<< Vorige Week   WEEK 8    Volgende Week >>

 
 
Heren BENE-League
A066 Thu 28/2/19  20:00De Heuf (Panningen)Herpertz Bevo HC - HC Visé BM  Cappa S.-Schreder E.
A024 Sat 02/3/19  18:00De Heuf (Panningen)Herpertz Bevo HC - Wematrans Quintus  Beulakker L.-Gilis K.
A052 Sat 02/3/19  19:15FIQAS Aalsmeer - HC Visé BM  Steenwinckels C.-Steenwinckels S.
A059 Sat 02/3/19  20:00Sporthal De EendrachtHurry Up - OCI Lions  Hommen A.-Remmerswaal M.
A021 Sat 02/3/19  20:15Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - HV KRAS Volendam  Weijmans W.-Wolbertus R.(Mulleners)
A105 Sat 02/3/19  20:15Dommelhof NeerpeltSporting NeLo - Handbal Tongeren  Geraets P.-Geraets R.(Verelst)
A067 Sat 02/3/19  20:15De DamburgAchilles Bocholt - Sasja HC  Cappa S.-Schreder E.(Hendrix)
 
Play-Offs 1e Nationale Dames
DP001 Sat 02/3/19  18:00De DamburgAch. Bocholt - HB St-Truiden  Moeneclaey M.-Pondeville S.
DP002 Sat 02/3/19  18:00Sp. AlverbergHubo I. Hasselt - HANDBALL FEMINA VISE  Peeters J.-Van Loock M.
 
Play-Downs 1e Nationale Dames
DQ002 Sat 02/3/19  20:00Gem. Sp. De BemvoortDHC Overpelt - HC EYNATTEN-RAEREN  Compere C.-Resimont B.
DQ001 Sat 02/3/19  20:15Sp. HoogendonckDHC Waasmunster - DHW Antwerpen  Broothaers B.-Janssens S.
 
Nacompetitie 1 Dames 1e Nationale Reserven
DS001 Sat 02/3/19  00:00Bye - HB St-Truiden  
DS002 Sat 02/3/19  00:00Bye - HANDBALL FEMINA VISE  
 
Nacompetitie 2 Dames 1e Nationale Reserven
DT002 Sat 02/3/19  00:00DHC Overpelt - Bye  
DT001 Sat 02/3/19  18:15Sp. HoogendonckDHC Waasmunster - DHW Antwerpen  Braeckman Y.-Stautemas T.
 
Dames 2de nationale
E078 Sat 02/3/19  16:45Dommelhof NeerpeltSp. NeLo - BRUSSELS H.C.  Put D.-Goven J.
E090 Sat 02/3/19  20:15Hall Omnisp. EupenKTSV EUPEN - ENTENTE DU CENTRE CLH  Chaidron M.-Lemmens R.
E073 Sat 02/3/19  20:30Sp. HekersDB Gent - O. Merksem  Baita P.-Doise D.
E050 Sat 02/3/19  20:30Sp. MontegneeRENAISSANCE MONTEGNEE - Uilenspiegel  Gabian B.-Thonon B.
E130 Sat 02/3/19  20:30Gem. Sp. MeeuwenDHC Meeuwen - Schoten  Claes C.-Daniels D.
E032 Sun 03/3/19  14:00Hall Omnisp. BressouxLIEGE HANDBALL CLUB - HC SPRIMONT  Jaeckel B.-Beckers C.
 
Heren Liga 3
H158 Sat 02/3/19  17:30VordensteynSchoten - Izegem  Uten L.-De Moor M.
 
VHV J18B
JB079 Sat 02/3/19  13:45VordensteynSchoten 1 - Hestia Bilzen  Uten L.-Vijgen N.
JB080 Sat 02/3/19  14:15VordensteynHestia Bilzen - HC DB Gent  Uten L.-Vijgen N.
JB081 Sat 02/3/19  14:45VordensteynSchoten 1 - HC DB Gent  Raeymaekers Y.-Kiebooms I.(Cornelis)
JB082 Sat 02/3/19  15:15VordensteynSchoten 1 - Hestia Bilzen  Raeymaekers Y.-Kiebooms I.(Cornelis)
JB083 Sat 02/3/19  15:45VordensteynHestia Bilzen - HC DB Gent  Uten L.-Vijgen N.
JB084 Sat 02/3/19  16:15VordensteynSchoten 1 - HC DB Gent  Raeymaekers Y.-Kiebooms I.(Cornelis)
 
Regio OostWest Dames
OB049 Sat 02/3/19  20:30Sp. Camp. Lange MunteApolloon Kortrijk - Thor  Adamczyk M.-Vandewalle T.
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 2
OY003 Sat 02/3/19  16:00Sp. HekersDB Gent - DHC Waasmunster  Mannaert R.-Njweng-Kimberg K.
OY004 Sat 02/3/19  16:01DB Gent - DHC Waasmunster  Mannaert R.-Njweng-Kimberg K.
 
Regio AVB U12 zuid
PJ141 Sun 03/3/19  15:45HC Leuven Tigers - HC Kampenhout  
PJ140 Sun 03/3/19  15:45HC Leuven Tigers - HC Kampenhout  
PJ139 Sun 03/3/19  15:45Stedelijke Sporthal HeverleeHC Leuven Tigers - HC Kampenhout  
 
Regio Limburg Dames
QC046 Sat 02/3/19  13:45Dommelhof NeerpeltSp. NeLo 3 - H. I. Hasselt 3  Troonbeeckx K.-Pinxten M.
 
Regio Limburg J19
QE029 Sat 02/3/19  13:30Sp. AlverbergH. I. Hasselt - H. Tongeren  Ceyssens J.-Claes C.
 
Regio Limburg J14 A
QK079 Sat 02/3/19  10:30sporthal RusselbergHC Hannibal Tessenderlo - H. Bilzen  
 
Regio Limburg Heren PO
QQ039 Sat 02/3/19  00:00Dommelhof NeerpeltSp. NeLo 2 - R. Kiewit  Loos C.-Hermans P.
QQ038 Sun 03/3/19  19:00KA 2 HasseltHubo I. Hasselt 2 - HV Arena  Theuwissen P.-Stevens Y.
 
Regio Limburg J14 PD-2
QW013 Sat 02/3/19  12:15Dommelhof NeerpeltSp. NeLo - HADES Hamont-Achel