<< Vorige Week   WEEK 7    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A006 Sat 23/2/19  18:00HC Visé BM - Sporting NeLo 31-23 
A058 Sat 23/2/19  19:00HV KRAS Volendam - FIQAS Aalsmeer 19-18 
A087 Sat 23/2/19  19:00OCI Lions - Achilles Bocholt 30-34 
A102 Sat 23/2/19  20:15Handbal Tongeren - Herpertz Bevo HC 27-28 
A097 Sat 23/2/19  20:15Sasja HC - Hubo I. Hasselt 32-26 
A050 Sat 23/2/19  20:50Wematrans Quintus - Hurry Up 24-33 
 
Heren 1e Nationale
B038 Sat 23/2/19  20:15VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - Atomix 25-36 
B052 Sat 23/2/19  20:15O. Merksem - HC VISE B.M. 25-25 
B054 Sat 23/2/19  20:15ESTUDIANTES HC TOURNAI - DB Gent 34-29 
B029 Sat 23/2/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - Apolloon Kortrijk 37-30 
 
Heren 2e Nationale
c045 Sat 23/2/19  18:00HC Kraainem - HB St-Truiden 26-30 
c019 Sat 23/2/19  18:00Izegem - Kr. Houthalen 19-24 
c038 Sat 23/2/19  18:00UNION BEYNOISE HANDBALL - HC AMAY 28-33 
c040 Sat 23/2/19  18:00KTSV EUPEN 1889 VOG - HK Waasmunster 31-20 
 
Beker van België Dames
DB024 Sat 23/2/19  18:00Hubo I. Hasselt - Fem. Visé 32-25 
DB025 Sun 24/2/19  18:00Fem. Visé - Hubo I. Hasselt 24-20 
 
Dames 2de nationale
E079 Sat 23/2/19  17:30Schoten - RENAISSANCE MONTEGNEE 23-22 
E027 Sat 23/2/19  18:15HC SPRIMONT - O. Merksem 30-18 
E089 Sat 23/2/19  19:45Uilenspiegel - LIEGE HANDBALL CLUB 46-13 
E125 Sun 24/2/19  18:00KTSV EUPEN - DB Gent 17-20 
E021 Sun 24/2/19  19:15BRUSSELS H.C. - DHC Meeuwen 21-21 
E052 Sun 24/2/19  20:00ENTENTE DU CENTRE CLH - Sp. NeLo 15-21 
 
Heren Liga 1
F087 Sat 23/2/19  18:00Sasja HC - Uilenspiegel 29-28 
F090 Sat 23/2/19  20:15E. Lebbeke - Handbal Tongeren 28-25 
F088 Sat 23/2/19  20:30K. Roeselare - HHV Meeuwen 22-20 
F089 Sun 24/2/19  11:30Hubo I. Hasselt - Sp. NeLo 37-27 
F085 Sun 24/2/19  13:00Ach. Bocholt - Overpelt 32-15 
F086 Sun 24/2/19  18:00Atomix - O. Merksem 28-27 
 
Heren Liga 2
G090 Sat 23/2/19  18:15E. Lebbeke - T Noorden 33-19 
G086 Sat 23/2/19  19:00Brasschaat - HBC Dendermonde 28-21 
G089 Sat 23/2/19  20:00HK Waasmunster - Apolloon Kortrijk 30-27 
G088 Sat 23/2/19  20:15Eeklo - Uilenspiegel 24-28 
G085 Sat 23/2/19  20:30DB Gent - HC Welta 25-23 
G087 Sat 23/2/19  20:30Aalst - Lokeren 22-23 
 
Heren Liga 3
H103 Sat 23/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel - 
H101 Sat 23/2/19  16:00Schoten - Apolloon Kortrijk 37-21 
H104 Sat 23/2/19  18:45K. Roeselare - HC Attila Temse 27-27 
H105 Sat 23/2/19  19:45Izegem - Pent. Kortessem 33-30 
H099 Sun 24/2/19  14:00O. Brugge - HC Rhino 39-25 
H102 Sun 24/2/19  17:15HC Leuven - Desselgemse 21-30 
H100 Sun 24/2/19  18:10Groot-Bijgaarden - HBC Evergem 27-30 
 
