<< Vorige Week   WEEK 8    Volgende Week >>

 

Uitslagen

 
 
Heren BENE-League
A066 Thu 28/2/19  20:00Herpertz Bevo HC - HC Visé BM 30-33 
A024 Sat 02/3/19  18:00Herpertz Bevo HC - Wematrans Quintus 27-23 
A052 Sat 02/3/19  19:15FIQAS Aalsmeer - HC Visé BM 35-31 
A059 Sat 02/3/19  20:00Hurry Up - OCI Lions 30-27 
A105 Sat 02/3/19  20:15Sporting NeLo - Handbal Tongeren 24-23 
A067 Sat 02/3/19  20:15Achilles Bocholt - Sasja HC 39-28 
A021 Sat 02/3/19  20:15Hubo I. Hasselt - HV KRAS Volendam 24-31 
 
Play-Offs 1e Nationale Dames
DP002 Sat 02/3/19  18:00Hubo I. Hasselt - HANDBALL FEMINA VISE 20-25 
DP001 Sat 02/3/19  18:00Ach. Bocholt - HB St-Truiden 25-25 
 
Play-Downs 1e Nationale Dames
DQ002 Sat 02/3/19  20:00DHC Overpelt - HC EYNATTEN-RAEREN 27-19 
DQ001 Sat 02/3/19  20:15DHC Waasmunster - DHW Antwerpen 38-23 
 
Nacompetitie 1 Dames 1e Nationale Reserven
DS002 Sat 02/3/19  00:00Bye - HANDBALL FEMINA VISE - 
DS001 Sat 02/3/19  00:00Bye - HB St-Truiden - 
 
Nacompetitie 2 Dames 1e Nationale Reserven
DT002 Sat 02/3/19  00:00DHC Overpelt - Bye - 
DT001 Sat 02/3/19  18:15DHC Waasmunster - DHW Antwerpen 18-29 
 
Dames 2de nationale
E078 Sat 02/3/19  16:45Sp. NeLo - BRUSSELS H.C. 16-16 
E090 Sat 02/3/19  20:15KTSV EUPEN - ENTENTE DU CENTRE CLH 40-17 
E073 Sat 02/3/19  20:30DB Gent - O. Merksem 24-15 
E050 Sat 02/3/19  20:30RENAISSANCE MONTEGNEE - Uilenspiegel 31-36 
E130 Sat 02/3/19  20:30DHC Meeuwen - Schoten 27-11 
E032 Sun 03/3/19  14:00LIEGE HANDBALL CLUB - HC SPRIMONT 20-46 
 
Heren Liga 3
H158 Sat 02/3/19  17:30Schoten - Izegem 25-31 
 
VHV J18B
JB079 Sat 02/3/19  13:45Schoten 1 - Hestia Bilzen 8-5 
JB080 Sat 02/3/19  14:15Hestia Bilzen - HC DB Gent 7-11 
JB081 Sat 02/3/19  14:45Schoten 1 - HC DB Gent 11-10 
JB082 Sat 02/3/19  15:15Schoten 1 - Hestia Bilzen 12-9 
JB083 Sat 02/3/19  15:45Hestia Bilzen - HC DB Gent 7-14 
JB084 Sat 02/3/19  16:15Schoten 1 - HC DB Gent 9-13 
 
Regio OostWest Dames
OB049 Sat 02/3/19  20:30Apolloon Kortrijk - Thor 35-31 
 
Regio OostWest M17 Nacompetitie 2
OY003 Sat 02/3/19  16:00DB Gent - DHC Waasmunster 10-13 
OY004 Sat 02/3/19  16:01DB Gent - DHC Waasmunster 6-15 
 
Regio AVB U12 zuid
PJ141 Sun 03/3/19  15:45HC Leuven Tigers - HC Kampenhout 7-4 
PJ140 Sun 03/3/19  15:45HC Leuven Tigers - HC Kampenhout 9-6 
PJ139 Sun 03/3/19  15:45HC Leuven Tigers - HC Kampenhout 4-6 
 
Regio Limburg Dames
QC045 Sat 02/3/19  00:00Sp. NeLo 2 - DHC Overpelt 3 - 
QC046 Sat 02/3/19  13:45Sp. NeLo 3 - H. I. Hasselt 3 26-11 
 
Regio Limburg J19
QE029 Sat 02/3/19  13:30H. I. Hasselt - H. Tongeren 34-26 
 
Regio Limburg J14 A
QK079 Sat 02/3/19  10:30HC Hannibal Tessenderlo - H. Bilzen 47-7 
 
Regio Limburg Heren PO
QQ039 Sat 02/3/19  00:00Sp. NeLo 2 - R. Kiewit 10-0 
QQ038 Sun 03/3/19  19:00Hubo I. Hasselt 2 - HV Arena 36-17 
 
Regio Limburg J14 PD-2
QW013 Sat 02/3/19  12:15Sp. NeLo - HADES Hamont-Achel 34-18