<< Vorige Week   WEEK 7    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A006 Sat 23/2/19  18:00HC Visé BM - Sporting NeLo - 
A087 Sat 23/2/19  19:00OCI Lions - Achilles Bocholt - 
A058 Sat 23/2/19  19:00HV KRAS Volendam - FIQAS Aalsmeer - 
A102 Sat 23/2/19  20:15Handbal Tongeren - Herpertz Bevo HC - 
A097 Sat 23/2/19  20:15Sasja HC - Hubo I. Hasselt - 
A050 Sat 23/2/19  20:50Wematrans Quintus - Hurry Up - 
 
Heren 1e Nationale
B054 Sat 23/2/19  20:15ESTUDIANTES HC TOURNAI - DB Gent - 
B029 Sat 23/2/19  20:15HC EYNATTEN-RAEREN - Apolloon Kortrijk - 
B038 Sat 23/2/19  20:15VOO RHC Grace-Hollogne / Ans - Atomix - 
B052 Sat 23/2/19  20:15O. Merksem - HC VISE B.M. - 
 
Heren 2e Nationale
c038 Sat 23/2/19  18:00UNION BEYNOISE HANDBALL - HC AMAY - 
c040 Sat 23/2/19  18:00KTSV EUPEN 1889 VOG - HK Waasmunster - 
c045 Sat 23/2/19  18:00HC Kraainem - HB St-Truiden - 
c019 Sat 23/2/19  18:00Izegem - Kr. Houthalen - 
 
Beker van België Dames
DB024 Sat 23/2/19  18:00Hubo I. Hasselt - Fem. Visé - 
DB025 Sun 24/2/19  18:00Fem. Visé - Hubo I. Hasselt - 
 
Dames 2de nationale
E079 Sat 23/2/19  17:30Schoten - RENAISSANCE MONTEGNEE - 
E027 Sat 23/2/19  18:15HC SPRIMONT - O. Merksem - 
E089 Sat 23/2/19  19:45Uilenspiegel - LIEGE HANDBALL CLUB - 
E125 Sun 24/2/19  18:00KTSV EUPEN - DB Gent - 
E021 Sun 24/2/19  19:15BRUSSELS H.C. - DHC Meeuwen - 
E052 Sun 24/2/19  20:00ENTENTE DU CENTRE CLH - Sp. NeLo - 
 
Heren Liga 1
F087 Sat 23/2/19  18:00Sasja HC - Uilenspiegel - 
F090 Sat 23/2/19  20:15E. Lebbeke - Handbal Tongeren - 
F088 Sat 23/2/19  20:30K. Roeselare - HHV Meeuwen - 
F085 Sun 24/2/19  13:00Ach. Bocholt - Overpelt - 
F086 Sun 24/2/19  18:00Atomix - O. Merksem - 
F089 Sun 24/2/19  18:00Hubo I. Hasselt - Sp. NeLo - 
 
Heren Liga 2
G090 Sat 23/2/19  18:15E. Lebbeke - T Noorden - 
G086 Sat 23/2/19  19:00Brasschaat - HBC Dendermonde - 
G089 Sat 23/2/19  20:00HK Waasmunster - Apolloon Kortrijk - 
G088 Sat 23/2/19  20:15Eeklo - Uilenspiegel - 
G087 Sat 23/2/19  20:30Aalst - Lokeren - 
G085 Sat 23/2/19  20:30DB Gent - HC Welta - 
 
Heren Liga 3
H103 Sat 23/2/19  00:00Bye - Uilenspiegel - 
H101 Sat 23/2/19  16:00Schoten - Apolloon Kortrijk - 
H104 Sat 23/2/19  18:45K. Roeselare - HC Attila Temse - 
H105 Sat 23/2/19  19:45Izegem - Pent. Kortessem - 
H099 Sun 24/2/19  14:00O. Brugge - HC Rhino - 
H102 Sun 24/2/19  17:15HC Leuven - Desselgemse - 
H100 Sun 24/2/19  18:10Groot-Bijgaarden - HBC Evergem - 
 
