<< Vorige Week   WEEK 6    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A063 Sat 16/2/19  19:15FIQAS Aalsmeer - Sasja HC 28-21 
A010 Sat 16/2/19  20:15Sporting NeLo - HV KRAS Volendam 19-21 
A007 Sat 16/2/19  20:15Achilles Bocholt - Hurry Up 32-29 
A002 Sat 16/2/19  20:15Wematrans Quintus - Handbal Tongeren 22-27 
A069 Sat 16/2/19  20:15Hubo I. Hasselt - OCI Lions 21-27 
 
Heren 1e Nationale
B043 Sat 16/2/19  20:15DB Gent - O. Merksem 36-28 
B044 Sat 16/2/19  20:15ESTUDIANTES HC TOURNAI - HC VISE B.M. 30-26 
B013 Sat 16/2/19  20:15VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - Apolloon Kortrijk 34-35 
B042 Sat 16/2/19  20:15Atomix - HC EYNATTEN-RAEREN 34-30 
 
Heren 2e Nationale
c002 Sat 16/2/19  18:00HC AMAY - KTSV EUPEN 1889 VOG 30-24 
c029 Sat 16/2/19  18:00Izegem - HB St-Truiden 28-27 
c031 Sat 16/2/19  18:00Kr. Houthalen - HC Kraainem 35-27 
c032 Sat 16/2/19  18:00UNION BEYNOISE HANDBALL - HK Waasmunster 43-27 
 
Dames 1e Nationale
D019 Sat 16/2/19  18:00HANDBALL FEMINA VISE - HB St-Truiden 18-20 
D041 Sat 16/2/19  18:15Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt 39-27 
D022 Sat 16/2/19  20:00DHC Waasmunster - DHC Overpelt 38-21 
D040 Sat 16/2/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - DHW Antwerpen 22-28 
 
Dames 1e Nationale Reserven
DR007 Sat 16/2/19  00:00bye - DHW Antwerpen - 
DR036 Sat 16/2/19  16:15HANDBALL FEMINA VISE - HB St-Truiden 37-27 
DR009 Sat 16/2/19  16:30Ach. Bocholt - Hubo I. Hasselt 24-17 
DR002 Sat 16/2/19  18:00DHC Waasmunster - DHC Overpelt 19-28 
 
Dames 2de nationale
E023 Sat 16/2/19  16:30Sp. NeLo - DB Gent 12-32 
E058 Sat 16/2/19  18:15DHC Meeuwen - ENTENTE DU CENTRE CLH 37-14 
E084 Sat 16/2/19  20:15O. Merksem - Uilenspiegel 18-28 
E056 Sat 16/2/19  20:30RENAISSANCE MONTEGNEE - BRUSSELS H.C. 23-23 
E116 Sun 17/2/19  16:00LIEGE HANDBALL CLUB - Schoten 15-32 
E011 Sun 17/2/19  18:00KTSV EUPEN - HC SPRIMONT 26-25 
 
Heren Liga 1
F084 Sat 16/2/19  14:15O. Merksem - Hubo I. Hasselt 26-34 
F082 Sat 16/2/19  18:15Sp. NeLo - Ach. Bocholt 16-26 
F083 Sat 16/2/19  20:30Overpelt - K. Roeselare 30-23 
F081 Sat 16/2/19  20:30HHV Meeuwen - E. Lebbeke 20-15 
F079 Sat 16/2/19  20:30Uilenspiegel - Atomix 31-27 
 
Heren Liga 2
G081 Sat 16/2/19  18:30Uilenspiegel - E. Lebbeke 26-33 
G083 Sat 16/2/19  20:15HC Welta - Eeklo 31-22 
G080 Sat 16/2/19  20:45T Noorden - Aalst 20-23 
G084 Sun 17/2/19  15:15HBC Dendermonde - HK Waasmunster 27-29 
G079 Sun 17/2/19  15:30Lokeren - Brasschaat 26-29 
G082 Sun 17/2/19  16:00Apolloon Kortrijk - DB Gent 26-33 
 
