<< Vorige Week   WEEK 2    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A023 Sat 19/1/19  18:00HC Visé BM - Sasja HC 33-21 
A028 Sat 19/1/19  19:15FIQAS Aalsmeer - Hubo I. Hasselt 35-26 
A084 Sat 19/1/19  20:00Herpertz Bevo HC - Hurry Up 30-31 
A011 Sat 19/1/19  20:15Handbal Tongeren - OCI Lions 25-29 
A038 Sat 19/1/19  20:15Wematrans Quintus - HV KRAS Volendam 21-35 
A116 Sun 20/1/19  17:00Sporting NeLo - Achilles Bocholt 31-36 
 
Heren 1e Nationale
B056 Sat 19/1/19  19:00VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - HC VISE B.M. 24-28 
B018 Sat 19/1/19  20:15Atomix - ESTUDIANTES HC TOURNAI 27-31 
B033 Sat 19/1/19  20:15Apolloon Kortrijk - O. Merksem 29-37 
B039 Sat 19/1/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - DB Gent 18-31 
 
Heren 2e Nationale
c042 Sat 19/1/19  19:00HC AMAY - Izegem 28-20 
c054 Sat 19/1/19  20:00HK Waasmunster - HC Kraainem 26-34 
c052 Sat 19/1/19  20:15KTSV EUPEN 1889 VOG - Kr. Houthalen 24-32 
c013 Sat 19/1/19  21:00UNION BEYNOISE HANDBALL - HB St-Truiden 27-32 
 
Dames 1e Nationale
D023 Sat 19/1/19  18:00Hubo I. Hasselt - HANDBALL FEMINA VISE 24-24 
D025 Sat 19/1/19  20:15Ach. Bocholt - DHC Overpelt 37-20 
D054 Sat 19/1/19  20:15DHW Antwerpen - DHC Waasmunster 26-32 
D024 Sun 20/1/19  17:00HB St-Truiden - HC EYNATTEN-RAEREN 26-18 
 
Dames 1e Nationale Reserven
DR016 Sat 19/1/19  16:00Hubo I. Hasselt - HANDBALL FEMINA VISE 21-21 
DR033 Sat 19/1/19  18:30Ach. Bocholt - DHC Overpelt 22-15 
DR022 Sat 19/1/19  18:30DHW Antwerpen - DHC Waasmunster 26-11 
DR051 Sun 20/1/19  00:00HB St-Truiden - bye - 
 
Dames 2de nationale
E005 Sat 19/1/19  18:30Uilenspiegel - ENTENTE DU CENTRE CLH 44-22 
E036 Sat 19/1/19  20:15O. Merksem - KTSV EUPEN 16-26 
E115 Sat 19/1/19  20:30DB Gent - HC SPRIMONT 22-27 
 
Heren Liga 2
G025 Sat 19/1/19  18:30DB Gent - Eeklo 22-24 
 
Heren Liga 3
H172 Sat 19/1/19  18:45K. Roeselare - Groot-Bijgaarden 0-10 
 
Liga Dames
I027 Sat 19/1/19  18:15Atomix - Pent. Kortessem 46-17 
 
regio OostWest J18
OC023 Sat 19/1/19  13:00HK Waasmunster - E. Lebbeke 13-15 
OC024 Sat 19/1/19  13:01HK Waasmunster - E. Lebbeke 11-11 
OC085 Sat 19/1/19  16:30HBC Evergem - Ap. Kortrijk 2 19-20 
OC086 Sat 19/1/19  16:31HBC Evergem - Ap. Kortrijk 2 21-14 
OC019 Sat 19/1/19  17:00K. Roeselare - DB Gent 13-15 
OC020 Sat 19/1/19  17:01K. Roeselare - DB Gent 11-8 
OC065 Sat 19/1/19  18:00Izegem - Ap. Kortrijk 1 14-15 
OC066 Sat 19/1/19  18:00Izegem - Ap. Kortrijk 1 13-12 
 
