<< Vorige Week   WEEK 19    Volgende Week >>

 
 
Play-Offs Belgische BENE-League
AP011 Sat 18/5/19  20:15Hall Omnisp. de ViséHC Visé BM - Sporting NeLo  Box M.-Martens S.(Convents)
AP012 Sat 18/5/19  20:15De DamburgAchilles Bocholt - Handbal Tongeren  Evers S.-Tuinstra R.(Sels)
 
Play-Offs 1e Nationale Heren
BP012 Sat 18/5/19  20:15Hall de Sp. de La CETESTUDIANTES HC TOURNAI - HC EYNATTEN-RAEREN  Broothaers B.-Janssens S.
BP011 Sat 18/5/19  20:15Den Dijk WespelaarAtomix - Apolloon Kortrijk  Cappa S.-Steenwinckels C.(Kerremans)
 
Play-Downs 1e Nationale Heren
BR012 Sat 18/5/19  20:15Sp. De Rode Loop MerksemO. Merksem - VOO RHC Grace-Hollogne / Ans  Compere C.-Resimont B.
BR011 Sat 18/5/19  20:15Sp. HekersDB Gent - HC VISE B.M.  Depoortere S.-Verschaeve W.(De Boeck)
 
Play-Offs 2e Nationale Heren
CP012 Sat 18/5/19  18:00LakerveldKr. Houthalen - HB St-Truiden  George P.-Pierloot T.
CP011 Sat 18/5/19  18:00Sp. De Krekel IzegemIzegem - HC AMAY  De Proft J.-Gerets R.
 
Play-Downs 2e Nationale Heren
CR012 Sat 18/5/19  18:00Hall E. RigoUNION BEYNOISE HANDBALL - HK Waasmunster  Beckers C.-Dister M.
CR011 Sat 18/5/19  18:00Hall Des SportsHC Kraainem - KTSV EUPEN 1889 VOG  Cutaia D.-Jaeckel B.
 
Finale 1e Nationale Dames
DO003 Sat 18/5/19  17:30De DamburgAch. Bocholt - HB St-Truiden  Peeters J.-Van Loock M.(Sels)
 
Testmatch 1 Heren Liga 1
FS001 Sun 19/5/19  19:00Hall OmnisportsHC SPRIMONT - Handbal Tongeren  Cols S.-Tonneau W.
 
Heren Liga 3
H168 Sat 18/5/19  00:00Bye - Pent. Kortessem  
H165 Sat 18/5/19  19:30VMS SporthalK. Roeselare - Izegem  Adamczyk M.-Lefebvre J.
H162 Sat 18/5/19  19:40Sp. Hoge WalHBC Evergem - HC Rhino  Smekens P.-Moeyersoons G.
H167 Sun 19/5/19  11:40Stedelijke Sporthal HeverleeHC Leuven - Schoten  Koppen J.-Goguta V.
H164 Sun 19/5/19  16:30Sp. Het Gelaag SteendorpHC Attila Temse - Uilenspiegel  Voordeckers H.-Blanckaert K.
H163 Sun 19/5/19  17:30T LEIESTADION DesselgemDesselgemse - Apolloon Kortrijk  Samyn A.-Samyn R.
H166 Sun 19/5/19  18:00Ten Gaerde Groot-BijgaardenGroot-Bijgaarden - O. Brugge  Uten L.-Wils S.
 
Testmatch 1 Liga Dames
IS001 Sun 19/5/19  16:00Sp. A. CoolsROC Flémalle - Groot-Bijgaarden  Brixhe L.-Brixhe P.
 
Testmatch 2 Liga Dames
IT001 Sat 18/5/19  19:45Kinétix StadiumUnited Brussels HC - HBC Evergem  El Oueriaghli N.-Kerkeni I.
 
VHV Finale U14
JI001 Sun 19/5/19  16:15Dommelhof NeerpeltSasja - Eeklo  Messens K.-Vinckevleugel W.(Hermans)
 
VHV Finale M14
JJ001 Sun 19/5/19  10:00Dommelhof NeerpeltArena - Schoten  Herremans B.-Vanspauwen C.(Denis)
 
VHV Finale J16
JK001 Sun 19/5/19  14:45Dommelhof NeerpeltHubo I. Hasselt 1 - Eeklo  De Vos K.-Goddet J.(Hermans)
 
VHV Finale M16
JL001 Sun 19/5/19  11:30Dommelhof NeerpeltAch. Bocholt - Uilenspiegel wilrijk  Theunis J.-Thijs G.(Denis)
 
VHV Finale J18
JM001 Sun 19/5/19  17:45Dommelhof NeerpeltHubo I. Hasselt - Sp. NeLo  Bruneel F.-Melange W.(Hermans)
 
VHV Finale M19
JN001 Sun 19/5/19  13:00Dommelhof NeerpeltUilenspiegel wilrijk - Schoten  Daeninck T.-Verhofstadt S.(Denis)
 
Regio Oost West M14
OK070 Sat 18/5/19  13:25Sp. LebbekeB. Denderbelle - HC Leuven   
OK071 Sat 18/5/19  13:26B. Denderbelle - HC Leuven   
OK072 Sat 18/5/19  13:27B. Denderbelle - HC Leuven   
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 2
OY011 Sat 18/5/19  18:00Sp. HekersDB Gent - B. Denderbelle  Blanckaert K.
OY012 Sat 18/5/19  18:01DB Gent - B. Denderbelle  Blanckaert K.