Heren Liga 3
H097 Sat 16/2/19  00:00HC Attila Temse - Bye - 
H093 Sat 16/2/19  14:30O. Brugge - HBC Evergem 40-33 
H096 Sat 16/2/19  16:30Uilenspiegel - HC Leuven 32-24 
H092 Sat 16/2/19  20:00HC Rhino - Izegem 25-31 
H098 Sat 16/2/19  20:15Pent. Kortessem - K. Roeselare 34-16 
H094 Sun 17/2/19  14:00Apolloon Kortrijk - Groot-Bijgaarden 23-35 
H095 Sun 17/2/19  17:30Desselgemse - Schoten 21-21 
 
Liga Dames
I053 Sat 16/2/19  14:40HBC Evergem - HC WELTA 20-20 
I028 Sat 16/2/19  17:15B. Denderbelle - Uilenspiegel 34-18 
I026 Sun 17/2/19  16:00Groot-Bijgaarden - O. Brugge 34-14 
I055 Sun 17/2/19  17:15Pent. Kortessem - Atomix 12-17 
 
Regio OostWest Heren
OA035 Sat 16/2/19  16:00Apolloon Kortrijk - E. Lebbeke B 29-14 
OA049 Sat 16/2/19  17:30HBC Dendermonde - HBC Evergem 26-27 
OA006 Sun 17/2/19  15:30Aalst - Lokeren 51-15 
 
Regio OostWest Dames
OB006 Sat 16/2/19  18:30Aalst - Izegem 19-25 
OB026 Sat 16/2/19  19:00Brabo Denderbelle - Apolloon Kortrijk 16-29 
OB058 Sat 16/2/19  20:30Brabo Denderbelle B - DHC Waasmunster 28-26 
OB020 Sun 17/2/19  11:00DB Gent B - K. Roeselare 27-16 
OB034 Sun 17/2/19  17:30Thor - Eeklo 28-23 
 
regio OostWest J18
OC051 Sat 16/2/19  14:30Ap. Kortrijk 1 - Ap. Kortrijk 2 15-17 
OC052 Sat 16/2/19  14:31Ap. Kortrijk 1 - Ap. Kortrijk 2 16-16 
OC049 Sat 16/2/19  15:15DB Gent - E. Lebbeke 12-20 
OC050 Sat 16/2/19  15:16DB Gent - E. Lebbeke 18-14 
OC109 Sat 16/2/19  16:15Izegem - HBC Evergem 15-7 
OC110 Sat 16/2/19  16:16Izegem - HBC Evergem 18-10 
OC055 Sat 16/2/19  17:30K. Roeselare - HK Waasmunster 18-15 
OC056 Sat 16/2/19  17:31K. Roeselare - HK Waasmunster 13-10 
 
regio OostWest J16A
OE071 Sat 16/2/19  09:30Ap. Kortrijk 1 - Ap. Kortrijk 2 16-12 
OE072 Sat 16/2/19  09:31Ap. Kortrijk 1 - Ap. Kortrijk 2 21-7 
OE069 Sat 16/2/19  15:45K. Roeselare - Thor B 25-19 
OE070 Sat 16/2/19  15:46K. Roeselare - Thor B 18-17 
OE067 Sun 17/2/19  13:30O. Brugge B - Izegem 12-14 
OE068 Sun 17/2/19  13:31O. Brugge B - Izegem 12-18 
 
Regio Oost West J16B
OF056 Sat 16/2/19  00:00Bye - HK Waasmunster - 
OF055 Sat 16/2/19  00:00Bye - HK Waasmunster - 
OF051 Sat 16/2/19  13:00Elita Buggenhout - Eeklo B 6-24 
OF052 Sat 16/2/19  13:01Elita Buggenhout - Eeklo B 8-21 
OF105 Sat 16/2/19  13:30DB Gent - Lokeren B 20-16 
OF106 Sat 16/2/19  13:31DB Gent - Lokeren B 21-17 
OF109 Sun 17/2/19  13:30Aalst - HBC Evergem 10-16 
OF110 Sun 17/2/19  13:31Aalst - HBC Evergem 7-10 
 