Liga Dames
I045 Sun 24/2/19  14:50Groot-Bijgaarden - HC WELTA - 
 
VHV J18A
JA091 Sat 23/2/19  09:00Sp. NeLo - HC Atomix - 
JA028 Sat 23/2/19  09:30HC Atomix - Ach. Bocholt - 
JA093 Sat 23/2/19  10:00Sp. NeLo - Ach. Bocholt - 
JA030 Sat 23/2/19  10:30HC Atomix - Sp. NeLo - 
JA095 Sat 23/2/19  11:00Ach. Bocholt - HC Atomix - 
JA106 Sat 23/2/19  11:00HC Schoten 2 - Handbal Tongeren - 
JA026 Sat 23/2/19  11:30Ach. Bocholt - Sp. NeLo - 
JA034 Sat 23/2/19  11:30Handbal Tongeren - Sasja HC - 
JA108 Sat 23/2/19  12:00HC Schoten 2 - Sasja HC - 
JA036 Sat 23/2/19  12:30Handbal Tongeren - HC Schoten 2 - 
JA107 Sat 23/2/19  13:00Sasja HC - Handbal Tongeren - 
JA035 Sat 23/2/19  13:30Sasja HC - HC Schoten 2 - 
JA100 Sun 24/2/19  14:30Uilenspiegel Wilrijk - K. Roeselare - 
JA022 Sun 24/2/19  15:00K. Roeselare - Hubo I. Hasselt - 
JA102 Sun 24/2/19  15:30Uilenspiegel Wilrijk - Hubo I. Hasselt - 
JA024 Sun 24/2/19  16:00K. Roeselare - Uilenspiegel Wilrijk - 
JA101 Sun 24/2/19  16:30Hubo I. Hasselt - K. Roeselare - 
JA023 Sun 24/2/19  17:00Hubo I. Hasselt - Uilenspiegel Wilrijk - 
 
VHV J18B
JB085 Sat 23/2/19  15:00Apolloon Kortrijk - WELTA-HEIST - 
JB086 Sat 23/2/19  15:30Elita Lebbeke - WELTA-HEIST - 
JB087 Sat 23/2/19  16:00Apolloon Kortrijk - Elita Lebbeke - 
JB088 Sat 23/2/19  16:30Apolloon Kortrijk - WELTA-HEIST - 
JB089 Sat 23/2/19  17:00Elita Lebbeke - WELTA-HEIST - 
JB090 Sat 23/2/19  17:30Apolloon Kortrijk - Elita Lebbeke - 
 
VHV J16A
JC094 Sat 23/2/19  13:00Hubo I. Hasselt 1 - Eeklo - 
JC028 Sat 23/2/19  13:30Eeklo - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC096 Sat 23/2/19  14:00Hubo I. Hasselt 1 - Uilenspiegel Wilrijk - 
JC097 Sat 23/2/19  14:30HBC Evergem - HC Atomix - 
JC030 Sat 23/2/19  14:30Eeklo - Hubo I. Hasselt 1 - 
JC022 Sat 23/2/19  15:00HC Atomix - Sp. NeLo - 
JC095 Sat 23/2/19  15:00Uilenspiegel Wilrijk - Eeklo - 
JC029 Sat 23/2/19  15:30Uilenspiegel Wilrijk - Hubo I. Hasselt 1 - 
JC102 Sat 23/2/19  15:30HBC Evergem - Sp. NeLo - 
JC024 Sat 23/2/19  16:00HC Atomix - HBC Evergem - 
JC101 Sat 23/2/19  16:30Sp. NeLo - HC Atomix - 
JC023 Sat 23/2/19  17:00Sp. NeLo - HBC Evergem - 
JC106 Sun 24/2/19  14:45Ach. Bocholt - HBC Izegem - 
JC107 Sun 24/2/19  15:15DB Gent - HBC Izegem - 
JC108 Sun 24/2/19  15:45Ach. Bocholt - DB Gent - 
JC036 Sun 24/2/19  16:15HBC Izegem - Ach. Bocholt - 
JC034 Sun 24/2/19  16:45HBC Izegem - DB Gent - 
JC035 Sun 24/2/19  17:15DB Gent - Ach. Bocholt - 
 
