<< Vorige Week   WEEK 14    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Play-Offs 1e Nationale Dames
DP010 Sat 13/4/19  18:00Hubo I. Hasselt - HB St-Truiden - 
DP009 Sat 13/4/19  18:00HANDBALL FEMINA VISE - Ach. Bocholt - 
 
Play-Downs 1e Nationale Dames
DQ010 Sun 14/4/19  17:00DHC Overpelt - DHW Antwerpen - 
DQ009 Sun 14/4/19  17:00HC EYNATTEN-RAEREN - DHC Waasmunster - 
 
Nacompetitie 1 Dames 1e Nationale Reserven
DS010 Sat 13/4/19  00:00Bye - HB St-Truiden - 
DS009 Sat 13/4/19  00:00HANDBALL FEMINA VISE - Bye - 
 
Nacompetitie 2 Dames 1e Nationale Reserven
DT009 Sat 13/4/19  00:00Bye - DHC Waasmunster - 
DT010 Sun 14/4/19  15:00DHC Overpelt - DHW Antwerpen - 
 
Heren Liga 1
F115 Sat 13/4/19  17:15Ach. Bocholt - Sasja HC - 
F116 Sat 13/4/19  18:15Sp. NeLo - Uilenspiegel - 
F120 Sat 13/4/19  20:00O. Merksem - HHV Meeuwen - 
F118 Sat 13/4/19  20:15Hubo I. Hasselt - Atomix - 
F117 Sat 13/4/19  20:30K. Roeselare - E. Lebbeke - 
F119 Sat 13/4/19  20:45Overpelt - Handbal Tongeren - 
 
Heren Liga 2
G118 Sat 13/4/19  20:00HK Waasmunster - Brasschaat - 
G119 Sat 13/4/19  20:15HC Welta - T Noorden - 
G117 Sat 13/4/19  20:15Eeklo - E. Lebbeke - 
G115 Sat 13/4/19  20:30DB Gent - Aalst - 
G116 Sat 13/4/19  20:30Apolloon Kortrijk - Lokeren - 
G053 Sun 14/4/19  18:30Uilenspiegel - HBC Dendermonde - 
 
Heren Liga 3
H139 Sat 13/4/19  00:00O. Brugge - Bye - 
H137 Sat 13/4/19  17:30Schoten - K. Roeselare - 
H047 Sat 13/4/19  18:30Izegem - HC Leuven - 
H140 Sat 13/4/19  18:30Desselgemse - Groot-Bijgaarden - 
H136 Sat 13/4/19  20:15Pent. Kortessem - Apolloon Kortrijk - 
H135 Sun 14/4/19  16:30HC Attila Temse - HBC Evergem - 
H134 Sun 14/4/19  16:30Uilenspiegel - HC Rhino - 
 
Play-Offs Liga Dames
IP010 Sat 13/4/19  18:30HC WELTA - HBC Evergem - 
IP009 Sun 14/4/19  18:00Groot-Bijgaarden - Atomix - 
 
Play-Downs Liga Dames
IR010 Sat 13/4/19  14:30O. Brugge - Uilenspiegel - 
IR009 Sun 14/4/19  17:15Pent. Kortessem - B. Denderbelle - 
 
VHV J18B
JB027 Sun 14/4/19  13:30Elita Lebbeke - HK Waasmunster - 
JB028 Sun 14/4/19  14:00HK Waasmunster - Hestia Bilzen - 
JB029 Sun 14/4/19  14:30Elita Lebbeke - Hestia Bilzen - 
JB030 Sun 14/4/19  15:00Elita Lebbeke - HK Waasmunster - 
JB031 Sun 14/4/19  15:30HK Waasmunster - Hestia Bilzen - 
JB032 Sun 14/4/19  16:00Elita Lebbeke - Hestia Bilzen - 
 
VHV M19
JE014 Sun 14/4/19  13:30Sp. NeLo - Apolloon Kortrijk - 
JE023 Sun 14/4/19  14:10HC Schoten - Uilenspiegel Wilrijk - 
JE022 Sun 14/4/19  14:50Sp. NeLo - HADES Hamont-Achel - 
JE027 Sun 14/4/19  15:30Uilenspiegel Wilrijk - Apolloon Kortrijk - 
JE028 Sun 14/4/19  16:10HADES Hamont-Achel - HC Schoten - 
 
Regio OostWest Dames
OB036 Sat 13/4/19  18:45Apolloon Kortrijk - Aalst - 
 
Regio Limburg JM12 PO
Q1043 Sat 13/4/19  15:45Kr. Houthalen - DHC Overpelt - 
Q1044 Sat 13/4/19  15:46Kr. Houthalen - DHC Overpelt - 
Q1045 Sat 13/4/19  15:47Kr. Houthalen - DHC Overpelt - 
Q1049 Sun 14/4/19  15:30HC Overpelt - Hubo I. Hasselt 1 - 
Q1050 Sun 14/4/19  15:31HC Overpelt - Hubo I. Hasselt 1 - 
Q1051 Sun 14/4/19  15:32HC Overpelt - Hubo I. Hasselt 1 - 
 
Regio Limburg M19
QD015 Sat 13/4/19  16:15Sp. NeLo - DHC OVERPELT VZW - 
QD016 Sun 14/4/19  14:00HV Lommel - Arena - H. Bilzen - 
 
Regio Limburg Heren PO
QQ052 Sat 13/4/19  15:30Ach. Bocholt 3 - HC Hannibal Tessenderlo - 
 
Regio Limburg Heren PD
QR034 Sat 13/4/19  14:15Kr. Houthalen - HB St-Truiden 2 - 
 
Regio Limburg J16 PO
QS020 Sat 13/4/19  14:45Sp. NeLo 1 - H. Bilzen - 
QS021 Sun 14/4/19  15:20HV Arena (B) - Hubo I. Hasselt 2 (B) - 
 
Regio Limburg J16 PD
QT014 Sat 13/4/19  15:00HHV Meeuwen (B) - HB St-Truiden - 
 
Regio Limburg J14 PO
QU013 Sun 14/4/19  18:25HC Hannibal Tessenderlo - Kr. Houthalen 1 -