Regio Oost West J14 A
OG070 Sat 16/2/19  14:15Elita Buggenhout - Eeklo 1-14 
OG071 Sat 16/2/19  14:16Elita Buggenhout - Eeklo 2-18 
OG072 Sat 16/2/19  14:17Elita Buggenhout - Eeklo 1-12 
OG097 Sun 17/2/19  13:30Lokeren - HBC Evergem 2-7 
OG098 Sun 17/2/19  13:31Lokeren - HBC Evergem 6-14 
OG099 Sun 17/2/19  13:32Lokeren - HBC Evergem 4-15 
OG052 Sun 17/2/19  13:45HBC Dendermonde - HK Waasmunster 4-17 
OG053 Sun 17/2/19  13:46HBC Dendermonde - HK Waasmunster 3-21 
OG054 Sun 17/2/19  13:47HBC Dendermonde - HK Waasmunster 5-18 
 
Regio Oost West J14 B
OH085 Sat 16/2/19  11:30Ap. Kortrijk - Thor 11-3 
OH086 Sat 16/2/19  11:31Ap. Kortrijk - Thor 11-3 
OH087 Sat 16/2/19  11:32Ap. Kortrijk - Thor 12-3 
OH052 Sat 16/2/19  14:00K. Roeselare - O. Brugge 7-8 
OH053 Sat 16/2/19  14:01K. Roeselare - O. Brugge 3-7 
OH054 Sat 16/2/19  14:02K. Roeselare - O. Brugge 8-6 
OH115 Sun 17/2/19  15:30Desselgemse B - HC Tielt-Aarsele B 6-11 
OH116 Sun 17/2/19  15:31Desselgemse B - HC Tielt-Aarsele B 3-9 
OH117 Sun 17/2/19  15:32Desselgemse B - HC Tielt-Aarsele B 4-7 
 
Regio Oost West M14
OK108 Sat 16/2/19  00:00K. Roeselare - DHC Waasmunster 5-5 
OK107 Sat 16/2/19  00:00K. Roeselare - DHC Waasmunster 3-4 
OK106 Sat 16/2/19  00:00K. Roeselare - DHC Waasmunster 4-5 
OK103 Sat 16/2/19  14:30Schoten B - HC Leuven  6-5 
OK104 Sat 16/2/19  14:31Schoten B - HC Leuven  9-5 
OK105 Sat 16/2/19  14:32Schoten B - HC Leuven  9-4 
OK100 Sat 16/2/19  15:25B. Denderbelle - Uilenspiegel wilrijk 1-7 
OK101 Sat 16/2/19  15:26B. Denderbelle - Uilenspiegel wilrijk 6-8 
OK102 Sat 16/2/19  15:27B. Denderbelle - Uilenspiegel wilrijk 4-14 
 
Regio Oost West J12 A
OL097 Sat 16/2/19  10:00HK Waasmunster - HBC Evergem 2-5 
OL098 Sat 16/2/19  10:01HK Waasmunster - HBC Evergem 2-7 
OL099 Sat 16/2/19  10:02HK Waasmunster - HBC Evergem 6-11 
OL054 Sun 17/2/19  00:00HBC Dendermonde - bye 3 - 
OL053 Sun 17/2/19  00:00HBC Dendermonde - bye 3 - 
OL052 Sun 17/2/19  00:00HBC Dendermonde - bye 3 - 
 
