<< Vorige Week   WEEK 4    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A068 Sat 02/2/19  19:30FIQAS Aalsmeer - Hurry Up 33-30 
A012 Sat 02/2/19  20:00Herpertz Bevo HC - Sasja HC 37-22 
A098 Sat 02/2/19  20:15Wematrans Quintus - HC Visé BM 21-23 
A104 Sat 02/2/19  20:15Hubo I. Hasselt - Achilles Bocholt 28-42 
A032 Sat 02/2/19  20:15Sporting NeLo - OCI Lions 15-25 
A054 Sun 03/2/19  16:00Handbal Tongeren - HV KRAS Volendam 26-25 
 
Heren 1e Nationale
B049 Sat 02/2/19  20:15Apolloon Kortrijk - ESTUDIANTES HC TOURNAI 27-28 
B002 Sat 02/2/19  20:15Atomix - O. Merksem 31-23 
B007 Sat 02/2/19  20:15VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - DB Gent 24-21 
B019 Sat 02/2/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - HC VISE B.M. 31-24 
 
Heren 2e Nationale
c036 Sat 02/2/19  20:00HK Waasmunster - Izegem 22-31 
c056 Sat 02/2/19  20:15UNION BEYNOISE HANDBALL - Kr. Houthalen 26-28 
c050 Sun 03/2/19  15:45HC AMAY - HC Kraainem 35-21 
c033 Sun 03/2/19  17:00HB St-Truiden - KTSV EUPEN 1889 VOG 24-20 
 
Dames 1e Nationale
D042 Sat 02/2/19  20:00DHC Overpelt - HANDBALL FEMINA VISE 16-31 
D021 Sat 02/2/19  20:15DHW Antwerpen - Ach. Bocholt 20-27 
D031 Sun 03/2/19  15:15HB St-Truiden - DHC Waasmunster 23-22 
D020 Sun 03/2/19  17:00HC EYNATTEN-RAEREN - Hubo I. Hasselt 27-34 
 
Dames 1e Nationale Reserven
DR040 Sat 02/2/19  18:15DHC Overpelt - HANDBALL FEMINA VISE 18-20 
DR045 Sat 02/2/19  18:30DHW Antwerpen - Ach. Bocholt 26-22 
DR056 Sun 03/2/19  00:00bye - Hubo I. Hasselt - 
DR014 Sun 03/2/19  13:30HB St-Truiden - DHC Waasmunster 35-12 
 
Dames 2de nationale
E025 Sat 02/2/19  15:00DB Gent - DHC Meeuwen 22-20 
E107 Sat 02/2/19  16:30Sp. NeLo - HC SPRIMONT 22-23 
E109 Sat 02/2/19  17:30Schoten - O. Merksem 18-18 
E131 Sat 02/2/19  18:30Uilenspiegel - KTSV EUPEN 24-23 
E064 Sun 03/2/19  19:15BRUSSELS H.C. - LIEGE HANDBALL CLUB 43-10 
E008 Sun 03/2/19  20:00ENTENTE DU CENTRE CLH - RENAISSANCE MONTEGNEE 27-33 
 
Heren Liga 1
F072 Sat 02/2/19  14:00O. Merksem - K. Roeselare 29-17 
F070 Sat 02/2/19  18:15Sp. NeLo - Overpelt 33-21 
F071 Sat 02/2/19  20:15E. Lebbeke - Atomix 26-31 
F069 Sat 02/2/19  20:30HHV Meeuwen - Sasja HC 22-18 
F067 Sat 02/2/19  20:30Uilenspiegel - Ach. Bocholt 24-28 
F068 Sun 03/2/19  13:45Handbal Tongeren - Hubo I. Hasselt 35-28 
 
Heren Liga 2
G005 Sat 02/2/19  18:00HK Waasmunster - T Noorden 27-30 
G071 Sat 02/2/19  18:15E. Lebbeke - Brasschaat 39-23 
G070 Sat 02/2/19  18:30Apolloon Kortrijk - HC Welta 27-23 
G072 Sat 02/2/19  19:15HBC Dendermonde - Eeklo 27-12 
G069 Sun 03/2/19  17:30Uilenspiegel - Aalst 30-22 
G067 Sun 03/2/19  19:30Lokeren - DB Gent 22-21 
 