Liga Dames
I045 Sun 24/2/19  14:50Groot-Bijgaarden - HC WELTA 34-24 
 
VHV J18A
JA091 Sat 23/2/19  09:00Sp. NeLo - HC Atomix 18-8 
JA028 Sat 23/2/19  09:30HC Atomix - Ach. Bocholt 8-12 
JA093 Sat 23/2/19  10:00Sp. NeLo - Ach. Bocholt 14-10 
JA030 Sat 23/2/19  10:30HC Atomix - Sp. NeLo 6-21 
JA095 Sat 23/2/19  11:00Ach. Bocholt - HC Atomix 19-10 
JA106 Sat 23/2/19  11:00HC Schoten 2 - Handbal Tongeren 5-9 
JA034 Sat 23/2/19  11:30Handbal Tongeren - Sasja HC 11-9 
JA026 Sat 23/2/19  11:30Ach. Bocholt - Sp. NeLo 7-19 
JA108 Sat 23/2/19  12:00HC Schoten 2 - Sasja HC 6-10 
JA036 Sat 23/2/19  12:30Handbal Tongeren - HC Schoten 2 11-15 
JA107 Sat 23/2/19  13:00Sasja HC - Handbal Tongeren 14-8 
JA035 Sat 23/2/19  13:30Sasja HC - HC Schoten 2 9-5 
JA100 Sun 24/2/19  14:30Uilenspiegel Wilrijk - K. Roeselare 9-13 
JA022 Sun 24/2/19  15:00K. Roeselare - Hubo I. Hasselt 9-11 
JA102 Sun 24/2/19  15:30Uilenspiegel Wilrijk - Hubo I. Hasselt 10-15 
JA024 Sun 24/2/19  16:00K. Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk 8-9 
JA101 Sun 24/2/19  16:30Hubo I. Hasselt - K. Roeselare 13-9 
JA023 Sun 24/2/19  17:00Hubo I. Hasselt - Uilenspiegel Wilrijk 12-10 
 
VHV J18B
JB085 Sat 23/2/19  15:00Apolloon Kortrijk - WELTA-HEIST 16-6 
JB086 Sat 23/2/19  15:30Elita Lebbeke - WELTA-HEIST 17-10 
JB087 Sat 23/2/19  16:00Apolloon Kortrijk - Elita Lebbeke 16-9 
JB088 Sat 23/2/19  16:30Apolloon Kortrijk - WELTA-HEIST 12-7 
JB089 Sat 23/2/19  17:00Elita Lebbeke - WELTA-HEIST 19-8 
JB090 Sat 23/2/19  17:30Apolloon Kortrijk - Elita Lebbeke 20-11 
 
VHV J16A
JC094 Sat 23/2/19  13:00Hubo I. Hasselt 1 - Eeklo 13-14 
JC028 Sat 23/2/19  13:30Eeklo - Uilenspiegel Wilrijk 20-9 
JC096 Sat 23/2/19  14:00Hubo I. Hasselt 1 - Uilenspiegel Wilrijk 15-7 
JC097 Sat 23/2/19  14:30HBC Evergem - HC Atomix 12-11 
JC030 Sat 23/2/19  14:30Eeklo - Hubo I. Hasselt 1 10-17 
JC095 Sat 23/2/19  15:00Uilenspiegel Wilrijk - Eeklo 4-23 
JC022 Sat 23/2/19  15:00HC Atomix - Sp. NeLo 7-12 
JC102 Sat 23/2/19  15:30HBC Evergem - Sp. NeLo 10-3 
JC029 Sat 23/2/19  15:30Uilenspiegel Wilrijk - Hubo I. Hasselt 1 10-21 
JC024 Sat 23/2/19  16:00HC Atomix - HBC Evergem 7-14 
JC101 Sat 23/2/19  16:30Sp. NeLo - HC Atomix 13-7 
JC023 Sat 23/2/19  17:00Sp. NeLo - HBC Evergem 9-17 
JC106 Sun 24/2/19  14:45Ach. Bocholt - HBC Izegem 9-8 
JC107 Sun 24/2/19  15:15DB Gent - HBC Izegem 9-18 
JC108 Sun 24/2/19  15:45Ach. Bocholt - DB Gent 14-13 
JC036 Sun 24/2/19  16:15HBC Izegem - Ach. Bocholt 16-13 
JC034 Sun 24/2/19  16:45HBC Izegem - DB Gent 15-12 
JC035 Sun 24/2/19  17:15DB Gent - Ach. Bocholt 14-15 
 