Regio Oost West J12 B
OM115 Sat 16/2/19  13:00Ap. Kortrijk 2 - handbalclub Harelbeke/Kuurne 11-2 
OM116 Sat 16/2/19  13:01Ap. Kortrijk 2 - handbalclub Harelbeke/Kuurne 8-2 
OM117 Sat 16/2/19  13:02Ap. Kortrijk 2 - handbalclub Harelbeke/Kuurne 5-2 
OM097 Sat 16/2/19  14:30Izegem - Ap. Kortrijk 1 14-8 
OM098 Sat 16/2/19  14:31Izegem - Ap. Kortrijk 1 14-4 
OM099 Sat 16/2/19  14:32Izegem - Ap. Kortrijk 1 13-6 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 1
OX003 Sat 16/2/19  11:00K. Roeselare - Uilenspiegel wilrijk 11-16 
OX004 Sat 16/2/19  11:01K. Roeselare - Uilenspiegel wilrijk 12-17 
OX001 Sun 17/2/19  13:30Ap. Kortrijk 1 - Schoten 18-15 
OX002 Sun 17/2/19  13:31Ap. Kortrijk 1 - Schoten 15-17 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 2
OY001 Sat 16/2/19  12:45Izegem - B. Denderbelle 17-5 
OY002 Sat 16/2/19  12:46Izegem - B. Denderbelle 11-6 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 3
OZ001 Sun 17/2/19  15:00Ap. Kortrijk 2 - HC Leuven 5-10 
OZ002 Sun 17/2/19  15:30HC Leuven - Desselgemse 5-0 
OZ003 Sun 17/2/19  16:00Ap. Kortrijk 2 - Desselgemse 5-0 
 
Regio AVB Heren
PA042 Sat 16/2/19  18:30HC WELTA Mechelen R - Atomix 33-27 
PA041 Sun 17/2/19  17:30Duffel R - O. Merksem 19-21 
 
Regio AVB Dames
PB059 Sat 16/2/19  16:15Atomix R - O. Merksem R 32-18 
PB057 Sat 16/2/19  18:45HC Noorden - HC Leuven Tigers R 26-31 
 
Regio AVB U18
PC061 Sat 16/2/19  00:00Schoten 2 B - HC Leuven Tigers 10-0 
PC038 Sat 16/2/19  15:00Schoten 1 - Waterloo ASH 34-22 
PC063 Sun 17/2/19  16:00Atomix - WELTA-HEIST 27-22 
 
Regio AVB U16 A
PD049 Sat 16/2/19  16:00Brasschaat B - Sasja 23-34 
PD052 Sat 16/2/19  17:00HC WELTA Bonheiden - Uilenspiegel  21-48 
PD053 Sun 17/2/19  12:00HC Leuven Tigers - Schoten 2 24-14 
PD050 Sun 17/2/19  14:15Atomix - Groot-Bijgaarden 26-19 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF073 Sat 16/2/19  15:15HC Heist o/d Berg - Uilenspiegel wilrijk 27-35 
PF071 Sun 17/2/19  12:40Atomix - HC Leuven Tigers 6-20 
PF075 Sun 17/2/19  14:00Groot-Bijgaarden - Uilenspiegel Edegem B 17-33 
 
Regio AVB U14 Noord
PG074 Sat 16/2/19  11:30Schoten 2 - Zandvliet 9-24 
PG072 Sat 16/2/19  12:00Sasja - HC WELTA Bonheiden 39-8 
PG044 Sat 16/2/19  14:30Brasschaat - Schoten 2 25-25 
PG071 Sat 16/2/19  16:00HC Rhino B - Schoten 1 12-27 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ218 Sat 16/2/19  13:30HC Heist o/d Berg 1 - HC Heist o/d Berg 2 3-9 
PJ217 Sat 16/2/19  13:30HC Heist o/d Berg 1 - HC Heist o/d Berg 2 1-10 
PJ219 Sat 16/2/19  13:30HC Heist o/d Berg 1 - HC Heist o/d Berg 2 2-11 
PJ222 Sun 17/2/19  10:00HC Aarschot - HC Kampenhout 3-9 
PJ221 Sun 17/2/19  10:00HC Aarschot - HC Kampenhout 2-4 
PJ220 Sun 17/2/19  10:00HC Aarschot - HC Kampenhout 2-3 
PJ211 Sun 17/2/19  11:00Atomix B - HC Leuven Tigers  7-2 
PJ213 Sun 17/2/19  11:00Atomix B - HC Leuven Tigers  9-4 
PJ212 Sun 17/2/19  11:00Atomix B - HC Leuven Tigers  7-6 
 