Heren Liga 3
H083 Sat 02/2/19  00:00HC Leuven - Bye - 
H082 Sat 02/2/19  14:30O. Brugge - Izegem 22-16 
H084 Sat 02/2/19  16:00Schoten - Uilenspiegel 22-23 
H079 Sun 03/2/19  13:10HBC Evergem - Apolloon Kortrijk 40-28 
H080 Sun 03/2/19  16:30HC Attila Temse - Pent. Kortessem 31-21 
H078 Sun 03/2/19  17:30Desselgemse - HC Rhino 24-25 
H081 Sun 03/2/19  18:00Groot-Bijgaarden - K. Roeselare 10-0 
 
Liga Dames
I047 Sat 02/2/19  15:30B. Denderbelle - Atomix 17-26 
I048 Sat 02/2/19  16:30Uilenspiegel - Pent. Kortessem 0-10 
I046 Sun 03/2/19  11:30O. Brugge - HBC Evergem 14-25 
 
Regio OostWest Heren
OA026 Sat 02/2/19  00:00Aalst - Apolloon Kortrijk 10-0 
OA054 Sat 02/2/19  21:00HBC Dendermonde - E. Lebbeke B 28-22 
OA046 Sun 03/2/19  14:45HBC Evergem - Lokeren 32-19 
 
Regio OostWest Dames
OB028 Sat 02/2/19  18:30Eeklo - K. Roeselare 22-22 
OB090 Sat 02/2/19  18:30Izegem - Brabo Denderbelle B 36-7 
OB016 Sat 02/2/19  20:20Aalst - Thor 26-17 
OB042 Sat 02/2/19  20:30DB Gent B - Apolloon Kortrijk 34-28 
OB017 Sun 03/2/19  16:15Brabo Denderbelle - DHC Waasmunster 22-25 
 
regio OostWest J18
OC015 Sat 02/2/19  13:30E. Lebbeke - HBC Evergem 16-16 
OC016 Sat 02/2/19  13:31E. Lebbeke - HBC Evergem 16-11 
OC031 Sat 02/2/19  15:30Ap. Kortrijk 1 - HK Waasmunster 11-8 
OC032 Sat 02/2/19  15:31Ap. Kortrijk 1 - HK Waasmunster 15-9 
OC009 Sat 02/2/19  17:00Ap. Kortrijk 2 - K. Roeselare 17-9 
OC027 Sat 02/2/19  17:00DB Gent - Izegem 12-17 
OC010 Sat 02/2/19  17:01Ap. Kortrijk 2 - K. Roeselare 16-12 
OC028 Sat 02/2/19  17:01DB Gent - Izegem 18-12 
 
regio OostWest M17B
OD007 Sat 02/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel wilrijk - 
OD008 Sat 02/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel wilrijk - 
OD043 Sat 02/2/19  11:30DHC Waasmunster - HC Leuven 15-12 
OD044 Sat 02/2/19  11:31DHC Waasmunster - HC Leuven 10-7 
OD019 Sun 03/2/19  14:50B. Denderbelle - Schoten 6-19 
OD020 Sun 03/2/19  14:51B. Denderbelle - Schoten 8-16 
 
regio OostWest J16A
OE057 Sat 02/2/19  13:30K. Roeselare - Izegem 13-21 
OE058 Sat 02/2/19  13:31K. Roeselare - Izegem 10-10 
OE055 Sun 03/2/19  10:00O. Brugge B - Ap. Kortrijk 2 21-4 
OE056 Sun 03/2/19  10:01O. Brugge B - Ap. Kortrijk 2 18-9 
OE059 Sun 03/2/19  10:45Thor B - Ap. Kortrijk 1 15-23 
OE060 Sun 03/2/19  10:46Thor B - Ap. Kortrijk 1 8-23 
 
Regio Oost West J16B
OF010 Sat 02/2/19  00:00Eeklo B - Bye  - 
OF009 Sat 02/2/19  00:00Eeklo B - Bye  - 
OF031 Sat 02/2/19  13:00Elita Buggenhout - HK Waasmunster 6-15 
OF032 Sat 02/2/19  13:01Elita Buggenhout - HK Waasmunster 4-15 
OF015 Sat 02/2/19  13:15DB Gent - HBC Evergem 18-29 
OF016 Sat 02/2/19  13:16DB Gent - HBC Evergem 14-17 
OF027 Sun 03/2/19  13:45Lokeren B - Aalst 23-5 
OF028 Sun 03/2/19  13:46Lokeren B - Aalst 22-9 
 
