:00Brasschaat - Sasja - 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ193 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M - 
PJ195 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M - 
PJ194 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M - 
PJ192 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B - 
PJ191 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B - 
PJ190 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B - 
PJ183 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden - 
PJ182 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden - 
PJ181 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden - 
 
Regio AVB U12 Noord
PK195 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja - 
PK194 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja - 
PK193 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja - 
PK185 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B - 
PK184 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B - 
PK186 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B - 
PK189 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden - 
PK188 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden - 
PK187 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden - 
 
Regio Limburg Dames
QC033 Sat 02/2/19  13:30DHC Overpelt 3 - Pent. Kortessem 2 - 
QC034 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt 3 - Tessenderlo-Houthalen - 
 
Regio Limburg M19
QD011 Sat 02/2/19  19:00HV Lommel - Arena - DHC OVERPELT VZW - 
 
Regio Limburg J19
QE037 Sat 02/2/19  14:00H. Bilzen - H. Tongeren - 
QE039 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt - Pent. Kortessem - 
QE040 Sat 02/2/19  17:30HV Lommel - Ach. Bocholt - 
 
Regio Limburg J16 A
QG029 Sat 02/2/19  13:50HV Arena - HHV Meeuwen - 
QG028 Sat 02/2/19  15:00H. I. Hasselt 1 - Sp. NeLo 1 - 
QG030 Sat 02/2/19  16:30HCO/Hamont - Ach. Bocholt - 
 
Regio Limburg J16 B
QH028 Sat 02/2/19  13:00H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 2 - 
QH029 Sun 03/2/19  18:10HC Hannibal Tessenderlo - Pent. Kortessem - 
QH030 Sun 03/2/19  18:15HB St-Truiden - H. Bilzen - 
 
Regio Limburg M14
QJ053 Sat 02/2/19  10:15Kr. Houthalen - Ach. Bocholt - 
QJ054 Sun 03/2/19  11:00HB St-Truiden - HV Arena - 
QJ055 Sun 03/2/19  12:30DHC Overpelt - H. Bilzen - 
 
Regio Limburg J14 A
QK076 Sat 02/2/19  12:45H. Tongeren 1 - Sp. NeLo - 
QK078 Sat 02/2/19  15:45Pent. Kortessem 1 - Pent. Kortessem (m16) - 
QK061 Sat 02/2/19  17:00H. Bilzen - Sp. NeLo - 
QK077 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt 2 - HHV Meeuwen - 
 
Regio Limburg J14 B
QL077 Sat 02/2/19  15:30H. I. Hasselt 1 - HV Arena - 
QL079 Sat 02/2/19  15:30HC Overpelt - HADES Hamont-Achel - 
QL078 Sat 02/2/19  17:15Pent. Kortessem 2 - Kr. Houthalen - 
QL080 Sun 03/2/19  18:30Ach. Bocholt - HV Lommel - 
 
Regio Limburg M12 deel 1
QM055 Sat 02/2/19  12:30Ach. Bocholt - DHC Overpelt - 
QM056 Sat 02/2/19  12:31Ach. Bocholt - DHC Overpelt - 
QM057 Sat 02/2/19  12:32Ach. Bocholt - DHC Overpelt - 
 
Regio Limburg M12 deel 2
QN022 Sun 03/2/19  14:30DHC Meeuwen - HV Lommel - 
QN023 Sun 03/2/19  14:31DHC Meeuwen - HV Lommel - 
QN024 Sun 03/2/19  14:32DHC Meeuwen - HV Lommel - 
 
Regio Limburg J12 A
QO226 Sat 02/2/19  11:30H. Tongeren - Sp. NeLo 1 - 
QO227 Sat 02/2/19  11:31H. Tongeren - Sp. NeLo 1 - 
QO228 Sat 02/2/19  11:32H. Tongeren - Sp. NeLo 1 - 
QO229 Sat 02/2/19  12:30H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen - 
QO230 Sat 02/2/19  12:31H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen - 
QO231 Sat 02/2/19  12:32H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen - 
QO232 Sat 02/2/19  14:15Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen - 
QO233 Sat 02/2/19  14:16Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen - 
QO234 Sat 02/2/19  14:17Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen - 
QO238 Sun 03/2/19  17:00Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 - 
QO239 Sun 03/2/19  17:01Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 - 
QO240 Sun 03/2/19  17:02Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 - 
 
Regio Limburg J12 B
QP226 Sat 02/2/19  09:50HV Lommel - Sp. NeLo 2 - 
QP227 Sat 02/2/19  09:51HV Lommel - Sp. NeLo 2 - 
QP228 Sat 02/2/19  09:52HV Lommel - Sp. NeLo 2 - 
QP238 Sat 02/2/19  10:00DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
QP239 Sat 02/2/19  10:01DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
QP240 Sat 02/2/19  10:02DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
QP229 Sat 02/2/19  14:00H. I. Hasselt 2 - HV Arena - 
QP235 Sat 02/2/19  14:00HC Overpelt - HADES Hamont-Achel - 
QP230 Sat 02/2/19  14:01H. I. Hasselt 2 - HV Arena - 
QP236 Sat 02/2/19  14:01HC Overpelt - HADES Hamont-Achel - 
QP231 Sat 02/2/19  14:02H. I. Hasselt 2 - HV Arena - 
QP237 Sat 02/2/19  14:02HC Overpelt - HADES Hamont-Achel -