regio OostWest M17B
OD028 Sat 19/1/19  00:00Schoten - Bye  - 
OD027 Sat 19/1/19  00:00Schoten - Bye  - 
OD037 Sat 19/1/19  15:45B. Denderbelle - DHC Waasmunster 8-13 
OD038 Sat 19/1/19  15:46B. Denderbelle - DHC Waasmunster 9-18 
OD023 Sun 20/1/19  16:00Uilenspiegel wilrijk - HC Leuven 15-5 
OD024 Sun 20/1/19  16:01Uilenspiegel wilrijk - HC Leuven 16-9 
 
regio OostWest J16A
OE051 Sat 19/1/19  14:00Ap. Kortrijk 2 - Thor B 9-23 
OE052 Sat 19/1/19  14:01Ap. Kortrijk 2 - Thor B 13-19 
OE049 Sat 19/1/19  14:30O. Brugge B - K. Roeselare 19-10 
OE050 Sat 19/1/19  14:31O. Brugge B - K. Roeselare 14-8 
OE053 Sat 19/1/19  15:30Ap. Kortrijk 1 - Izegem 13-22 
OE054 Sat 19/1/19  15:31Ap. Kortrijk 1 - Izegem 11-14 
 
Regio Oost West J16B
OF019 Sat 19/1/19  00:00Bye - Lokeren B - 
OF020 Sat 19/1/19  00:00Bye - Lokeren B - 
OF023 Sat 19/1/19  11:30HK Waasmunster - DB Gent 23-14 
OF024 Sat 19/1/19  11:31HK Waasmunster - DB Gent 17-17 
OF085 Sat 19/1/19  15:00HBC Evergem - Eeklo B 11-14 
OF086 Sat 19/1/19  15:01HBC Evergem - Eeklo B 11-13 
OF065 Sun 20/1/19  15:15Aalst - Elita Buggenhout 10-11 
OF066 Sun 20/1/19  15:16Aalst - Elita Buggenhout 14-15 
 
Regio Oost West J14 A
OG025 Sat 19/1/19  13:30HBC Evergem - Eeklo 6-9 
OG026 Sat 19/1/19  13:31HBC Evergem - Eeklo 8-10 
OG027 Sat 19/1/19  13:32HBC Evergem - Eeklo 4-9 
OG136 Sun 20/1/19  13:30Lokeren - Elita Buggenhout 8-9 
OG137 Sun 20/1/19  13:31Lokeren - Elita Buggenhout 13-13 
OG138 Sun 20/1/19  13:32Lokeren - Elita Buggenhout 7-10 
OG067 Sun 20/1/19  16:45HBC Dendermonde - DB Gent 4-13 
OG068 Sun 20/1/19  16:46HBC Dendermonde - DB Gent 4-14 
OG069 Sun 20/1/19  16:47HBC Dendermonde - DB Gent 7-14 
 
Regio Oost West J14 B
OH069 Sat 19/1/19  00:00K. Roeselare - HC Tielt-Aarsele B 4-13 
OH068 Sat 19/1/19  00:00K. Roeselare - HC Tielt-Aarsele B 4-10 
OH067 Sat 19/1/19  00:00K. Roeselare - HC Tielt-Aarsele B 6-12 
OH136 Sat 19/1/19  16:15Izegem - Thor 10-3 
OH137 Sat 19/1/19  16:16Izegem - Thor 12-3 
OH138 Sat 19/1/19  16:17Izegem - Thor 14-1 
OH148 Sun 20/1/19  13:30O. Brugge - Desselgemse B 4-4 
OH149 Sun 20/1/19  13:31O. Brugge - Desselgemse B 2-10 
OH150 Sun 20/1/19  13:32O. Brugge - Desselgemse B 3-7 
 
Regio Oost West M14
OK076 Sat 19/1/19  10:00DHC Waasmunster - HC Leuven  10-2 
OK077 Sat 19/1/19  10:01DHC Waasmunster - HC Leuven  9-5 
OK078 Sat 19/1/19  10:02DHC Waasmunster - HC Leuven  11-3 
OK079 Sat 19/1/19  13:30K. Roeselare - Uilenspiegel wilrijk 8-6 
OK080 Sat 19/1/19  13:31K. Roeselare - Uilenspiegel wilrijk 12-7 
OK081 Sat 19/1/19  13:32K. Roeselare - Uilenspiegel wilrijk 10-6 
OK073 Sat 19/1/19  14:20B. Denderbelle - Schoten B 2-5 
OK074 Sat 19/1/19  14:21B. Denderbelle - Schoten B 4-5 
OK075 Sat 19/1/19  14:22B. Denderbelle - Schoten B 2-7 
 