VHV J16B
JD082 Sat 23/2/19  12:00Apolloon Kortrijk - HC Schoten 2 - 
JD083 Sat 23/2/19  12:30K. Roeselare - HC Schoten 2 - 
JD084 Sat 23/2/19  13:00Apolloon Kortrijk - K. Roeselare - 
JD085 Sat 23/2/19  13:30Apolloon Kortrijk - HC Schoten 2 - 
JD088 Sat 23/2/19  14:00HK Waasmunster - Hestia Bilzen - 
JD086 Sat 23/2/19  14:00K. Roeselare - HC Schoten 2 - 
JD089 Sat 23/2/19  14:30HK Waasmunster - Hestia Bilzen - 
JD087 Sat 23/2/19  14:30Apolloon Kortrijk - K. Roeselare - 
JD090 Sat 23/2/19  15:00HK Waasmunster - Hestia Bilzen - 
JD076 Sun 24/2/19  13:00Thor - Elita Buggenhout - 
JD077 Sun 24/2/19  13:30Elita Buggenhout - HC Schoten 1 - 
JD078 Sun 24/2/19  14:00Thor - HC Schoten 1 - 
JD079 Sun 24/2/19  14:30Thor - Elita Buggenhout - 
JD080 Sun 24/2/19  15:00Elita Buggenhout - HC Schoten 1 - 
JD081 Sun 24/2/19  15:30Thor - HC Schoten 1 - 
 
VHV M19
JE019 Sun 24/2/19  13:00HADES Hamont-Achel - Apolloon Kortrijk - 
JE009 Sun 24/2/19  13:40Uilenspiegel Wilrijk - Sp. NeLo - 
JE017 Sun 24/2/19  14:20Apolloon Kortrijk - HC Schoten - 
JE003 Sun 24/2/19  15:00HADES Hamont-Achel - Uilenspiegel Wilrijk - 
JE011 Sun 24/2/19  15:40Sp. NeLo - HC Schoten - 
 
VHV M16A
JG028 Sat 23/2/19  10:00DHC Overpelt - Uilenspiegel wilrijk - 
JG025 Sat 23/2/19  10:30Ach. Bocholt - Schoten - 
JG017 Sat 23/2/19  11:00Atomix - Uilenspiegel wilrijk - 
JG003 Sat 23/2/19  11:30DHC Overpelt - Ach. Bocholt - 
JG029 Sat 23/2/19  12:00Atomix - Schoten - 
 
VHV M16B
JH028 Sat 23/2/19  13:30HBC Izegem - HC Leuven - 
JH025 Sat 23/2/19  14:00Pent. Kortessem - Apolloon Kortrijk - 
JH021 Sat 23/2/19  14:30Brabo Denderbelle - HC Leuven - 
JH003 Sat 23/2/19  15:00HBC Izegem - Pent. Kortessem - 
JH002 Sat 23/2/19  15:30Apolloon Kortrijk - Brabo Denderbelle - 
 
Regio OostWest Dames
OB071 Sat 23/2/19  18:30Apolloon Kortrijk - Brabo Denderbelle - 
 
Regio Oost West M14
OK109 Sat 23/2/19  14:30Schoten B - K. Roeselare - 
OK110 Sat 23/2/19  14:31Schoten B - K. Roeselare - 
OK111 Sat 23/2/19  14:32Schoten B - K. Roeselare - 
 