Regio AVB U12 Noord
PK221 Sat 16/2/19  10:00Schoten - Zandvliet 6-2 
PK220 Sat 16/2/19  10:00Schoten - Zandvliet 5-3 
PK222 Sat 16/2/19  10:00Schoten - Zandvliet 6-3 
PK216 Sat 16/2/19  10:30Sasja - HC WELTA Bonheiden 10-2 
PK215 Sat 16/2/19  10:30Sasja - HC WELTA Bonheiden 8-5 
PK214 Sat 16/2/19  10:30Sasja - HC WELTA Bonheiden 9-3 
PK217 Sat 16/2/19  11:30Brasschaat B - Uilenspiegel Edegem B 6-6 
PK219 Sat 16/2/19  11:30Brasschaat B - Uilenspiegel Edegem B 7-8 
PK218 Sat 16/2/19  11:30Brasschaat B - Uilenspiegel Edegem B 4-6 
PK225 Sat 16/2/19  13:00Schoten M1 - Uilenspiegel wilrijk 3-11 
PK224 Sat 16/2/19  13:00Schoten M1 - Uilenspiegel wilrijk 4-8 
PK223 Sat 16/2/19  13:00Schoten M1 - Uilenspiegel wilrijk 1-9 
 
Regio Limburg Dames
QC044 Sat 16/2/19  11:30Sp. NeLo 3 - Tessenderlo-Houthalen 26-5 
QC043 Sat 16/2/19  14:45Sp. NeLo 2 - Pent. Kortessem 2 27-21 
 
Regio Limburg M19
QD012 Tue 12/2/19  18:30Sp. NeLo - DHC OVERPELT VZW 23-20 
QD005 Sun 17/2/19  13:30HV Lommel - Arena - H. Bilzen 22-16 
 
Regio Limburg J19
QE047 Sat 16/2/19  14:00H. Bilzen - H. I. Hasselt 16-36 
QE046 Sat 16/2/19  14:45Ach. Bocholt - Sp. NeLo 30-28 
QE045 Sat 16/2/19  18:45Pent. Kortessem - H. Tongeren 33-24 
 
Regio Limburg M14
QJ064 Sat 16/2/19  12:30H. Bilzen - HB St-Truiden 8-5 
QJ062 Sun 17/2/19  10:20DHC Meeuwen - Kr. Houthalen 18-12 
QJ061 Sun 17/2/19  13:00DHC Overpelt - Ach. Bocholt 11-15 
 
Regio Limburg J14 A
QK088 Sat 16/2/19  10:30HC Hannibal Tessenderlo - Pent. Kortessem 1 25-14 
QK086 Sat 16/2/19  11:00H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 20-24 
QK090 Sat 16/2/19  17:15Pent. Kortessem (m16) - H. Tongeren 1 26-17 
QK087 Sun 17/2/19  14:20HB St-Truiden - HHV Meeuwen 21-11 
 
Regio Limburg J14 B
QL090 Sat 16/2/19  10:15Kr. Houthalen - H. Tongeren 2 32-18 
QL087 Sat 16/2/19  11:20HV Lommel - HV Arena 22-23 
QL089 Sat 16/2/19  14:00HADES Hamont-Achel - Ach. Bocholt 9-39 
QL088 Sat 16/2/19  14:30HC Overpelt - Pent. Kortessem 2 23-26 
QL057 Sun 17/2/19  10:30H. I. Hasselt 1 - HADES Hamont-Achel 52-8 
 