Regio Oost West J12 A
OL025 Sat 19/1/19  11:40HBC Evergem - B. Denderbelle 5-2 
OL026 Sat 19/1/19  11:41HBC Evergem - B. Denderbelle 3-1 
OL027 Sat 19/1/19  11:42HBC Evergem - B. Denderbelle 1-3 
OL067 Sun 20/1/19  15:30HBC Dendermonde - DB Gent 5-6 
OL068 Sun 20/1/19  15:31HBC Dendermonde - DB Gent 6-10 
OL069 Sun 20/1/19  15:32HBC Dendermonde - DB Gent 9-9 
 
Regio Oost West J12 B
OM025 Sat 19/1/19  12:30Ap. Kortrijk 1 - Eeklo 10-8 
OM026 Sat 19/1/19  12:31Ap. Kortrijk 1 - Eeklo 11-9 
OM027 Sat 19/1/19  12:32Ap. Kortrijk 1 - Eeklo 9-4 
OM136 Sat 19/1/19  14:30Izegem - Thor 7-0 
OM137 Sat 19/1/19  14:31Izegem - Thor 10-0 
OM138 Sat 19/1/19  14:32Izegem - Thor 11-5 
OM148 Sun 20/1/19  10:30O. Brugge - Ap. Kortrijk 2 7-7 
OM149 Sun 20/1/19  10:31O. Brugge - Ap. Kortrijk 2 7-4 
OM150 Sun 20/1/19  10:32O. Brugge - Ap. Kortrijk 2 5-3 
 
regio Oost West M17 A
ON027 Sat 19/1/19  17:00Ap. Kortrijk 2 - DB Gent B 10-12 
ON028 Sat 19/1/19  17:01Ap. Kortrijk 2 - DB Gent B 14-12 
ON023 Sat 19/1/19  18:30Ap. Kortrijk 1 - Izegem 12-11 
ON024 Sat 19/1/19  18:31Ap. Kortrijk 1 - Izegem 9-7 
 
Regio AVB Heren
PA030 Sat 19/1/19  19:00Brasschaat R - Atomix 27-20 
PA029 Sun 20/1/19  14:15HC WELTA Mechelen R - O. Merksem 23-22 
 
Regio AVB Dames
PB043 Sat 19/1/19  16:15Atomix R - Groot-Bijgaarden R 31-13 
 
Regio AVB U18
PC049 Sat 19/1/19  10:30Sasja - Schoten 2 B 38-13 
PC048 Sat 19/1/19  16:45WELTA-HEIST - Schoten 1 17-28 
PC046 Sat 19/1/19  17:35HC Leuven Tigers - Atomix 21-54 
PC062 Sun 20/1/19  16:30Waterloo ASH - Uilenspiegel wilrijk 23-25 
 
Regio AVB U16 A
PD035 Sat 19/1/19  15:00HC Heist o/ Berg - Atomix 15-27 
PD033 Sat 19/1/19  16:00Schoten 2 - Sasja 12-26 
PD034 Sat 19/1/19  17:00Uilenspiegel - Schoten 1 29-27 
PD032 Sun 20/1/19  12:45HC WELTA Bonheiden - Groot-Bijgaarden 18-14 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF052 Sat 19/1/19  13:30HC Heist o/d Berg - HC Leuven Tigers 27-32 
PF054 Sat 19/1/19  15:30Uilenspiegel Edegem B - Atomix 30-20 
 