Regio Oost West J12 B
OM070 Sun 24/2/19  11:00Thor - Eeklo - 
OM071 Sun 24/2/19  11:01Thor - Eeklo - 
OM072 Sun 24/2/19  11:02Thor - Eeklo - 
 
regio Oost West M17 A
ON009 Sat 23/2/19  17:00K. Roeselare - Desselgemse - 
ON010 Sat 23/2/19  17:01K. Roeselare - Desselgemse - 
 
Regio AVB Heren
PA060 Sat 23/2/19  17:00Brasschaat R - Atomix - 
PA044 Sat 23/2/19  18:15O. Merksem - HC WELTA Mechelen R - 
 
Regio AVB Dames
PB061 Sun 24/2/19  16:20Groot-Bijgaarden R - HC Noorden - 
 
Regio AVB U16 B
PE026 Sat 23/2/19  15:45Sasja - HC Heist o/ Berg - 
PE027 Sun 24/2/19  13:30Groot-Bijgaarden - Brasschaat B - 
PE025 Sun 24/2/19  14:30HC WELTA Bonheiden - HC Leuven Tigers - 
 
Regio AVB U14 Zuid
PF070 Sun 24/2/19  15:45HC Leuven Tigers - Uilenspiegel wilrijk - 
 
Regio AVB U14 Noord
PG080 Sat 23/2/19  15:30Brasschaat - HC Rhino B - 
PG076 Sun 24/2/19  13:00HC WELTA Bonheiden - O. Merksem - 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ240 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B - 
PJ239 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B - 
PJ238 Sat 23/2/19  13:00HC Heist o/d Berg 1 - Atomix B - 
PJ236 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot - 
PJ235 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot - 
PJ237 Sat 23/2/19  14:30HC Heist o/d Berg 2 - HC Aarschot - 
PJ229 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M - 
PJ231 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M - 
PJ230 Sun 24/2/19  13:45HC Leuven Tigers - Atomix M - 
PJ006 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  - 
PJ004 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  - 
PJ005 Sun 24/2/19  17:15HC Kampenhout - HC Leuven Tigers  - 
 
Regio AVB U12 Noord
PK233 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet - 
PK232 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet - 
PK234 Sat 23/2/19  12:30Uilenspiegel wilrijk - Zandvliet - 
PK237 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  - 
PK236 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  - 
PK235 Sat 23/2/19  14:00Uilenspiegel Edegem B - Schoten  - 
PK096 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B - 
PK095 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B - 
PK094 Sat 23/2/19  14:15Sasja - Schoten M2 B - 
PK226 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 - 
PK228 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 - 
PK227 Sun 24/2/19  11:40HC WELTA Bonheiden - Schoten M1 - 
 
Regio Limburg Dames
QC046 Sat 23/2/19  00:00Sp. NeLo 3 - H. I. Hasselt 3 - 
 
Regio Limburg J19
QE031 Sat 23/2/19  14:00H. Bilzen - Pent. Kortessem - 
 
Regio Limburg J16 C
QI023 Sat 23/2/19  13:50HV Arena - HHV Meeuwen - 
QI024 Sat 23/2/19  14:30HCO/Hamont - HC Hannibal Tessenderlo - 
QI021 Sun 24/2/19  14:00HB St-Truiden - Sp. NeLo - 
 
Regio Limburg J14 A
QK061 Sat 23/2/19  15:30H. Bilzen - Sp. NeLo - 
 
Regio Limburg J12 B
QP259 Sat 23/2/19  13:00HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena - 
QP260 Sat 23/2/19  13:01HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena - 
QP261 Sat 23/2/19  13:02HB St-Truiden/RS Gingelom - HV Arena - 
 
Regio Limburg: Beker van Limburg, Dames
qy006 Sat 23/2/19  18:15Tessenderlo - Sporting NeLo - 
qy005 Sat 23/2/19  19:30DHC Overpelt - Pent. Kortessem - 
 
Regio Limburg: Beker van Limburg, Heren
QZ013 Sat 23/2/19  13:00Sporting NeLo - Real Kiewit - 
QZ014 Sat 23/2/19  20:00Arena - Hubo I. Hasselt -