Regio Limburg M12 deel 2
QN040 Sat 16/2/19  09:50HV Lommel - DHC Overpelt 4-12 
QN041 Sat 16/2/19  09:51HV Lommel - DHC Overpelt 0-10 
QN042 Sat 16/2/19  09:52HV Lommel - DHC Overpelt 2-9 
 
Regio Limburg J12 A
QO256 Sat 16/2/19  14:00H. I. Hasselt 1 - Sp. NeLo 1 11-2 
QO257 Sat 16/2/19  14:01H. I. Hasselt 1 - Sp. NeLo 1 14-3 
QO258 Sat 16/2/19  14:02H. I. Hasselt 1 - Sp. NeLo 1 7-1 
QO269 Sat 16/2/19  14:16Kr. Houthalen - H. Tongeren 10-7 
QO270 Sat 16/2/19  14:17Kr. Houthalen - H. Tongeren 7-4 
QO265 Sat 16/2/19  15:30H. Bilzen - Ach. Bocholt 5-6 
QO266 Sat 16/2/19  15:31H. Bilzen - Ach. Bocholt 5-6 
QO267 Sat 16/2/19  15:32H. Bilzen - Ach. Bocholt 7-4 
QO259 Sun 17/2/19  15:40HB St-Truiden 1 - HHV Meeuwen 3-3 
QO260 Sun 17/2/19  15:41HB St-Truiden 1 - HHV Meeuwen 4-5 
QO261 Sun 17/2/19  15:42HB St-Truiden 1 - HHV Meeuwen 9-2 
 
Regio Limburg J12 B
QP256 Sat 16/2/19  12:30H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 2 6-3 
QP265 Sat 16/2/19  12:30HADES Hamont-Achel - DHC Overpelt 7-10 
QP257 Sat 16/2/19  12:31H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 2 2-2 
QP266 Sat 16/2/19  12:31HADES Hamont-Achel - DHC Overpelt 4-10 
QP267 Sat 16/2/19  12:32HADES Hamont-Achel - DHC Overpelt 2-4 
QP258 Sat 16/2/19  12:32H. I. Hasselt 2 - Sp. NeLo 2 10-3 
QP262 Sat 16/2/19  18:30HC Overpelt - Pent. Kortessem 2 11-7 
QP263 Sat 16/2/19  18:31HC Overpelt - Pent. Kortessem 2 7-6 
QP264 Sat 16/2/19  18:32HC Overpelt - Pent. Kortessem 2 7-3 
 
Regio Limburg Heren PO
QQ034 Sat 16/2/19  13:00Sp. NeLo 3 (P) - Hubo I. Hasselt 2 30-25 
QQ036 Sat 16/2/19  13:10Ach. Bocholt 3 - Sp. NeLo 2 37-14 
QQ037 Sun 17/2/19  17:30R. Kiewit - HC Hannibal Tessenderlo 24-25 
QQ035 Sun 17/2/19  19:00HV Arena - ESC 90 18-15 
 
Regio Limburg Heren PD
QR035 Fri 15/2/19  21:00HADES Hamont-Achel - Pent. Kortessem 2 20-15 
QR036 Sun 17/2/19  15:30HHV Meeuwen 2 - HC Maasmechelen 26-25 
 
Regio Limburg J16 PO
QS017 Sat 16/2/19  15:30Hubo I. Hasselt 2 (B) - H. I. Hasselt 1 18-37 
QS016 Sat 16/2/19  18:10HC Hannibal Tessenderlo (B) - Sp. NeLo 1 28-18 
QS018 Sat 16/2/19  18:30H. Bilzen - HV Arena (B) 26-27 
 
Regio Limburg J16 PD
QT018 Sat 16/2/19  15:45Pent. Kortessem - HCO/Hamont (B) 21-20 
QT016 Sun 17/2/19  11:30Sp. NeLo 2 - HHV Meeuwen (B) 21-26 
QT017 Sun 17/2/19  17:00HB St-Truiden - Ach. Bocholt 11-37