Regio AVB U14 Noord
PG053 Sat 19/1/19  14:30Schoten 2 - HC WELTA Bonheiden 24-7 
PG051 Sat 19/1/19  14:45Zandvliet - O. Merksem 25-21 
PG052 Sat 19/1/19  17:00Brasschaat - Schoten 1 15-36 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ165 Sat 19/1/19  10:30HC Heist o/d Berg 2 - Atomix M 6-7 
PJ164 Sat 19/1/19  10:30HC Heist o/d Berg 2 - Atomix M 6-2 
PJ163 Sat 19/1/19  10:30HC Heist o/d Berg 2 - Atomix M 3-3 
PJ156 Sat 19/1/19  12:00HC Heist o/d Berg 1 - HC Leuven Tigers  3-6 
PJ155 Sat 19/1/19  12:00HC Heist o/d Berg 1 - HC Leuven Tigers  6-5 
PJ154 Sat 19/1/19  12:00HC Heist o/d Berg 1 - HC Leuven Tigers  5-4 
PJ152 Sun 20/1/19  17:15HC Kampenhout - Groot-Bijgaarden 7-6 
PJ151 Sun 20/1/19  17:15HC Kampenhout - Groot-Bijgaarden 6-5 
PJ153 Sun 20/1/19  17:15HC Kampenhout - Groot-Bijgaarden 6-4 
 
Regio AVB U12 Noord
PK155 Sat 19/1/19  11:30Brasschaat B - Schoten M2 B 8-0 
PK154 Sat 19/1/19  11:30Brasschaat B - Schoten M2 B 7-0 
PK156 Sat 19/1/19  11:30Brasschaat B - Schoten M2 B 11-2 
PK159 Sat 19/1/19  13:00Schoten - HC WELTA Bonheiden 4-0 
PK158 Sat 19/1/19  13:00Schoten - HC WELTA Bonheiden 5-4 
PK157 Sat 19/1/19  13:00Schoten - HC WELTA Bonheiden 6-1 
PK151 Sat 19/1/19  13:15Zandvliet - Schoten M1 0-2 
PK153 Sat 19/1/19  13:15Zandvliet - Schoten M1 3-7 
PK152 Sat 19/1/19  13:15Zandvliet - Schoten M1 5-4 
PK165 Sat 19/1/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Sasja 1-11 
PK164 Sat 19/1/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Sasja 2-8 
PK163 Sat 19/1/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Sasja 1-8 
 
Regio Limburg Heren A
QA053 Sat 19/1/19  16:45Ach. Bocholt 3 - Sp. NeLo 3 30-29 
QA026 Sat 19/1/19  20:00HV Arena - HC Overpelt 20-17 
QA028 Sun 20/1/19  17:15Kr. Houthalen - HADES Hamont-Achel 28-19 
QA055 Sun 20/1/19  17:30R. Kiewit - HHV Meeuwen 2 37-26 
 
Regio Limburg Heren B
QB055 Sat 19/1/19  18:45Pent. Kortessem 2 - HV ESC 90 25-19 
QB054 Sun 20/1/19  15:20HB St-Truiden 2 - H.I. Hasselt 2 17-26 
 
Regio Limburg M19
QD009 Sat 19/1/19  20:00H. Bilzen - Sp. NeLo 12-31 
 
Regio Limburg J19
QE018 Thu 17/1/19  18:00Sp. NeLo - Ach. Bocholt 37-26 
QE006 Sat 19/1/19  14:00H. Bilzen - Sp. NeLo 14-35 
QE036 Sat 19/1/19  15:00Ach. Bocholt - H. I. Hasselt 33-34 
QE033 Sat 19/1/19  15:15H. Tongeren - HV Lommel 34-19 
 
Regio Limburg J16 A
QG027 Sat 19/1/19  13:30Ach. Bocholt - HV Arena 37-29 
QG025 Sat 19/1/19  14:00Sp. NeLo 1 - HCO/Hamont 39-22 
QG026 Sat 19/1/19  18:00HHV Meeuwen - H. I. Hasselt 1 15-20 
 
Regio Limburg J16 B
QH025 Sat 19/1/19  16:00Sp. NeLo 2 - HB St-Truiden 22-29 
QH027 Sat 19/1/19  18:30H. Bilzen - HC Hannibal Tessenderlo 13-32 
QH026 Sun 20/1/19  17:15Pent. Kortessem - H. I. Hasselt 2 24-32 
 
Regio Limburg M14
QJ050 Sun 20/1/19  10:15Kr. Houthalen - HV Arena 3-12 
QJ049 Sun 20/1/19  12:30Ach. Bocholt - HB St-Truiden 20-15 
QJ052 Sun 20/1/19  13:00DHC Overpelt - DHC Meeuwen 25-18 
 
