<< Vorige Week   WEEK 18    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Play-Offs Belgische BENE-League
AP008 Tue 07/5/19  20:30Sporting NeLo - Handbal Tongeren 36-28 
AP010 Sat 11/5/19  20:15Handbal Tongeren - HC Visé BM 18-21 
AP009 Sat 11/5/19  20:30Sporting NeLo - Achilles Bocholt 31-31 
 
Play-Downs Belgische BENE-League
AR005 Sat 11/5/19  20:15Hubo I. Hasselt - Sasja HC 26-24 
 
Play-Offs 1e Nationale Heren
BP009 Thu 09/5/19  21:00Apolloon Kortrijk - ESTUDIANTES HC TOURNAI 30-37 
BP010 Sat 11/5/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - Atomix 23-38 
 
Play-Downs 1e Nationale Heren
BR010 Sat 11/5/19  20:15VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - DB Gent 23-42 
BR009 Sun 12/5/19  16:00HC VISE B.M. - O. Merksem 22-23 
 
Play-Offs 2e Nationale Heren
CP009 Sat 11/5/19  20:00HC AMAY - Kr. Houthalen 28-24 
CP010 Sun 12/5/19  17:00HB St-Truiden - Izegem 23-27 
 
Play-Downs 2e Nationale Heren
CR005 Sat 11/5/19  18:00UNION BEYNOISE HANDBALL - KTSV EUPEN 1889 VOG 29-29 
CR010 Sat 11/5/19  20:00HK Waasmunster - HC Kraainem 37-32 
 
Finale 1e Nationale Dames
DO002 Sat 11/5/19  18:00Ach. Bocholt - HB St-Truiden 29-27 
 
Heren Liga 3
H160 Sat 11/5/19  00:00Groot-Bijgaarden - Bye - 
H155 Sat 11/5/19  16:40HBC Evergem - Uilenspiegel 34-37 
H161 Sat 11/5/19  20:00HC Rhino - K. Roeselare 43-38 
H156 Sat 11/5/19  20:30Apolloon Kortrijk - HC Attila Temse 26-31 
H159 Sun 12/5/19  14:30O. Brugge - HC Leuven 39-29 
H157 Sun 12/5/19  17:30Desselgemse - Pent. Kortessem 26-31 
 
VHV M19
JE030 Sat 11/5/19  00:00Uilenspiegel Wilrijk - HADES Hamont-Achel 5-0 
JE025 Sat 11/5/19  14:30Uilenspiegel Wilrijk - Sp. NeLo 19-7 
JE021 Sat 11/5/19  15:10Apolloon Kortrijk - HC Schoten 6-18 
JE014 Sat 11/5/19  15:50Sp. NeLo - Apolloon Kortrijk 20-5 
JE026 Sat 11/5/19  16:30HC Schoten - Sp. NeLo 13-7 
 
Play-Offs driehoekstornooi Regio Dames
KA006 Sat 11/5/19  14:30T Noorden - Izegem 3-13 
KA004 Sat 11/5/19  15:10Izegem - Sp. NeLo 7-5 
KA005 Sat 11/5/19  15:50Sp. NeLo - T Noorden 13-5 
KA003 Sat 11/5/19  16:30Izegem - T Noorden 15-1 
KA001 Sat 11/5/19  17:10Sp. NeLo - Izegem 6-10 
KA002 Sat 11/5/19  17:50T Noorden - Sp. NeLo 3-10 
 
regio OostWest J18
OC067 Sat 11/5/19  14:30HBC Evergem - E. Lebbeke 11-14 
OC068 Sat 11/5/19  14:31HBC Evergem - E. Lebbeke 17-18 
 
regio OostWest J16A
OE083 Sun 12/5/19  13:00O. Brugge B - K. Roeselare 16-13 
OE084 Sun 12/5/19  13:01O. Brugge B - K. Roeselare 7-9 
 
Regio Oost West M14
OK127 Sat 11/5/19  10:00DHC Waasmunster - B. Denderbelle 7-7 
OK128 Sat 11/5/19  10:01DHC Waasmunster - B. Denderbelle 7-2 
OK129 Sat 11/5/19  10:02DHC Waasmunster - B. Denderbelle 8-2 
OK133 Sat 11/5/19  13:30K. Roeselare - HC Leuven  6-6 
OK134 Sat 11/5/19  13:31K. Roeselare - HC Leuven  3-4 
OK135 Sat 11/5/19  13:32K. Roeselare - HC Leuven  6-5 
OK130 Sat 11/5/19  16:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten B 1-8 
OK131 Sat 11/5/19  16:01Uilenspiegel wilrijk - Schoten B 3-7 
OK132 Sat 11/5/19  16:02Uilenspiegel wilrijk - Schoten B 2-5 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 1
OX015 Sat 11/5/19  14:30Uilenspiegel wilrijk - K. Roeselare 7-8 
OX016 Sat 11/5/19  14:31Uilenspiegel wilrijk - K. Roeselare 11-14 
OX013 Sun 12/5/19  00:00Schoten - Ap. Kortrijk 1 5-0 
OX014 Sun 12/5/19  00:00Schoten - Ap. Kortrijk 1 5-0 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 2
OY013 Sun 12/5/19  00:00B. Denderbelle - Izegem 5-0 
OY014 Sun 12/5/19  00:00B. Denderbelle - Izegem 5-0 
OY015 Sun 12/5/19  12:30DHC Waasmunster - DB Gent 15-9 
OY016 Sun 12/5/19  12:31DHC Waasmunster - DB Gent 19-13 
 
Regio AVB U18
PC059 Wed 08/5/19  16:30Sasja - Atomix 39-18 
PC089 Sat 11/5/19  15:45Schoten 2 B - Schoten 1 24-37 
PC086 Sat 11/5/19  18:00Uilenspiegel wilrijk - HC Leuven Tigers 10-0 
PC036 Sun 12/5/19  10:30Sasja - HC Leuven Tigers 10-0 
PC088 Sun 12/5/19  18:00Atomix - Waterloo ASH 25-34 
 
Regio Limburg JM12 PD-1
Q2037 Sun 12/5/19  11:30Sp. NeLo 1 - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
Q2038 Sun 12/5/19  11:31Sp. NeLo 1 - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
Q2039 Sun 12/5/19  11:32Sp. NeLo 1 - HB St-Truiden/RS Gingelom - 
 
Regio Limburg Dames
QC052 Fri 10/5/19  20:00Pent. Kortessem 2 - Tessenderlo-Houthalen - 
QC054 Fri 10/5/19  21:15Sp. NeLo 3 - Sp. NeLo 2 - 
 
Regio Limburg M16
QF005 Sun 12/5/19  15:30HB St-Truiden - Pent. Kortessem 27-14 
 
Regio Limburg J16 PD
QT013 Sat 11/5/19  13:00Ach. Bocholt - Pent. Kortessem -