Regio Oost West J14 A
OG082 Sat 02/2/19  11:30DB Gent - Lokeren 12-4 
OG083 Sat 02/2/19  11:31DB Gent - Lokeren 11-6 
OG084 Sat 02/2/19  11:32DB Gent - Lokeren 12-3 
OG118 Sat 02/2/19  14:15Elita Buggenhout - HK Waasmunster 1-18 
OG119 Sat 02/2/19  14:16Elita Buggenhout - HK Waasmunster 1-16 
OG120 Sat 02/2/19  14:17Elita Buggenhout - HK Waasmunster 2-14 
OG100 Sat 02/2/19  15:00Eeklo - HBC Dendermonde 10-3 
OG101 Sat 02/2/19  15:01Eeklo - HBC Dendermonde 17-2 
OG102 Sat 02/2/19  15:02Eeklo - HBC Dendermonde 15-1 
 
Regio Oost West J14 B
OH082 Sat 02/2/19  10:15HC Tielt-Aarsele B - Izegem 7-6 
OH083 Sat 02/2/19  10:16HC Tielt-Aarsele B - Izegem 7-6 
OH084 Sat 02/2/19  10:17HC Tielt-Aarsele B - Izegem 5-9 
OH118 Sun 03/2/19  09:15Thor - O. Brugge 6-10 
OH119 Sun 03/2/19  09:16Thor - O. Brugge 5-7 
OH120 Sun 03/2/19  09:17Thor - O. Brugge 4-5 
OH163 Sun 03/2/19  14:00Desselgemse B - Ap. Kortrijk 8-8 
OH164 Sun 03/2/19  14:01Desselgemse B - Ap. Kortrijk 6-3 
OH165 Sun 03/2/19  14:02Desselgemse B - Ap. Kortrijk 2-7 
 
Regio Oost West M14
OK085 Sat 02/2/19  11:30Schoten B - Uilenspiegel wilrijk 0-3 
OK086 Sat 02/2/19  11:31Schoten B - Uilenspiegel wilrijk 6-5 
OK087 Sat 02/2/19  11:32Schoten B - Uilenspiegel wilrijk 3-4 
OK082 Sun 03/2/19  13:25B. Denderbelle - DHC Waasmunster 3-4 
OK083 Sun 03/2/19  13:26B. Denderbelle - DHC Waasmunster 2-7 
OK084 Sun 03/2/19  13:27B. Denderbelle - DHC Waasmunster 7-3 
OK088 Sun 03/2/19  13:45HC Leuven - K. Roeselare 1-5 
OK089 Sun 03/2/19  13:46HC Leuven - K. Roeselare 7-7 
OK090 Sun 03/2/19  13:47HC Leuven - K. Roeselare 2-9 
 
Regio Oost West J12 A
OL157 Sat 02/2/19  10:00HK Waasmunster - DB Gent 7-12 
OL158 Sat 02/2/19  10:01HK Waasmunster - DB Gent 1-9 
OL159 Sat 02/2/19  10:02HK Waasmunster - DB Gent 5-9 
OL151 Sat 02/2/19  17:45HBC Dendermonde - B. Denderbelle 3-4 
OL152 Sat 02/2/19  17:46HBC Dendermonde - B. Denderbelle 5-3 
OL153 Sat 02/2/19  17:47HBC Dendermonde - B. Denderbelle 7-5 
 
Regio Oost West J12 B
OM084 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem 2-9 
OM083 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem 2-18 
OM082 Sat 02/2/19  00:00handbalclub Harelbeke/Kuurne - Izegem 2-13 
OM163 Sat 02/2/19  14:00Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 12-6 
OM164 Sat 02/2/19  14:01Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 3-5 
OM165 Sat 02/2/19  14:02Ap. Kortrijk 2 - Ap. Kortrijk 1 4-8 
OM076 Sun 03/2/19  10:30O. Brugge - Eeklo 5-10 
OM077 Sun 03/2/19  10:31O. Brugge - Eeklo 5-7 
OM078 Sun 03/2/19  10:32O. Brugge - Eeklo 1-11 
 
regio Oost West M17 A
ON043 Sat 02/2/19  15:15K. Roeselare - Izegem 11-9 
ON044 Sat 02/2/19  15:16K. Roeselare - Izegem 9-9 
ON007 Sat 02/2/19  18:45DB Gent B - Ap. Kortrijk 1 14-16 
ON008 Sat 02/2/19  18:46DB Gent B - Ap. Kortrijk 1 16-16 
ON019 Sun 03/2/19  15:30Desselgemse - Ap. Kortrijk 2 2-15 
ON020 Sun 03/2/19  15:31Desselgemse - Ap. Kortrijk 2 4-18 
 