Regio Limburg J14 A
QK072 Sat 19/1/19  13:30HHV Meeuwen - H. Tongeren 1 22-32 
QK074 Sat 19/1/19  17:00H. Bilzen - Pent. Kortessem (m16) 7-27 
QK071 Sun 20/1/19  14:00HB St-Truiden - H. I. Hasselt 2 20-13 
QK030 Sun 20/1/19  15:45Pent. Kortessem 1 - Sp. NeLo - 
 
Regio Limburg J14 B
QL071 Sat 19/1/19  11:20HV Lommel - H. I. Hasselt 1 25-21 
QL072 Sat 19/1/19  12:50HV Arena - H. Tongeren 2 29-16 
QL029 Sun 20/1/19  11:40Kr. Houthalen - HADES Hamont-Achel 30-8 
QL073 Sun 20/1/19  14:00Ach. Bocholt - HC Overpelt 41-15 
 
Regio Limburg M12 deel 2
QN010 Sat 19/1/19  10:00DHC Overpelt - Ach. Bocholt 7-6 
QN011 Sat 19/1/19  10:01DHC Overpelt - Ach. Bocholt 2-8 
QN012 Sat 19/1/19  10:02DHC Overpelt - Ach. Bocholt 7-11 
 
Regio Limburg J12 A
QO205 Sat 19/1/19  10:15Kr. Houthalen - Ach. Bocholt 7-5 
QO206 Sat 19/1/19  10:16Kr. Houthalen - Ach. Bocholt 5-7 
QO207 Sat 19/1/19  10:17Kr. Houthalen - Ach. Bocholt 1-9 
QO199 Sat 19/1/19  11:30H. Tongeren - HB St-Truiden 1 6-2 
QO200 Sat 19/1/19  11:31H. Tongeren - HB St-Truiden 1 6-1 
QO201 Sat 19/1/19  11:32H. Tongeren - HB St-Truiden 1 8-1 
QO067 Sat 19/1/19  15:30H. Bilzen - Pent. Kortessem 1 8-2 
QO068 Sat 19/1/19  15:31H. Bilzen - Pent. Kortessem 1 8-1 
QO069 Sat 19/1/19  15:32H. Bilzen - Pent. Kortessem 1 8-2 
QO061 Sun 20/1/19  13:00HHV Meeuwen - Sp. NeLo 1 2-4 
QO062 Sun 20/1/19  13:01HHV Meeuwen - Sp. NeLo 1 3-7 
QO063 Sun 20/1/19  13:02HHV Meeuwen - Sp. NeLo 1 4-4 
 
Regio Limburg J12 B
QP187 Tue 15/1/19  18:20HC Overpelt - HV Lommel 10-1 
QP188 Tue 15/1/19  18:21HC Overpelt - HV Lommel 13-4 
QP189 Tue 15/1/19  18:22HC Overpelt - HV Lommel 8-1 
QP208 Sat 19/1/19  14:00H. I. Hasselt 2 - HC Overpelt 9-3 
QP209 Sat 19/1/19  14:01H. I. Hasselt 2 - HC Overpelt 3-4 
QP210 Sat 19/1/19  14:02H. I. Hasselt 2 - HC Overpelt 3-2 
QP203 Sun 20/1/19  00:00Pent. Kortessem 2 - HADES Hamont-Achel 5-0 
QP202 Sun 20/1/19  00:00Pent. Kortessem 2 - HADES Hamont-Achel 5-0 
QP204 Sun 20/1/19  00:00Pent. Kortessem 2 - HADES Hamont-Achel 5-0 
QP199 Sun 20/1/19  10:30HV Lommel - HB St-Truiden/RS Gingelom 3-8 
QP200 Sun 20/1/19  10:31HV Lommel - HB St-Truiden/RS Gingelom 3-7 
QP201 Sun 20/1/19  10:32HV Lommel - HB St-Truiden/RS Gingelom 3-11 
QP061 Sun 20/1/19  13:50HV Arena - Sp. NeLo 2 0-4 
QP062 Sun 20/1/19  13:51HV Arena - Sp. NeLo 2 5-4 
QP063 Sun 20/1/19  13:52HV Arena - Sp. NeLo 2 2-5