VHV J16B
JD082 Sat 23/2/19  12:00Apolloon Kortrijk - HC Schoten 2 11-7 
JD083 Sat 23/2/19  12:30K. Roeselare - HC Schoten 2 7-9 
JD084 Sat 23/2/19  13:00Apolloon Kortrijk - K. Roeselare 15-11 
JD085 Sat 23/2/19  13:30Apolloon Kortrijk - HC Schoten 2 14-8 
JD088 Sat 23/2/19  14:00HK Waasmunster - Hestia Bilzen 9-5 
JD086 Sat 23/2/19  14:00K. Roeselare - HC Schoten 2 10-8 
JD089 Sat 23/2/19  14:30HK Waasmunster - Hestia Bilzen 13-7 
JD087 Sat 23/2/19  14:30Apolloon Kortrijk - K. Roeselare 12-11 
JD090 Sat 23/2/19  15:00HK Waasmunster - Hestia Bilzen 12-5 
JD076 Sun 24/2/19  13:00Thor - Elita Buggenhout 9-9 
JD077 Sun 24/2/19  13:30Elita Buggenhout - HC Schoten 1 6-11 
JD078 Sun 24/2/19  14:00Thor - HC Schoten 1 8-13 
JD079 Sun 24/2/19  14:30Thor - Elita Buggenhout 12-13 
JD080 Sun 24/2/19  15:00Elita Buggenhout - HC Schoten 1 5-8 
JD081 Sun 24/2/19  15:30Thor - HC Schoten 1 11-13 
 
VHV M19
JE019 Sun 24/2/19  13:00HADES Hamont-Achel - Apolloon Kortrijk 17-9 
JE009 Sun 24/2/19  13:40Uilenspiegel Wilrijk - Sp. NeLo 16-2 
JE017 Sun 24/2/19  14:20Apolloon Kortrijk - HC Schoten 9-21 
JE003 Sun 24/2/19  15:00HADES Hamont-Achel - Uilenspiegel Wilrijk 6-12 
JE011 Sun 24/2/19  15:40Sp. NeLo - HC Schoten 8-6 
 
VHV M16A
JG028 Sat 23/2/19  10:00DHC Overpelt - Uilenspiegel wilrijk 6-13 
JG025 Sat 23/2/19  10:30Ach. Bocholt - Schoten 9-7 
JG017 Sat 23/2/19  11:00Atomix - Uilenspiegel wilrijk 6-16 
JG003 Sat 23/2/19  11:30DHC Overpelt - Ach. Bocholt 12-4 
JG029 Sat 23/2/19  12:00Atomix - Schoten 10-10 
 
VHV M16B
JH028 Sat 23/2/19  13:30HBC Izegem - HC Leuven 4-8 
JH025 Sat 23/2/19  14:00Pent. Kortessem - Apolloon Kortrijk 6-5 
JH021 Sat 23/2/19  14:30Brabo Denderbelle - HC Leuven 9-3 
JH003 Sat 23/2/19  15:00HBC Izegem - Pent. Kortessem 7-12 
JH002 Sat 23/2/19  15:30Apolloon Kortrijk - Brabo Denderbelle 12-4 
 
Regio OostWest Dames
OB071 Sat 23/2/19  18:30Apolloon Kortrijk - Brabo Denderbelle 30-12 
 
Regio Oost West M14
OK110 Sat 23/2/19  00:00Schoten B - K. Roeselare - 
OK109 Sat 23/2/19  00:00Schoten B - K. Roeselare - 
OK111 Sat 23/2/19  00:00Schoten B - K. Roeselare - 
 