Regio AVB Heren
PA036 Sat 02/2/19  16:00O. Merksem - Atomix 26-19 
PA035 Sun 03/2/19  00:00Duffel R - Brasschaat R 10-0 
 
Regio AVB Dames
PB031 Sat 02/2/19  20:00O. Merksem R - Atomix R 15-24 
 
Regio AVB U18
PC052 Sat 02/2/19  14:15Schoten 1 - Uilenspiegel wilrijk 33-33 
PC053 Sat 02/2/19  14:30Schoten 2 B - WELTA-HEIST 18-24 
PC054 Sun 03/2/19  15:00Waterloo ASH - Sasja 23-29 
 
Regio AVB U16 A
PD039 Sat 02/2/19  13:00Schoten 1 - Sasja 25-24 
PD037 Sat 02/2/19  14:30Atomix - Brasschaat B 14-22 
PD042 Sat 02/2/19  16:15HC Heist o/ Berg - Uilenspiegel  22-49 
 
Regio AVB U16 B
PE008 Sun 03/2/19  16:15Groot-Bijgaarden - HC Heist o/ Berg 28-29 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF061 Sun 03/2/19  11:30HC Aarschot - Groot-Bijgaarden 9-28 
PF062 Sun 03/2/19  16:00Uilenspiegel Edegem B - HC Leuven Tigers 24-12 
 
Regio AVB U14 Noord
PG016 Sat 02/2/19  12:30O. Merksem - Schoten 2 20-17 
PG064 Sat 02/2/19  15:45Zandvliet - HC Rhino B 17-27 
PG065 Sat 02/2/19  16:00Brasschaat - Sasja 12-31 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ195 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M 4-7 
PJ194 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M 4-9 
PJ193 Sat 02/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 1 - Atomix M 2-6 
PJ192 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B 7-8 
PJ191 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B 2-15 
PJ190 Sat 02/2/19  18:00HC Kampenhout - Atomix B 2-6 
PJ182 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden 6-6 
PJ181 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden 4-4 
PJ183 Sun 03/2/19  10:00HC Aarschot - Groot-Bijgaarden 5-9 
 
Regio AVB U12 Noord
PK195 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja 2-6 
PK194 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja 2-10 
PK193 Sat 02/2/19  14:30Brasschaat B - Sasja 6-5 
PK184 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B 13-1 
PK186 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B 13-0 
PK185 Sun 03/2/19  13:00Uilenspiegel wilrijk - Schoten M2 B 14-1 
PK188 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden 7-10 
PK187 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden 6-11 
PK189 Sun 03/2/19  14:30Uilenspiegel Edegem B - HC WELTA Bonheiden 6-7 
 
Regio Limburg Dames
QC034 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt 3 - Tessenderlo-Houthalen 19-16 
 
Regio Limburg M19
QD011 Sat 02/2/19  19:00HV Lommel - Arena - DHC OVERPELT VZW 18-12 
 
Regio Limburg J19
QE037 Sat 02/2/19  14:00H. Bilzen - H. Tongeren 25-24 
QE039 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt - Pent. Kortessem 44-31 
QE040 Sat 02/2/19  17:30HV Lommel - Ach. Bocholt 24-46 
 
Regio Limburg J16 A
QG029 Sat 02/2/19  13:50HV Arena - HHV Meeuwen 26-17 
QG028 Sat 02/2/19  15:00H. I. Hasselt 1 - Sp. NeLo 1 37-13 
QG030 Sun 03/2/19  15:00HCO/Hamont - Ach. Bocholt 19-43 
 
Regio Limburg J16 B
QH028 Sat 02/2/19  13:00H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 2 31-22 
QH029 Sun 03/2/19  18:10HC Hannibal Tessenderlo - Pent. Kortessem 34-11 
QH030 Sun 03/2/19  18:15HB St-Truiden - H. Bilzen 15-18 
 
Regio Limburg M14
QJ053 Sat 02/2/19  10:15Kr. Houthalen - Ach. Bocholt 15-17 
QJ054 Sun 03/2/19  11:00HB St-Truiden - HV Arena 6-19 
QJ055 Sun 03/2/19  13:00DHC Overpelt - H. Bilzen 23-7 
 
Regio Limburg J14 A
QK076 Sat 02/2/19  12:45H. Tongeren 1 - Sp. NeLo 33-12 
QK078 Sat 02/2/19  15:45Pent. Kortessem 1 - Pent. Kortessem (m16) 18-17 
QK077 Sat 02/2/19  17:00H. I. Hasselt 2 - HHV Meeuwen 15-22 
 
Regio Limburg J14 B
QL077 Sat 02/2/19  15:30H. I. Hasselt 1 - HV Arena 37-20 
QL079 Sat 02/2/19  15:30HC Overpelt - HADES Hamont-Achel 31-18 
QL078 Sat 02/2/19  17:15Pent. Kortessem 2 - Kr. Houthalen 19-20 
QL080 Sun 03/2/19  18:30Ach. Bocholt - HV Lommel 33-24 
 
Regio Limburg M12 deel 1
QM055 Sat 02/2/19  12:30Ach. Bocholt - DHC Overpelt 12-10 
QM056 Sat 02/2/19  12:31Ach. Bocholt - DHC Overpelt 8-9 
QM057 Sat 02/2/19  12:32Ach. Bocholt - DHC Overpelt 6-5 
 
Regio Limburg M12 deel 2
QN022 Sun 03/2/19  14:30DHC Meeuwen - HV Lommel 8-3 
QN023 Sun 03/2/19  14:31DHC Meeuwen - HV Lommel 8-3 
QN024 Sun 03/2/19  14:32DHC Meeuwen - HV Lommel 8-4 
 
Regio Limburg J12 A
QO226 Sat 02/2/19  11:30H. Tongeren - Sp. NeLo 1 6-8 
QO227 Sat 02/2/19  11:31H. Tongeren - Sp. NeLo 1 7-1 
QO228 Sat 02/2/19  11:32H. Tongeren - Sp. NeLo 1 11-4 
QO229 Sat 02/2/19  12:30H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen 19-2 
QO230 Sat 02/2/19  12:31H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen 21-2 
QO231 Sat 02/2/19  12:32H. I. Hasselt 1 - HHV Meeuwen 14-0 
QO232 Sat 02/2/19  14:15Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen 5-13 
QO233 Sat 02/2/19  14:16Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen 5-7 
QO234 Sat 02/2/19  14:17Pent. Kortessem 1 - Kr. Houthalen 4-5 
QO238 Sun 03/2/19  17:00Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 14-2 
QO239 Sun 03/2/19  17:01Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 11-3 
QO240 Sun 03/2/19  17:02Ach. Bocholt - HB St-Truiden 1 10-2 
 
Regio Limburg J12 B
QP226 Sat 02/2/19  09:50HV Lommel - Sp. NeLo 2 1-9 
QP227 Sat 02/2/19  09:51HV Lommel - Sp. NeLo 2 4-6 
QP228 Sat 02/2/19  09:52HV Lommel - Sp. NeLo 2 4-6 
QP235 Sat 02/2/19  14:00HC Overpelt - HADES Hamont-Achel 6-5 
QP229 Sat 02/2/19  14:00H. I. Hasselt 2 - HV Arena 10-3 
QP230 Sat 02/2/19  14:01H. I. Hasselt 2 - HV Arena 9-1 
QP236 Sat 02/2/19  14:01HC Overpelt - HADES Hamont-Achel 6-5 
QP231 Sat 02/2/19  14:02H. I. Hasselt 2 - HV Arena 10-5 
QP237 Sat 02/2/19  14:02HC Overpelt - HADES Hamont-Achel 7-6 
 
Regio Limburg Heren PO
QQ025 Sat 02/2/19  15:00Sp. NeLo 3 (P) - Sp. NeLo 2 42-28 
QQ028 Sun 03/2/19  17:30R. Kiewit - ESC 90 27-24 
QQ027 Sun 03/2/19  18:00Ach. Bocholt 3 - Hubo I. Hasselt 2 17-38 
 
Regio Limburg Heren PD
QR025 Sat 02/2/19  14:15Kr. Houthalen - HC Maasmechelen 24-28 
QR028 Sat 02/2/19  20:45HC Overpelt - Pent. Kortessem 2 23-26