Regio Oost West J12 B
OM070 Sun 24/2/19  11:00Thor - Eeklo - 
OM071 Sun 24/2/19  11:01Thor - Eeklo - 
OM072 Sun 24/2/19  11:02Thor - Eeklo - 
 
regio Oost West M17 A
ON010 Sat 23/2/19  00:00K. Roeselare - Desselgemse 5-0 
ON009 Sat 23/2/19  00:00K. Roeselare - Desselgemse 5-0 
 
Regio AVB Heren
PA044 Sat 23/2/19  00:00O. Merksem - HC WELTA Mechelen R 10-0 
PA060 Sat 23/2/19  17:00Brasschaat R - Atomix 34-22 
 
Regio AVB Dames
PB061 Sun 24/2/19  16:20Groot-Bijgaarden R - HC Noorden 11-13 
 
Regio AVB U16 B
PE026 Sat 23/2/19  15:45Sasja - HC Heist o/ Berg 33-20 
PE027 Sun 24/2/19  13:30Groot-Bijgaarden - Brasschaat B 26-25 
PE025 Sun 24/2/19  14:30HC WELTA Bonheiden - HC Leuven Tigers 13-29 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF070 Sun 24/2/19  15:45HC Leuven Tigers - Uilenspiegel wilrijk 23-16 
 
Regio AVB U14 Noord
PG080 Sat 23/2/19  15:30Brasschaat - HC Rhino B 19-23 
PG076 Sun 24/2/19  13:00HC WELTA Bonheiden - O. Merksem 9-38 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ238 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B 5-10 
PJ240 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B 2-14 
PJ239 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B 4-10 
PJ237 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot 11-6 
PJ236 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot 7-5 
PJ235 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot 6-3 
PJ231 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M 3-2 
PJ230 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M 6-4 
PJ229 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M 3-5 
PJ005 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  6-7 
PJ006 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  7-6 
PJ004 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  2-7 
 
Regio AVB U12 Noord
PK234 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet 6-1 
PK233 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet 4-1 
PK232 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet 7-1 
PK235 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  1-8 
PK237 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  4-9 
PK236 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  5-9 
PK095 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B 14-0 
PK094 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B 9-1 
PK096 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B 12-1 
PK228 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 8-8 
PK227 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 8-3 
PK226 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 9-3 
 
Regio Limburg J19
QE031 Sat 23/2/19  14:00H. Bilzen - Pent. Kortessem 20-27 
 
Regio Limburg J16 C
QI023 Sat 23/2/19  13:50HV Arena - HHV Meeuwen 14-13 
QI024 Sat 23/2/19  14:30HCO/Hamont - HC Hannibal Tessenderlo 16-22 
QI021 Sun 24/2/19  14:00HB St-Truiden - Sp. NeLo 29-34 
 
Regio Limburg M14
QJ044 Sun 24/2/19  15:15HB St-Truiden - DHC Meeuwen 13-18 
 
Regio Limburg J14 A
QK061 Sat 23/2/19  15:30H. Bilzen - Sp. NeLo 11-26 
 
Regio Limburg J12 B
QP238 Wed 20/2/19  16:30DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom 10-5 
QP239 Wed 20/2/19  16:31DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom 6-3 
QP240 Wed 20/2/19  16:32DHC Overpelt - HB St-Truiden/RS Gingelom 8-5 
QP259 Sat 23/2/19  13:00HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena 6-5 
QP260 Sat 23/2/19  13:01HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena 6-1 
QP261 Sat 23/2/19  13:02HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena 9-7 
QP247 Sat 23/2/19  14:00Pent. Kortessem 2 - DHC Overpelt 10-14 
QP248 Sat 23/2/19  14:01Pent. Kortessem 2 - DHC Overpelt 4-6 
QP249 Sat 23/2/19  14:02Pent. Kortessem 2 - DHC Overpelt 6-7 
 
beker van Limburg Dames
QY006 Sat 23/2/19  18:15Tessenderlo - Sporting NeLo 25-23 
QY005 Sat 23/2/19  19:30DHC Overpelt - Pent. Kortessem 14-25 
 
Regio Limburg: Beker van Limburg, Heren
QZ013 Sat 23/2/19  13:00Sporting NeLo - Real Kiewit 22-19 
QZ014 Sat 23/2/19  20:00Arena - Hubo I. Hasselt 27-26